Yoğun bir hayat sizi tatmin eder mi?

Okul, proje, sosyal hayat derken staj arayışı da eklenince boş vaktim baya azaldı.
Peki sizi yoğun bir hayat tatmin eder mi?

#aeternitas

0|2
2138

En İyi Erkek Görüşleri

• Geceli gündüzlü çalıştığım zamanlarım oldu. Ama farkettim ki olay çalışmakta değil. Kendini geliştirmekte. Çalışmaktan daha fazla kendine zaman ayırdığın zaman gelisebiliyorsun.

1|0
    0|0
    • Yani sonuç yoğun bir hayat tatmin etmiyor diyosun

• Etmiyor. Yalnız kalıp sessiz bir şekilde düşünmek gerekiyor bazen. Düşünmekten çok çalışmaya başladığın zaman. Bir süre sonra düşünemez hale geliyorsun. Sonrasında ise her denileni yapan ve sisteme çalışan bir bireyden öteye geçemiyorsun.

• @Kkejej Yani kölelik. 😄

• Hiç çok bir vaktim olmadı ki hep yoğun ve mutlu kısmen etmiyo şu an bunu bile işten yazıyorum daha ne söyliyeyim 😐

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Aslında yoğun hayatlar; zamanını nasıl verimli kullanman gerektiğini de öğretiyor. Tamam, belli başlı sorumluluklar yorabiliyor insan'ı ama hayata karşı da öğretici oluyor. :)

1|0
    0|0
  • Kesinliklee. Hayatım şu an o kadar yoğun ki.. Hakikaten aktivite yapmak için uykudan kısıyorum ama bu kadar dolu olmasaydı sıkıntıdan ölürdüm. Yıllardır bu tempoya alıştım.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1936
  • Ben isstanbul da yaşıyorum.. okulum bitti. Mimar olarsk işime başladım. Trafik yoğun, iş yoğun.. herşey hızlı bu şehirde ve şunu farkettim ki ( burda doğup büyüdüğüm için küçükken de farkediyordum) bir tatil beldesinde ki dinginlik sessizlik ya da farklı ülkedeki farklı bir şehirdeki düzenlilik, kargaşasızlık beni sıkıyor.. Koşuşturmayı, yoğunluğu arıyorum. İnsan bunun bağımlısı olur mu? Oluyormuş ya :D

0|0
    0|0
  • Zaman çok değerli... Eğer bu zaman diliminde gerçekten tatmin edici işler yapılıyorsa, günün sonunda yoğunluk kazanımlara göre tatmin edici olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla... Boş durmak; bir nevi yeteneklerinin olduğu alanlardan uzaklaşarak kendin olmayı reddetmek olduğundan, elimin ulaştığı ve orada başarılı olduğu yerde olmaktan mutluluk duyuyorum. Angarya ve faydasız işlerse, onu bilmem...

1|0
    0|0
  • Etmiyor cok yoruldum hayatim cok karmasik gelyor yoruyor beni skldm artk kafam rahat olsn biraz dinleneyim istyorum

1|0
    0|0
  • Etmiyor. Etmediği için bir şeyleri boşluyorum. Aksine mümkün olduğunca az temponun adamıyım ben.

1|0
    0|0
  • Hayır. Ben monoton bir hayat tercih ederdim. Hep aynı olsun. Aksiyon olmasın, değişiklik olmasın.

1|0
    1|0
  • Yoğun olmasını severim genelde çünkü beyini susturmak zor kafa dağıtmak lazım ama bazen insan kendiyle baş başa kalmakta istiyebiliyor

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Kendimle başbaşa kalmam genelde problem yaratıyor, zihnimi oyalayacak şeylere ihtiyaç duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Asla. Bana boş hayat lazım ama imkansız.
    Yatağımda boş boş uyumayı özledim

1|0
    0|0
  • Yeap. Ben yoğun olunca hayatı daha farklı ve pozitif yaşıyorum nedensizce.

1|0
    0|0
  • Evet beni tatmin eder, bir yerde okumuştum diyordu ki 'size dertlerinizin çaresini söyleyeyim mi? Boş zamanınız kalmasın.'

1|0
    0|0
  • Eger yaptiklarim ile gelecegime pozitif manada katkida bulunuyorsam evet yogunlugu bosluga tercih ederim

1|0
    0|0
  • En iyisi
    Çunku Zaman'ın nasıl geçtiğini anlamıyorum
    Ve
    Sacma işlerle uğraşmamış oluyorum

1|0
    0|0
  • Vallahi 28 yıl asker olarak geçen aşırı yoğun bir hayat ama çok mutluyum.

0|0
    0|0
  • Yoğun olsun benim olsun iyidir boşta kalıp uyuz gibi düşünmekten iyidir.

2|0
    0|0
  • Beni evet sanırım mesleki deformasyondan ötürü :/ ama tempo iyidir. Zinde olmanı gerektirir ve de sürekli aktif düşünmeni sağlar.

1|0
    0|0
  • Nedense hayatım yoğunsa ben çok motive ve mutlu oluyorum.

1|0
    0|0
  • Boş durani Allah sevmez.
    Boş durani şeytan doldurur.

1|0
    0|0
  • Yoğun hayatı sevmem. Sakinlik herzaman istedigim sey olmustur

1|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun. Kapitalizme çalışan lanet bir köleyim. Tek istediğim yoğun bir tatil. :(

1|0
    0|0
  • hayyat demeyin diceksinizki hayata küsmüs hayata küstüm fal yok sadece muhatp olmuyorum

1|0
    0|0
  • Evet kafamın hep dolu olması lazım. Boş zamanlar deliriyorum

0|0
    0|0
  • Akşam mest duşuyom yani

1|0
    0|0
  • Alışkınım yogun tempoya.. Baya yoruluyorum ama...

1|0
    0|0
  • Eder yogun tempoya alisik biriyim

2|0
    0|0
  • Yogun bir hayata gelemem ben yaa.

1|0
    0|0
  • Yoğunluğu seviyorum

1|0
    0|0
  • O kadarı çok geliyor bana

1|0
    0|0
  • O kişi benim 🤚🏼 Yoğun olmaya bayılırım

1|0
    0|0
  • Eder

1|0
    0|0
  • Eder yoğun olmayı çok seviyorm

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Ben artık sakin bir hayat istiyorum..

1|0
    0|0
  • Surekli öyleyim nefes almak için arada kaçıyorum

1|0
    0|0
  • Yormasin beni gerisi muhim degil

1|0
    0|0
  • ooo öyle tatmin ediyor ki anlatamam.

1|0
    0|0
  • yogun bir hayat bizi niye tatmin etsin

1|0
    0|0
  • hayır etmez sevdiğim yanımda olsun

1|0
    0|0
  • dünya ahiretin bir tarlası aldanma

1|0
    0|0
  • Fazlası ise eder

1|0
    0|0
  • Eder çok eder

1|0
    0|0
  • Etmez

1|0
    0|0
  • Önceden öyme yetiştirilmek lazım

2|0
    0|0
  • Her şey ailem için. Tatmin olmak umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Yok tatmin etmiyor

1|0
    0|0
  • Beni yorar

1|0
    0|0
  • hyrr

1|0
    0|0
  • Bana bişeyler katıyorsa Nıye olmasın