Bu burç konusu bir tek banamı saçma geliyo?

İnananlarda neden inandığını yazsın..

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• Burçlar genel olarak insanların belli başlı özelliklerini yansıtırlar. Ay Burcu güneş burcu kişilik üzerinde etkilidir. Bunun yanında kişinin doğduğu günün yıldız haritasına göre burçlar belirlenir ve yıldızlar enerjidir. Bu enerjiyi de kişilerin yaşamlarına yansıtır yani burçlar fal gibi safsata değildir gök bilimiyle ilgili pozitif bir bilimdir. İşte bundan dolayı inanıyorum :)

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

94
  • Direk burçlara inanmak demeyelim ama gezenler ve yıldız hareketlerinin insan üzerinde etkisi olduğu doğrudur. Burçlar bu işin biraz abartılmış hali sadece. Reklamları düşün, doğrudur belki ama abartıldığı kadar da yoktur...

0|0
    0|0
  • Neden sacma geliyor anlamıyorum sonuçta bilimsel bişey ayrica gezegenlerin uyumu bizim karakterimizi yansitiyor yani evren enerjiden ibaret zaten burçlarda enerjiden olusuyor zaten

0|0
    0|1
  • Ama kimi tanıdıysam özelliklerini taşıyor mesela en yakınımdan örnek vereyim ablam boğa her yerde uyuyor 😂

0|0
    0|0
    • Demekki inanmayanlara uymuyo ya da siz öyle diye yazılanlara uymaya çalışıyorsunuz 🤔

• Mantıksız evet ama nedense tutuyor ben de anlamadım karakteristik özellıkler

0|0
    0|0
  • Bilmem inanasım geliyor sadece. Bazen accayip tutuyor ya

0|0
    0|0
  • inanıyorum çünkü doğru ama sadece özellikler yani bugun bu olacak yarın şu çıkacak değil

0|1
    0|0
  • Bende inanmıyorum

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum ama eğlencesine bakarım.

0|1
    0|0
  • Burçlara inanmam

0|1
    0|0
  • Bende hiç inanmam

0|1
    0|0
  • İnanmam ama zevkine bakarım.

0|1
    0|0
  • Karakterist ozellikleri disinda inanmiyorum

0|0
    0|0
    • Ben onada inanmıyorum tamamen sallamaya dayalı bence binde bir tutuyo işte

• İnanmam ama bakmak hoşuma gidiyor 😄

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...