Hayatınızın bir anda tepetaklak olması sonucunda düştüğünüz o yerden nasıl kalkarsınız, biten umutlarınızı ne yeşertir?

umut etmek..
umut etmek..

Her şey güzelken ansızın bir anda değişir durumlar..
çok mutluyken çok severken bir anda yalnızlıkla baş etmek zorunda kalabilirsin
her şeyi kaybedebilirsiniz işinizi belki..
umutlarınız tükenir ve düşersiniz
işte bu durumda
tükenmiş umutlarınızı ne yeşertir yeniden?
nasıl toparlanırsınız?
yeniden nasıl güvenirsiniz insanlara?

#DengesizBirAdam

0|1
2412

En İyi Erkek Görüşleri

• Kimse hayatı boyunca mükemmel yaşamıyor, iniş çıkışlar olur. Önce bunu bir kabullenmek lazım. Sonrası yavaş yavaş gelir. Pozitif insanları etrafında tut, kendini oyalayacak birşeyler bul. Negatiflikten arınınca otomatikman hayatın akışını yakalarsın zaten ;)

1|1
    0|0
  • Her zaman sakin kalıp güçlü düşünürüm.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Tam da öyle bir süreçteyim.
    Ağzımın içi yara oldu üzüntüden, içlenip ağlıyorsun geceleri, gündüzleri de motive olarak kinlenerek acımasızca kendimi motive ediyorum.
    Geçecek elbet.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2210
  • Kendi kendime moral veriyorum genellikle. Sırrımı ya da derdimi kimseyle paylaşmam kolay kolay
    Belki ağlarım belki kapatırım kendimi o anda. ya da dışarı oynarım güçlü görünmeye çabalarım ama içten içe yıkılmışımdır. Kendi kendimi iyileştirmek için bana ne iyi geliyorsa onu yaparım. Bu kimi zaman sahile inip martılara simit atmak olur kimi zamanda battaniyenin altında gömülüp kitap okumak olur. O ne yaşadığıma bağlı. Keyifli geceler.

0|2
    0|0
  • Bn güçlü bir kadınım... Düşenin dostu olmaz... düştüğüm yerden elimi tutup kaldıranımda yola devam etmek için mücadelemi veririm düştüğüm yerden de kalkarım. Umudumu kaybedersem asla bir daha doğrulamam o yüzden yeni sayfa ve yeni başlangıca atılırım😉

1|1
    0|0
  • hayatımın çoğu döneminde hep inişler ve çıkışlar oldu. her zaman tek başıma ayağa kalktım. hiçbir zaman elimden tutan kaldıran olmadı. içimdeki umudu hiç kaybetmedim. kendi kendimi motive ettim.

0|1
    0|0
  • Insan cok yuksekten birden yere düştüğü zaman ölme ihtimali çok yüksek, ama ya olmezse? Iste o yaralari sarmak cok zor. Hadi sardın o yaraları. Bir daha dusermiyim korkusuyla yasamakta zor. O yuzden herseyin ilaci zaman. Insan düşer, kalkar, yaralanır ve iyileşir. Ama hepsi zaman alir. Yani zaman herseyin ilacı...

0|1
    0|0
  • Oğlum var bu sekilde bir duyguyu yasamam cokta mümkün değil. Çünkü onun hayatını devam ettirmesi bana bağlı. Güçlü durmaya onun için becermeliyim. tabiki üzüntü vs olur ama çok kopamam hayattan

0|1
    0|0
  • Düştüğü yerden kimse kalkamaz. Düştüğüm yeri yeşertmeye çalışırım...

1|1
    0|0
  • Kendim kalkarım kimseden yardım almadan geleceğim için kendim için kalkarım düşmem kimsenin umurunda olmaz çünki. ama her kalktığımda daha güçlü oluyorum.

0|1
    0|0
  • Kalkarım biten umutlarımi hayallerim kaldırır. Ne kadar yorulsam da umutlarımi yitirmem. En değerli hazinem umutlarım

0|1
    0|0
  • Ailem sayesinde tabiiki. Onlar sayesinde rahat rahat depresyonumu yaşadım. Sonra bir gün kalktım hayatım böyle mi geçecek, beni seven insanların günahı ne. Azar azar toparlandım

0|1
    0|0
  • Tekrar kalkabilmem beş senemi aldi benim oyle kolay olmuyor.
    Ne yaparsan yap biraz zaman biraz da insanin kendini ayaga kaldirma istegi ile alakali.

1|1
    0|0
  • Ne olursa olsun hayatın devam ettiği gerçeği önemli bi’ nokta. Kafana ne kadar iyi oturtursan o kadar iyi kalkarsın

0|1
    0|0
  • Kardelen gibi, alıştık kışın açmaya. Ne hoştur, umutları yeşertir. Kitap gibi, müzik gibi, hayat gibi.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum bende düştüm ama nasil kalktım bilmiyorum sanırım beynimi uyusturdum düşünmeyerek

1|1
    0|0
  • O tepetaklaklıklar daha güçlü kalkmamı ve daha sağlam durmamı sağlar.

0|1
    0|0
  • Ben düşersem herkes düşer tek batmam kendimle herkesi götürürüm

0|1
    0|0
  • Bileklerimi değil umutlarımı kestim bee.

0|2
    0|0
  • Nasıl düştüğüne bakarım

0|3
    0|0
  • Dua :( sığındığım tek liman

1|1
    0|0
  • Ailemden gördüğüm ilgi ve destek :/

0|1
    0|0
  • İbadet ve inanç

1|1
    0|0
  • Çikolata yiyerek: ))) yeşertmeye çalışırım

0|1
    0|0
  • Kalkamiyom valla

0|1
    0|0
  • Kalkamadım. Kalkmak icin biraz daha güç topluyorum

0|1
    0|0
  • Son nefesime kadar hep ayakta kalacağım

0|1
    0|0
  • Bitmeyen umutlar

0|1
    0|0
  • Kalkabilirim

0|1
    0|0
  • Ailem

0|1
    0|0
  • Umuda falan ihtiyacım yok. Battı balık yan gider.

1|1
    0|0
  • I'm unbreakable

0|1
    0|0
  • Hiç bir zaman pes etmeme duygum

0|1
    0|0
  • Çok klas biliyorum ama "zamanla"

0|1
    0|0
  • Ne bilim abi 🤣