Yalnızlığı sever misiniz?

üst düzey bir iletişim insanın varoluşsal olarak en önemli ihtiyacı diye düşünüyorum. bunu elde edemeyen insan yalnızlaşır. bunu sadece bir kaç kişide bulabilen insan da yalnızlaşır. ancak iletişim kalitesini kafanıza takmıyorsanız yalnız kalmaz kalabalıklarda aynı şeyleri duyup aynı şeyleri paylaşırsınız. dolayısıyla yalnızlık doğru insanlarla yalnız kalındığında anlam bulur.

0|0
623

En İyi Erkek Görüşleri

• Yalnızlığı gerçekten sevmek büyük bir başarıdır, çünkü birçok insan yalnızlığa olan sevgisini her ne kadar dile getirsede, bu sevgi içlerine sinmeyen sahte bir sevgidir. Dünya üzerinde yalnızlığı sevdiğini iddia eden biri dışındaki herkes aniden ortadan kalksa intihar süresi için birkaç aydan fazla sürmez diyebilirim. Birde yalnızlığı gerçekten sevenler vardır, mesela ben. Bunları al ayrı ayrı gezegenlere koy ömürleri yettiği kadar yaşarlar :) İşin ilginç yanı ise oldukça sosyaldirler.

0|0
    0|0
  • yalnızlık doğru insanlarla yalnız kalındığında yanında biri var demektir. üst düzey iletişimcinin görevi birileriyle ileşim halinde olmaktır. bir şeyi birkaç kişide bulanın birkaç arkadaşı vardır. demek oluyorki sen yalnız değilsin eee sorun ne o zaman

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmem ama bazen yalnız kalıp kafa dinlemek istiyorum.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

521
  • Üst düzey iletişim insanın varoluşsal olarak en önemli ihtiyacı değildir.. İnsanın iletişim anlamında en önemli ihtiyacı doğru iletişimdir. Üst düzey iletişimden kastın sürekli aralıksız ve gereksiz iletişimse bu iletişim, iletişim kirliliğinden başka bir şeye yaramaz ve insana ihtiyaçtan çok zarar verir ve depresyona sürükler.. Unutma insanın en zor yalnızlığı çevresinde bir çok insanın olduğu zamanki yalnızlığıdır..

0|0
    0|0
  • gönül ilişkisi olarak soruyorsan yapayalnızım ve ne yalan söyleyeyim bu durumdan memnun değilim, sevmem.
    ama arkadaş, dost ilişkisi olarak soruyorsanız yalnız değilim sevenim çoktur.

0|0
    0|0
  • Yalnızlık nedir doğru insanlar yanında yoktur sende çıkarırsın o kişileri ozaman yalnız kalırsın

0|0
    0|0
  • Yaşamın anlamsız olduğuna karar vermek ile yaşanılmaya değmez olduğuna karar vermek arasında fark vardır. Yaşam anlamsızdır, ancak yaşamaya değerdir. Yalnızlık da anlamsızdır, ancak yaşamaya değerdir.

0|0
    0|0
  • Yealnızlık kalabalıklar içinde tuş kilidini açıp ksapatmaktır ddemiş üstad. Tek başonayken yalnız sayılmazsı aslında

0|0
    0|0
  • Şahsen ben yalnizliğa çok farklı açıdan bakıyorum insani içselleştiren ve olgunlaştıran gibi bişey buna herkesin ihtiyacı var diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Yani genelde insanlarla fikir ayrılığında olduğumdan yalnızımdır hep.

0|0
    0|0
  • Yanlızlık insanın kendini dinlemesi rahat nefes almak için dönem dönem şart bence.

0|0
    0|0
  • Alisveris yaparken evet gezerken hayir

0|1
    0|0
  • Sanırım anlıyorum ve seviyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru dedin.

0|0
    0|0
  • Severim