Parmaklarını kesmiş?

Yemin ederim troll deyilim 😔 Bugün sevgilim bana 4 yıl önce ona işkence eden bir çocukdan intikam alarak sol elindeki tüm parmaklarını kestiğini söyledi. O çocuk buna travma yaşatmış, tüm elbiselerini çıkarıp dövmüş, ailesini sövmüş , tehdid etmiş. Şaka mı yapıyorsun dedim hayır dedi. Ciddi söylüyorum ben şimdi ne yapmalıyım?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• belki sevgilin sana aksiyon olsun diye bir hikaye uydurdu olamaz mı gözünle görmediğin herşeye inanıyor musun sen

1|0
    0|0
    • Peki yalan olduğunh nasıl anlayacağım?

• Kendisi rus

• rus olması birşeyi değiştirmez burası Türkiye :D
      bilmiyorum bence hikayede sen kendini nasıl hissedeceksen o şekilde uygulama yap ilişkiyi yaşayan sensin

En İyi Kız Görüşü

• satılığa çıkarın😈olmadı kaç saat olmuş organ nakli için değerlendirilebilir 😇

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • Hala daha böyle biriyle ne yapacağını mı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • Evet düşünüyorum çünki söylüyor evet yaparım eğer namusuma dokunurlarsa. Ama böyle birşey yaptığına inanmıyorum kendisinin

• Çok film izlemiş o adamın parmaklarını kesecek hala ortalıkda gezecek hastaneden çıkınca ilk işim dötünü kesmek olur

0|0
    0|0
  • Ne yapman lazım yani sende tramva tasarıdan senide mi keser mi diye mi soruyorsun

0|0
    0|0
    • Ben ona sordum bir daha boyle sey yaparmisin? Bana eger aileme soverse yaparim ama bicakla degil. Peki bana yaparmisin? asla dedi. Ben ayrilmaq istiyirim ama bena yalan soylediginden supheleniyorum

• Her ikisine. Aslinda ne yapacagimi bilmiyorum. Inanayim mi yoksa ayrilayim mi 😭😭😔😔

• Sana sade tek önerim psikolojik sorunlu insanlardan uzak dur... Ağla Sanda sizlasanda onlar hayatını zindana cevirir

• Parmaklarına sahip çık sjsmsnks

0|2
    0|0
    • Komik mi? Benim hayatım söz konusu burda

• Kötü bir şey demedim yarın birgün kavga ederseniz seninde parmaklarını kesebilir oyüzden dikkat et

• Hangi dizi bu şu kuzgun mu?

0|0
    0|0
  • Hangi film canım

0|0
    0|0
  • O cesaret var mi onda

0|0
    0|0
    • Ben de onu soruyorum eğer yalan söylüyorsa nasıl anlarım? Çaresizim yani kime söyleyeceğimj bilemiyorum

• Yalan söylüyordur gerçek olsa çoktan evden almışlardır onu

• Kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • Barnah kesmece keyfi

0|0
    0|0
  • Yaw he he

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...