Evlenmeyi düşündüğüm adam ilerde çalışmamı istemedi ayrıntıya bakar mısınız sizce kim haklı?

Kendisi ticaretle uğraşıyor ve ciddi anlamda iyi bir kazancı var.

Ben üni 3. sınıfım pdr bölümü. Mezun olduktan sonra işi ciddiye bindirmeyi düşünüyoruz.
Fakat çalışma konusunda hayal kırıklığına uğradım.

Benim kazancım fazlasıyla yeter, çalışıp yorulmanı istemiyorum dedi. Ben ise bölümümde iyi bir mevkiye gelmek istiyorum dedim. Başımın üstünde yerin var, burdan daha güzel bir mevki var mı dedi.

Ben bunca yıllık emeği evde oturmak için vermedim ama ona anlatamıyorum. Derdim para değil emeğimin karşılığını almak..

Sizce kim haklı ve ne yapmalıyım?
  • Sen haklısın
    A seç
  • Adam haklı
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
dün konuşup bitirme kararı aldık.

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı haksız yok. İstekler farklı sadece. Sen okuyorsun emeğin var , hedeflerin var.
    Sevgilin ise çocuklara bir bakıcının değilde annelerinin bakmasını istiyor olabilir.
    Olayı haklı haksız meselesine çevirmeden konuşup anlaşmak gerek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sakın bu durumu kabul etme kimseye güvenilmez bu hayatta çalış kendi paranı kazan sana emeğine saygı duyması gerek yok duymuyorsa o ilişkini tekrar gözden geçirmenin vakti gelmiştir

1|0
    0|0
    • En mantıklısını yapmışsın bu hayatta kimseye güven olmaz bundada vardır bir hayır Allah iyilerle karşılaştırsın

• Insallah. Tesekkur ederim

• Kendi ayaklarının üzerinde durmalisin. Çalışman senin için daha iyi olur ve o kadar seneyi boşa okumadin yani.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

92
  • Calismak sadece bir miktar para icin degil eger her hangi bir tahsilin olmasa adam haklı derdim ama sen egitim alip emek vermissin ilerde ne yasiycagini bilemezsin calis kendi isinde bir yere gel koca her zaman olur

0|0
    0|0
  • Ileride sizin yollarınızı ayırmayacaginiz ne malum. O seni birakirsa eger o zaman ne olucak? Kesinlikle işini yapmalisin iyi bir yere gelmelisin en azindan tecrube kazanmalisin ki ileride hayat mucadeleni tek vermek zorunda kalirsan elinde bir işin bir kazancin ve arkanda guvendigin bir tecrube gecmisin olsun. Kimsenin kimsenin yaninda sonsuza kadar duramaz. Kesinlikle sen haklisin seni boyle kısitlamaya hakki yok.

0|0
    0|0
  • İş hayatı hiç kolay değil bende senin gibi düşünürdüm ama geliri iyi olan biriyle evlenirsem çalışmam iş hayatına atılınca sende anlarsın durumu

0|0
    0|0
  • Açık olmakla çalışmak arasında bağlantı kuran şahıs, beyninde sorun var sanırım. Neyse ben soruna geleyim. Bence sen haklısın, her bayan kendi ayakları üstünde sağlam bir şekilde durabilmeli.

0|0
    0|0
  • sen haklısın yaptığı aptallık senin seçimine çalışıp çalışmayacağına karışamaz buna izin verme ayaklarının üzerinde dur

1|0
    0|0
  • pdr gibi bir bölümü okuyupta ilerlememek yazık olur

0|0
    0|0
  • Kadın bütün istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına yanılgılarına bırakmamalı.."

0|0
    0|0
    • Bu sözü durumumda kaç kez paylaşmışımdır hatırlamıyorum... :(
      Sanırım bu işi ilerletmemek daha iyi olacak. Ya da o beni böyle kabul edecek

• İş hayatına atılınca ne kadar iğrenç olduğunu görceksin adama hak ver bence

0|0
    4|0
  • Bırak o molozu

2|0
    0|0
  • Sen haklısın.

2|0
    0|0
  • peki çalışmanı neden istemiyor açık flanmısın

0|0
    1|0
    • Hayir acik degilim. Istemiyor iste benim kazancim yeter diyor

• baştan öyle anlaşamassanız iş zor evlendiniz 6 ay sonra boşandınız ya da birşey oldu diyelim kocana kaybettin flan mazallah ne olcak öyle düşün

Benzer Benceler

Yükleniyor...