Hem konuşasım var hem yok?

Böyle hem konuşmaya ihtiyacım var birileriyle ama hemde yok. Yazmak zor geliyor :/ Kafam karışık huzursuzum ne olacak benim bu halim :/

0|0
142

En İyi Kız Görüşleri

• Aynı ben yaa. Neden böyle oldu anlamıyorum. Yalnızlık baya iyi abi. Kafam kulağım rahat yanaşanlara ilişmeyin diyorum sonrada acaba tanısamıydım diye dediklerim oluyo kafam karışık

0|1
    0|0
    • Yalnızlık inanılmaz güzel gerçekten ve sorumsuz biriysen özellikle. Ama hep yalnız kalınca bir şekilde insan bunalıma giriyor.

• Cidden aşırı sorumsuzum kimseyi tınlamıyom iki aramadan sonra telefonu uçak moduna alırım huyum bu elimde diil bende isterdim sürekli iletişim halinde olmayı ama yapamıyom

• Aynı ben yaa. Yazmışsın ya yanına +1 koyuyorum. Cidden bana benziyormuşsun.

• Çevrendeki insanlar seni baymış anlaşılan. Her türlü olumsuzluklara rağmen, mutlu ve pozitif olmaya çalışsan? En azından denesen olmaz mı? :)

1|2
    0|0
    • Aylardır çevremde insan yok ama bu söylediğim cidden böyle lafın gelişi değil :) Normalde zaten eğlenceliyim bu ara negatif olabilirim ama :)

• Yok ben takdir ettim seni. :)

• Teşekkür ettim o zaman :)

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

121
  • arayım konuş dinleyim üşenirsen ben konuşayım sen dinle o da olmazsa ikimizde susarız :D

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim hoş bir teklifmiş :D Yine iyiyim bu ara ama anormallaşirsem olur neden olmasın :D

• Bence inşallah sözüne çok takılma anlamsız şekilde söylüyorum :D

• Ona şaşırdım ya zaten 😊

• Ben <3 Karşılıklı konuşmamak istersen bana haber et

0|1
    0|0
  • Canın sıkkınsa yazma zaten git adamakıllı yüz yüze konuş

0|1
    0|0
    • O kızı diyorsan kızla aynı şehirde değilim bir de canımı sıkıyor evet ama kafam onda değil. Yalnız hissediyorum baya şu an.

• Tamamdır👍söylemem bir daha

• Öyleyse ben bir uyumayı deneyeyim :D

• İçinden konuş, kendinle.

0|1
    0|0
  • Çık bir temiz hava al

0|1
    0|0
  • Derdin ne qardaş

0|1
    0|0
    • Arkadaş ya da dostça davranmak için çirkin şekilde qardaş demene gerek yoktu :D

Niyetim başka değil zaten ve derdim yok içim sıkılıyor :/

• Ah sero ne yapıyorsan kendine yapıyorsun

0|1
    0|0
  • Çikilata ye

0|1
    0|0
  • Valla aynı ben

0|1
    0|0
  • Kendimi gördüm

0|1