Hayvansever erkekler mi daha sevilesi yoksa kitap okuyan erkekler mi?

Kızlar hangisine düşüyorsunuz?😃
Kitap okuyan ve hayvan sever
Kitap okuyan ve hayvan sever

0|2
357131

En İyi Erkek Görüşleri

• Kİtap kuyan adam çok cooldur da. Baştaki çekicilik sonrasında bizim türk kızını çoğunlukla bozar. Benimle ilgilenmiyorsun diye trip atar, adamda kültürü ile durumu anlattıkça geveze olur batar. Hayvan sever adam daha idealdir özetle. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bence ikisi de kızların gözünde çekicilik katar. Kitap okumak dogrudan degil, dolayli yoldan cekicilik katar. Hayvanseverlik ise hos bir sey yani. Kim bir golden puupysi olan , muhabbet kusu besleyen bir erkegin samimiligine hayir diyebilir ki. :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kitap okumayabilir. Kitap okuması veya okumaması onu sevimli yapmaz.
    Fakat hayvan sevmemesi beni kendisinden uzaklaştırır. “Uzaktan sevmek” bile bana göre değilken üstelik... Mıncırarak sevsin.

1|2
    0|0
  • Şu düşmek tabirinden hiç hoşlanmadığımı belirtmek istiyorum:) soruna gelince ikiside olmazsa olmazım ikiside şart:)

0|1
    0|0
    • Neden 😃🤔hoşlanmıyorsun ne çağrışım yapıyor sende

• Ben sosyal medya dili olduğu için o tabiri kullanıyorum 😃😃

• Hoş değil bence ki kendi fikrimi söyledim ben sadece kullanıp kullanmamak kişinin kendisine kalmış bir şey :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

355129
  • Her iki tarafta çok çekicidir

1|1
    0|0
  • ikisinde de alirim bı dal 🙄

❤️😘😘😘❤️

1|1
    0|0
  • İkisi de var kazançlı çıktım iyi barı.

0|1
    0|0
  • İkisini de kapsıyorum :D d

1|0
    0|0
  • Hayvansever tabıkı :) o kadar okuyan insan var ama bir insanın yüreğinde vicdan merhamet yoksa onun ne kadar bilgi sahibi donanımlı oldugu önemli olmuyor (her okuyan için demiyorum) ama hayvansever bir insan zaten cok merhametlidir hayvan seven ona kıyamayan birisi bir insana da zarar veremez. Hayvanseverler bir adım öndedir:)❤️

0|1
    0|0
  • Ikiside degil bence. Yani bu bir kriter degil.. Kitap okuyorsada kendine hayvan seviyorsada kendine. Bunlar kimseyi ilgilendirmez. Illa bak ben hayvan seviyorum nekadar duyarliyim, aa bak ben kitap okuyorum nekadar bilgiliyim diye gösteris yapmak zaten o insani cok fazla itici gösteriyor. Yapmacik olan herseyden nefret ederim.

0|1
    0|0
  • Hayvansever olsun.
    Kendini geliştiren insan ilgi çeker evet ama uzun vadede ilişki planlıyorsam merhametli olmasını gelişmiş bir kültüre sahip olmasına tercih ederim. Okuduğu kendine ama merhameti elbet bana da dokunur. 3. sayfa haberlerine konu olmak istemem.

0|1
    0|0
  • Canlı seven, canlı olmayanların yazdıklarını okuyorsa değer verin.
    https://www.youtube.com/watch?v=zNaloVxqRek

1|1
    0|0
  • Yaa hayvanları da kitapları da çok fazla severim fakat erkeklere yakistirmiyorum bu tarz durumları kendi içsel aleminde sevsinler, kitap okuyup geliştirsinler kendilerini ama birilerine yaranmak için, kız düşürmek için yapılmasın.

