Ortalamanın altında bir güzelliğe sahip karşı cins kişiliğiyle kalbinizi çalabilir mi?

Ortalamanın altında bir güzelliğe sahip karşı cins kişiliğiyle kalbinizi çalabilir mi?

0|5
7078

En İyi Erkek Görüşleri

• Allah'ın gücüne gitmesin bı ucube olmadıktan sonra ruhu kalbi beyni güzel her insan çalabilir beni.. bence benim istediklerim nadir😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• kadınlar cirkin erkeklere sans verebiliyor tanimk için erkekler güzelliğe daha cok onem veriyor sanki

3|0
    0|0
  • Mühim olan kişiliğiyle kalbimi çalmayı başarması.

1|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6876
  • Evet çalabalir,
    Ne demişler yüzü güzele kırk günde doyarsın, huyu güzel olana kırk yılda doyamazsın...

2|5
    0|0
  • Kesinlikle evet. Benim için çok daha önemli şeyler var. Beni çok sevsin, değer versin, sadık olsun bunlar benim için daha önemli.

1|0
    0|0
  • Çalabilir güzelliğe düşmem zaten, beni davranışlarıyla, karakteriyle, sözleriyle etkileyebilir. Görünüş sadece artı olur.

1|0
    0|0
  • Çalar saat oldu kalbim :D d

1|0
    0|0
  • Aklı başında bir erkek için ÇOK ZOR bir ihtimal ne yazık ki. Bunun en en büyük sebebi; aklı başında bir erkek hoşlandığı kadın ile birlikte olmak ister ve eğer kadın doğru hareketler sergilediği takdirde onunla ciddi bir ilişki düşünür. Bu yüzden de aklı başında bir erkeğin hedefine hiç bir zaman ortalamanın altında bir kadın girmez. (Aklı başında bir erkek içindir bu yazdıklarım.. merak etmeyiniz her zaman ölücüler de olacaktır :) )

2|0
    0|0
  • ilgimi çekerse çalabilir..
    hani görecelidir o kavram .. ilk bakışta çekici gelmeyen biri ile frekanslar uyuşuyorsa... bir bakmişsin o sıradan gelen Insanin gülüşü ne hoştur.. gözleri ne manalı.. konuşurken kullanıldığı elleri, mimikleri ilgini çekmeye başlar.. saçlarında yanisyan işik içini isıtır, sakalarına bakım minciklamamak için zor tutarsin kendini.. ve bir bakmişsin ondan güzeli olmaz ki gözünde :))

1|1
    0|0
  • Bu çift (gupse özay-barış arduç) bir arkadaşımın düğününe geldi ve yanyana muhteşem uyumlu görünüyorlar. Birbirlerini gerçekten seviyorlar. Demek ki güzellik önemli değilmiş bazı ilişkilerde

1|1
    0|0
  • Biz insanlar buna örnek verilecek olursa dışı büyüleyici hoş bir magazanın içini merak ederiz fakat sıradan magazalara girmeyi bile tenezül etmeyiz kısaca zor..

1|0
    0|0
  • Guzellik goreceli bir kavram baskasinin ortalamasi beni hic ilgilendirmez benim ilgimi ceken bir sey varsa cok yakisikli herkesin waaww dedigi birisi olmasina gerek yoktur

1|0
    0|0
  • evet. yetenekliyse, zekiyse, komikse. hatta topraktan girmek gibi bile olabilir. kilosunu verdiririm, tarz kazandırırım. of offf uçarız valla hem tip olur hem karakter.

1|0
    0|0
  • Tabikide. Bir konu açılır 2 kelime eder kendine hayran birakir ve bazen sempatik içten bir gülümser kaleyi fetheder.

2|0
    0|0
  • Politik cevap vermeyeceğim bu soruyu realist bakınca insanın içini ısıtmalı, çok güzel olması gerekmiyor ama birazda güzel olması lazım değil mi?

2|0
    0|0
  • Hayır. Önce kriterlerde olmalı. Her insanın bir kriteri vardır yoksa ağzıyla kuş da tutsa çalamaz. Çalar dienker tipik KS yaz geççileri.

3|0
    0|0
  • Ancak o şekilde çalabilir...
    Kisilik ilk kriterim.

1|1
    0|0
  • ortalamanın altı ya da üstü fark etmiyor zeka ile de gönle girilebilir güzellikle de ama şöyle bir gerçek var her sevgi, samimiyet bir gün son buluyor. mutlaka onun da sen olmadan mutlu oldugu zamanlar oluyor

1|1
    0|0
  • Çalmaya çalarda çalınca calan kisi olarak kalmıyorlar maalesef

1|0
    0|0
  • Zor... iyi bir insan olabilir birşey diyemem oda sevilmeyi hak ediyor tabiki ama görsel olarak bana hitap etmeyen bir insanı da duygusal anlamda tanımayı içime sindiremem..

