Dıştan bakınca insanlar sizin için ne düşünür; hakkınızdaki yorumları pek önemser misiniz yoksa güler geçer misiniz?

Bakınca gördüğün mü yoksa arkasındaki görüntü mü önemli?
Bakınca gördüğün mü yoksa arkasındaki görüntü mü önemli?

Günümüzde bir çok insan başka insanları dış görünüşüne göre yargılar yaptığı iş ile kıyafeti ile
konuşması ile.. belki iç dünyasında çok farklı olan birisi dış görünüşünün itici olması nedeniyle toplumun bir kısmı tarafından dışlanabilir. Bu biraz acımasızca olsa bile günümüzde örnekleri mevcut

Peki size dışarıdan bakınca insanlar hakkınızda ne düşünür hakkınızda yapılan yorumları önemser misiniz yoksa olumlu ya da olumsuz yorumlara gülüp geçer misiniz?
İnsanların sizin için ne düşündüğü sizin için ne kadar önemli?
Bunu sadece bir açıdan değil de hayatın her alanı için düşünelim

#DengesizBirAdam

1|1
2612

En İyi Erkek Görüşleri

• Önemserim ve zaten önemsemeliyiz. Ama suyunu çıkarmadan. Ben mesela dış görünüşümden dolayı hep dislandim ve artık spor salonuna yazılıp Ajansa yazilacam

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Önemsemiyormuş gibi yaparım ama itiraf ediyorum; önemserim. Kötü düşünülmesini kaldıramam.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2410
  • Herkesin düşüncesini önemsemem ama yakın çevremdeki ınsanların düşüncelerini önemserim sadece.

1|1
    0|0
  • İnsanların dediğini çok ciddiye alıyorum, ayrılmadan sonra özelikle çok düşündürmeye yetiyor. Önceden ise mantıklı gelen yorumları hayatıma uygularım ama gelişi güzel yorum yapıyorlarsa insan olduğu için ciddiye alıp dinlerim ama çokta hayatımı etkilemezdi.

0|1
    0|0
  • Hiç kaile almam
    Ben benim için doğru olanı yapıosan
    Doğru hareket ediyorsam
    Kimin ne dediği ne düşündüğü önemsemem💃🏻

0|1
    0|0
  • Önemsemek istemiyorum ama ne zaman imajımla ilgili değişiklik yapmak istesem hep başkalarının nasıl düşüneceği takılır aklıma :((

0|1
    0|0
  • Söyliyen kişiye bağlı o sevdiğim biri tarafından eleştirildiysem düşünürüm ve hatamı düzelmeye çalışırım.
    Onun dışındakileri pek önemsemem..

0|1
    0|0
  • Genel olarak bana hep iyi davranılır 😊 sakin iyi bir kızım karakterim zaten dört dörtlük çok şükür 💙

0|1
    0|0
  • Olumlu veya olumsuz işime yarayacak yorumsa alır cebime koyarım işime yaramazsa umrumda olmaz..

1|1
    0|0
  • Dışarıdan bakılınca stabil olmayan dengesiz yalnız ve inatçı dik duruşlu

0|1
    0|0
  • Önce bir dinlerim. Ne diyor haklımı haklıysa okey. Haksızsa, haklısın der gülerim.

0|1
    0|0
  • Genel olarak çekindiklerini biliyorum.. sadece dıştan bakıp fikir yürütmekle yetiniyorsa zaten dıştan fikir yürütmeye... 🤷🏼‍♀️

0|1
    0|0
  • Benim önemsediğim insanın benim hakkımdaki yorumu benim için önemlidir.

0|1
    0|0
  • Dışardan bakılınca soğuk ve egolu biri gibi görünüyormuşum ama normalde beni tanıyanlar bilir alakam yoktur

0|1
    0|0
  • Gülüp geçmeye çalışırım 😏. Ama yinede okdr da tınlamam yani

0|1
    0|0
  • Gülüp geçiyorum ama hoş şeyler değil çünkü dışardan tehlikeli görünüyormuşum, genel olarak duyduğum yorum bu.

0|1
    0|0
  • Cok egoluya benziyodun ama hic degilmissin derler genelde o da kendimi korumam icin gerek napalim 😂

0|1
    0|0
  • Dıştan bakınca insanlar benim sert ve sinirli olduğumu düşünür. Sadece değer verdiğim insanlara sevecen yaklaşıyorum.

0|1
    0|0
  • Cok havali , kendini ne saniyorsa ne suratsiz salaklar taniyinca da cok yanlis dusunmusum

0|1
    0|0
  • kendini beğenmiş biri olduğumu söylerler tabi tanıdıktan sonra hiçte öyle diğilmişsin derler

0|1
    0|0
  • Ne düşünürler bilmiyorum ama insanların düşüncesini önemsiyorum

0|1
    0|0
  • Ben kendimin ne olduğunu bildiğim sürece diğerilerinin ne düşündüğünü önemsemem.

0|1
    0|0
  • hayır yakınlarımın düşüncesi benim için önemli 😂😂

0|1
    0|0
  • Güler geçerim genelde önyargılı olurlar

0|1
    0|0
  • Burnu havada, ters bir insan izlenimi varmış.

0|1
    0|0
  • Önemsemiyorum kendimden başkasını.

0|1
    0|0
  • Umursamam kimseyi..

0|1
    0|0
  • sessiz biri oldugmu

0|1
    0|0
  • Önemsemem. Samimi olduklarını sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Soğuk biri olduğumu düşünürler , pek önemsemiyorum

0|1
    0|0
  • başkasının düşündüğü olmamalısın

0|1
    0|0
  • Onemsemiyorum

0|1
    0|0
  • Ne bileyim baba ben herkesi takip edemem ki😂