0|3
    0|0
  • Hem hayvan severim, hem kitap okurum ama asla sevillesi bir erkek değilim😊 bence yakışıklı erkekbir düşün bak şu resimlere. Üsteki kitap okuyan, hayvansever ben alttaki insan sever fizimen, hangisi?😊

1|0
    0|0
  • Kitap okuyanla ikisini ayırmamlıyız zaten ikisi de iyimser ve iyi kalpli insanlardır ve bu insanlar ikisini de yapabilir ki şahsen kitap okumak hayvan sevgisinden daha ağır basıyor ben bu durumda istisnayım

1|0
    0|0
  • Bak illaki bir secenege gerek yok ikiside olabilir adam belki evinde kitap kurdudur ama yaninda kopekte gezdirebilir mesela kopegini gezdirmeye cikarir elindede kitabi bir parkta oturup kitsbinida okuyabilir demdk istedigim bunun ikisini yapa bilen bir erkek sana evde yemek bile yapar oyuzden oyle birini bulunca direk rvlen

0|1
    0|0
  • Açık ara hayvansever. Hayvan bir canlı sonuç olarak. Bunun sorusu bile saçma açıkçası. Hayvan sevmeyene insan demiyorum çünkü. Bunun sorusu olmamalı. Herkes sevmeli diye düşünüyorum. Sevmeyeni kız ya da erkek insan kategorisine koymam. Ağzı dili olmayan canlıları sevmemek ne demektir? Korkarsın tamam ama sevmemek akıl alır bir şey değil.

0|1
    0|0
    • kimse kimseyi veya bir şeyi sevmek zorunda değil ha tabi sevmiyor diye işkence yapabilir demiyorum tabikide ama sevmek zorunda değil

• Offf
      İkinizle de tatlısınız

• şwşwlsowşdod kusuzzzz köpek olm çok komiksin lan biraz daha yazsana lütfennwşwğwpslwşodoepdpf

• Erkekler genelde hayvanları ya da cocuklari kullanırlar kitap okuyanda okudugu kitaba gore degisir tabı bence adam olmalı hayvanla kitapla olsaydı niye bu kadar öküz var

0|2
    0|0
  • Öncelikle beni karakterimden ötürü sevmelisin ! Kütüphaneci olmam ya da kütüphanede kedi beslemem ya da çiçeklerimle ilgilenmemden ötürü değil. Karakterimden ötürü sevmelisin. Sonrasında okuduğum kitaplara gel ortak ol beraber yorumlayalım o kitapları beraber sevelim kedileri, beraber sulayalım çiçekleri bitikleri.

0|1
    0|0
  • İkisi arasında ayrım yapamam ki 😐 anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı sorusu gibi fazla insafsızca 😅😅

1|2
    0|0
  • Ben ikisinide yapiyorum da bence boyle kisitlamamak lazim, ben karsi cins icin olani soyleyeyim her ikisinide yapani severim boyle biriyle tanismak gercekten de cok ozel olmali ☺

1|0
    0|0
  • İkisi de aynı kültüre sahip oldukları için sorun olmaz. Mesela ben, hem kitap okuyorum hem bir hayvan sever im.

0|1
    0|0
  • Kitap okuyan insandan zarar gelir mi %50ye %50. Ama hayvanı sevip sayan insandan kimseye zarar gelmez.

1|2
    0|0
  • Evine ekmek götüren işinde gücünde ailesini bir arada tutan erkek sevilir

5|2
    0|0
  • Hayvansever olan merhametli olur, saygılı olur.. Öyle ki, Hayvansever olan insansever de olur. Hayvansever olan kitap da okur..
    Ama her kitap okuyan için aynı şey söylenemez.

0|1
    0|0
  • Çok ilginç bir soru ikiside önemli olan bir ayrıntı

1|1
    0|0
  • Ne o kitap mitap iyy sinir bozucu.. tabiki hayvan sever olmali benm gibi 😍

1|1
    0|0
  • İkisi arasında sseçim yapılmasını isteyen eğitimsiz zeka seviyesi düşük erkeklerin olmadığı kesin. Yazık kimin çocuğuysa.

0|0
    0|1
  • Aman kitap okumaktan bahsedenler hayatlarında kaç roman okudu acaba bunu sormak lazım diyip, hayvan sevgisi ve merhamet duygusunun önemini vurgulamak istiyorum...

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı sevmiyorsa sevdiririz. Birlikte kitap okuma saati yaparız sarmaş dolaş 🌹
    Ama hayvan sevmezse tanımak dahi istemem öyle birini.

1|0
    0|0
  • İkisi de güzel ancak hayvan sevmiyorsa vardır bir sıkıntı derim. Alsın sevsin beslesin diye bir beklentim olmaz ancak hayvan sevmemek psikolojik bir bozukluk bence.

