Önce uyumak istemiyorum.. Sonrada kalkmak.. Neden arkadaşım?

Mutsuzum düşünceliyim işlerimi yola sokamıyorum günün 26 saat olmasini ve kendimden 2 kopya daha yapmak istiyorum
Güncellemeler:
Kuzen cidden piskologmusun sen ya

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Benimde benzer bir yönüm var. Gece uyumak istemiyorum bir an önce sabah olmasın diye. Kendimce zamanı yavaşlatıyorum. Olayları geciktiriyorum. Ama uyuduktan sonra da kalkmak istemiyorum çünkü uykuyu da seviyorum. Arafta kalmak gibi ya da ne yaptığını bilmemek gibi ama değil aslında. Hatta garip gelebilir ama bazen gecenin farklı saatlerinde uyanmak için alarm kurduğum oluyor bazen. Daha sabaha çok var diyerek yeniden uyumak gibi o saatte bile aşırı mutlu olabiliyorum. 😊

0|0
    0|0
    • Durum ayni başkan :) saat kurma işini yazmadim ayip olmasin diye walla direkt aynisi

• Sorun, sıkıntı, stres ve hayatımdaki olumsuz her şeyden kurtulmak için izlediğim 3 yol var. Elbette sorunlardan kaçamazsın illa ki bir yerde çözmen gerek. Benimkiler geçici çözüm, bir süre kafanı rahat ettiriyor. 1- Uyku; uyuduğunda hiç bir şey düşünmüyorsun, 2- Alkol; aşırıya kaçmamak şartıyla ve bağımlılık boyutunda olmadan, nadiren. 3- Bilgisayar oyunları. Kafanı keyif aldığın seni mutlu eden şeylerle ne kadar meşgul edersen o kadar rahatlıyorsun.

• Değilim ama insan psikolojisi ve karakter analizi türünden olan şeyler merakımı uyandırıyor. Gözlemlemeyi seviyorum, gözlemlediğim şeylerden çıkarım yapmayı da. 😊

• aynı şeyi diliyoruz 30 da olabilirdi sanki

0|1
    0|0
  • Bende 😂

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...