1|0
    0|0
  • Tövbe ya rabbim kendim güzelim desemde manken ajanı beni asla almicaği icin herkesin bir güzelliği gözü burnu bakişi vs vs vardır dierek sorun etmem yani

1|0
    0|0
  • Muhtemelen Sapyoseksüelim o yüzden zekası fiziksel özelliklerinden ön planda benim için

1|0
    0|0
  • Hayır. Ortalamanın altındaysa hiç şansı yok şimdi huyu önemli falan diyip yalan söylemeye gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Ben değişik biriyim güzellikten ziyade akla zekaya kafaların uyumuna bakıyorum.
    Ortalama değil ortalama altında bile olsa insan sevince gözüne güzel gözüküyor

1|0
    0|0
  • Herhalde. Yüzeysel degılim pek. Şöyle eskileri düşünürsek. Hepsi süper yakışıklı değildi. Ama etkilendiğim hep başka şeyler oldu.

1|0
    0|0
  • çalınan kişilik artık onun değildir hayallerimindir🤔 bu konuda diretir ve sinirli biri olursam bunun sebebi ortalamanın üstündekilerdir😏

1|0
    0|0
  • çalamaz malesef ilk 2 koşul çok güzel ve sadık olması

2|0
    0|0
    • Sen çok yakışıklısın maşAllah ama ne demişler güzelliğin mi var bir sivilce yeter zenginliğin mi var bir kıvılcım yeter.

• Yakışıklıları sevmiyorum onların hava cıvasina katlanamam. Çirkin erkek seviyorum onlar daha samimi ve içten ❤

1|0
    0|0
  • Dışı cezbetmeyenin içi merak uyandırmıyor ne yazık ki.

2|0
    0|0
  • Saygılı ve kalbi güzel olduktan sonra sıkıntı tur sıkıntı yapanlar zaten kendini begenmis tir. Sende benim soruya gel be görüş ekle😊🙈 peki senin için sorun mu? Senin kalbini çalabilir mi?

1|0
    0|0
  • Bende ortalamanın üstünde sayılmam yani. Çalar niye çalmasın. Manken gibi hatun beklemiyorum ben şahsen.

1|0
    0|0
  • Bence içinin karakterinin huyunun güzelliği dış güzellik sadece artı olarak gelir

1|0
    0|0
  • Onemli olan guzellik. degil ne kadar insanlar var disi guzel ama icleri bes para etmez. karakteri bozuk iki yuzlu

0|1
    0|0
  • Yüzü güzel olana 40 günde doyulurda huyu güzel olana 40 yılda da doyum olmaz :D

1|0
    0|0
  • Çaldığı olmuştu... ama ortalamanın altında bir kişiliğe sahip olduğu sonradan anlaşıldı.

1|0
    0|0
  • açıkçası bir yerden alıp bir yerden verildiği bence kesinlikle doğru o yüzden "çirkin" kız olunca acıkcası daha sohbet edesim geliyor.

1|0
    0|0
  • Dişilik bir kaç adım götürür.
    Kişilik bir yolu tamamlayana kadar.

1|0
    0|0
  • Biraz zor kişiliğiyle ve zekasıyla etkilerse neden olmasin

1|0
    0|0
  • Kişiliği bilmem ama aurasıyla beni kendine aşık edebilir

1|0
    0|0
  • Çalabilir, güzellik pek önemli değildir benim için.

2|0
    0|0
  • hayir. Benim güzelligimden daha fazla yakisikli ve karizmatik olmali. Genel olarak benden üstün olmasini isterdim

1|0
    0|0
  • sexe uygun olan her kız çalabilir..
    seks bir hayat felsefesidir..

1|0
    1|0
  • abazan olmayan hiç bir erkek karakterini sevmediği kızla çıkmaz. görüntü olayı seks yapmak için tercih edilir

1|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır. Kimse beğenmez ama senin çok hoşuna gidebilir. Belli olmuyor bu işler

1|0
    0|0
  • evet çalabilir güzellik gelici geçicidir güzeli her yerde bulursun ama kişiliği güzel olanı zor bulursun

1|0
    0|0
  • Sadece kişilik yetmez ne yalan söyleyeyim baska seyler de önemli

1|0
    0|0
  • Benim için evet. Ama hani şöyle birazcık da yere bakan yürek yakan olsa fena olmaz. Canımın içi de öyledir zaten :D

1|0
    0|0
  • Kişilik önemli neden olmasın bazen güzellik tek başıma yetmiyor

1|0
    0|0
  • Olabilir dışı sağlam olup içi çürük çıkanı çok gördüm, insan olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Evet daha evel oldu güzeli sevmem ama güzel severim

1|0
    0|0
  • Zor ama çok yakışıklı biride çalamaz, karakteri yoksa... Noktayı karakter koyar...

1|0
    0|0
  • Yeap. Güzel giyinip zekasıyla beni düşürebilir.
    Yaşlanınca zaten hepsi sarkık.

1|0
    0|0
  • Evet, tabiki, yüzü çirkin olanın vucutu ve teni güzel olur.

1|0
    0|0
Daha Fazla
94

Benzer Benceler

Yükleniyor...