1|0
    0|0
  • Bir insan hem hayvansever olup hem kitap okuyamıyor mu niye kıyaslıyoruz ki? Çok saçma lan

0|1
    0|0
  • Kitaplarla kız düşürmek oldukça zordur moruk gerçi hayvanlarla da düşürmek zordur ama bence bu tür faaliyetleri kız düşürmek için değilde gerçekten sevdiğin için yapmak en mantıklısıdır

0|1
    0|0
  • Ikisi de birbirinden iyi. Ama ben hayvansever alayım

0|1
    0|0
  • İkiside ama kitap okuyanlar daha öndedir benim için 😁👍✌

0|1
    0|0
  • - Olmasın
    - Olsa bile "düşünen" biri olsun

+ Ne kadar s*lak s*lak sorular bunlar

0|1
    0|0
  • Dediler ve parası olanı seçtiler. Çünkü para bir dünya gerçeğidir.

0|1
    0|0
  • Ben nedense metroda falan kitap okuyan insanlardan gıcık kapıyorum. Benim midem bulanırken basınç altında üst ederken onlar kitap okuyor.

0|1
    0|0
  • Kitap okuyan erkekler. bilgili erkek benim için her zaman daha etkileyici

0|1
    0|0
  • Hayvan sevmeyen insan sevemez o yuzden okumuş bir hayvansever olsun

1|2
    0|0
  • Tabi ki kitap okuyan erkek 📖📖📖📙📙📚📚📚📓📖📓📖📓

0|2
    0|0
  • Kitap okuyanlar genelde hayvan seviyor. Ama her hayvansever kitap okumuyor. O yuzden hakkimi hayvan seven bir kitapkolikten yana kullaniyorum.

0|2
    0|0
  • Bence her ikisi. Her insan hem merhametli, vicdanlı olmalı hem de kültürlü ve zeki 👍🏻 illa ki seçim yapmak zorundaysak hayvansever olmasını tercih ederim

0|1
    0|0
  • Hayvanları sevmedikten sonra istediği kadar kitap okusun gözümde bir değeri olmaz. Kitap okuma alışkanlığı her yaşta kazandırılır ama hayvan sevgisi zor...

0|1
    0|0
  • Her Kitap okuyan veya hayvan besleyen iyi kalpli olmuyor. Hayvan severin elindeki köpek cins ise satın aldınmı diye sorulur. Kitap okuyorum diyene ise özet geçmesini. Sevgi cinse, bilgi görünüşe bakmamalıdır..

0|0
    0|0
  • Ikisi de önemli sonuçta bazen hayvanları sever bazen seni sıkıldın deya kitapda okur bazen ikiside güzel yaa bence

0|0
    0|0
  • Kitap tercihtir okusa tabiki iyi olur fakat hayvanları sevmeyen biriyle olmam

0|2
    0|0
  • Erkek erkektir işte kişiliğini geliştirsin yeter gıcıklık yapmasın 😜😜😜

0|2
    0|0
  • Hayvan sevmeyen ve eline kitap almayan erkek, kadın farketmez sevilmesi bir yanı yoktur..

1|0
    0|0
  • Hayvan sever erkek her şeyi sever çünkü o duyusal ve iyi yürekli bir erkektir.

1|0
    0|0
  • Biz onu erkek değil , insan olarak düşünelim ve şöyle bir cevap verelim.
    Kitap okumak ve araştırmak insanın ileri görüşlü oluşunu ve daha iyi görebilme yetisini geliştirir. Olayları daha iyi organize edebilmesini sağlar. Bambaşka bir insan yapar. Ama kitaplar , insana vicdan vermez. Bizi hayvanlardan ayıran tek şey vicdanımızdır zannımca. Bu yüzdendir ki , sevmek ve sevilmek duygusunu en iyi bu küçük dostlarda buluruz. Onları sevmek , bizimde sevilesi olduğumuzu gösterir. Kitaplar zekayı , hayvanlar vicdanı , yani bizi biz yapanı geliştirir.

1|0
    0|0
  • Bunun için önce kendimize dönmeliyiz. Ben hayvanlarla haşir neşir olamıyorum mesela ki karşı taraftan bekliyim. Kitap okuma alışkanlığımı da arttırmalıyım ki beklentim bu yönde olsun.

0|0
    0|0
  • Abi geçen parkta oturuyoruz arkadaşımla bir grup erkek geçti ellerinde 3 tane köpekle baya bir uzun bakmisim istemsizce onlara dustugumü sandılar büyük ihtimal rezil oldum ama aslında köpeklere düsmuştüm

0|0
    0|0
  • Kitap okuyan erkeğin ne yapacağını kestirmek çok zor.

0|1
    0|0
Daha Fazla
434
Yükleniyor...