BÖYLE İNSANLARI BİLENLER VAR BİLİYORUM? ? ? ?

Amcamın Oglu Cezaevinden izinli çıktı karakteri pis bir insan benle konuşurken hep kendini yüksekte görür aşağılamaya çalışır felen, bende uzak tutuyorum kendimi ondan birkere konustuk öyle felen, izni bitti tabi 5 gün sonra gideceği gün kapıda uğurlarken, saygısız bir şekilde bana (Yavşak) hiç neden yanıma gelmedin dedi bu lafı zoruma gitti ama cezaevine gidiyor diye birşey demedim ailesine bu lafının yanlış oldugunu söyledim ve onlarda mutlaka söyler ona cezaevinden ararsa beni ne demeliyim? Kimsenin benle küfürlü konuşmasını istemiyorum etrafımda hiç doğru düzgün birisi yok böyle konuşan aşağılayan insanlara nasıl tavır takınmalıyım?

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Çok takılma bence erkekler kendi aralarında bu kelimeyi çok kullanır entel biri misin? Üstelik bence ayıp etmişsin niye hiç aramadın ki

0|0
    0|0
    • Aramadım değil bu insana neler yapmadım ben ama zararlı birisi kibirli birisi pis bir insan yani burdan yazmadığım çok şey var bana yarar sağlamayan birisi, Düşmanım gibi dost görünüyor ama.

• Dedigim gibi hadi ordan cek

• @Werawera abi bizim evler yanyana aynı apartmanda oturuyoruz keşke öyle bir şey yapabilsem ailecek şikayetciyiz onlardan

• Siktiri cek

0|0
    0|0
    • Hiç konuşmiyiyim diyorsun anladım abi, Abi etrafımda böyle kibirli çok insan var aslına tekim hep ben ama böyle akrabaların hepsi pislik insanlar kendimi ezdirmek istemiyorum iletişimim zayıf ne yapmamı önerirsin?

• Ya dogru duzgun birileri yoksa zaten işine yaramaz. Sana bela olur.. hepsinden uzaklas
      Imaknin varsa oradan git. Mesafeli ol hepsine.. selam merhabadan ileri gitme.. samimiyet. kurma

• Abi dediğin herşeyi yapıyorum çok haklısın

Benzer Benceler

Yükleniyor...