Telefonu bin liradan ucuz olan erkek nasıl biridir?

Muhtemelen 1,65 boy, eğitim düzeyi düşük, günde 12 saat mesai yapan, internetten kızlara yürüyen ve siyaset konuşması seven bir tiptir.
Telefonu bin liradan ucuz olan erkek nasıl biridir?
Sizce?

0|1
5986

En İyi Kız Görüşleri

• Şu soru ne kadar saçmaysa, ciddiye alıp boy iş saati maaş ve yaşam şartlarını yorumlara dizenler de bir o kadar saçma.
    Kimse sizin kaç saat çalıştığınızla ya da boyunuzla ilgilenmiyor beyler, açıklamanız lüzumsuz. Anonim profillerle alınganlık yapıp kendinizi sergilemeniz lüzumsuz. Bu yür paylaşımlara şu fevri hırslarınızla etkileşim sağlayıp vitrine çıkartıyorsunuz zaten.

Cevaba gelecek olursam, kapıcı çocuklarının bile 36 ay taksitle iphone aldığı bir devirde, soru sahibi gibi materyalci insanları kendinden uzak tutmanın basit yolunu bulmuş akıllı adamlardır.

3|3
    0|0
  • Ne alaka? Bence bunu söylediğiniz için siz öylesiniz karektersizsiniz.

Herkes İPhone sevmek zorunda değil, Samsung sevmek zorunda değil bazı insanlar akılı telefon bile sevmiyor. Benim patronum çok ama çok zengin adamın elinde Nokia telefon var.

Bazı insanların kazancı diğer insanlara göre az ve o parayla aillerine bakıyorlar. Şimdi gitsinler onca parayı bir telefona mk versinler yoksa ailelerine mi baksınlar?

Yemin ederim çok cahil gördüm ama senin gibisini görmedim. Allah akıl fikir versin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• penis boyunda yazsaydın ya insan sarrafı. iPhone'u olanlardan aşağısı dikkatini çekmedi için o konuya hakim değilsindir pardon.

Nasıl bir zamana geldik böyle İnsanları telefonlarıyla bile yargılanıyor. belki gösteriş sevmeyen bir erkektir.

13|8
    0|1
  • İşte böyle böyle kalıplara sokun insanları aferim 👏 insanları aşağılamaya devam.

3|2
    0|0
    • Bunların hesabına göre iPhone'u olan ultra zengin, karakterli İstanbul beyefendisi...

• 165 boy, çalışan biri olmak aşağılayıcı mı? Neden öyle algılanmış anlamadım. 185 boy yakışıklı esmer biri canlanıyor desem kimse laf etmezdi.

• Sende bende biliyoruz ki bu ifadeler bir erkek için aşağılayıcı cümleler. Ayrıca diğer yazdıklarına ne demeli? Yazık cidden..

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5784

• Çok saçma saçmalamışsın fkdjfhhd

1|0
    0|0
  • "Telefonu bin liradan ucuz olan erkek nasıl biridir?" sorusunu soran kız nasıl biridir?
    Muhtemelen tüm hayatı boyunca kendi başarısı ve parasıyla hiçbir yere gelememiş, vasıfsız ve insanları telefon ücretleri doğrultusunda yargılayacak kadar sığ bir insandır.

2|3
    0|0
  • İnsanları telefonlarının fiyatına göre yargılamayan kaliteli bir insandır.

5|0
    1|0
    • duyar mı kastın şuan? yargılamadım ki bence böyle biridir dedim. 165 biri olmak yargılamak değil. eksiiiii

• Biz buna duyar değil gerçekler diyoruz. Aynen yargılamadın gömdün sadece. Eksi vermiş oturayım da ağlayayım 🙃

• senin için iadel erkek nasıl peki, küpeli, dövmeli, uzun saçlımı yani sende para olsun karakter kişilik sıfır olsun seni aldatsın aile kültürne sosyal kültürüne ters olsada paralı olsun öylemi

1|2
    0|0
  • ne yani insanı ınsan yapan telefonunun parası mı çok sacma.
    canımsen nerde yaşıyorsun türkiye burası.
    benim telefonum 2. el 300 liraya aldım. ama insanım insanları sevıyorum. senin gibiler gibi üstündeki kıyafetın markası nı ddeğil kalbini düsünüyorum insanlığına önem veriyorum. bakış açını değiştir biraz burdan acınacak halın var gibi duruyor

0|1
    0|0
  • Şimdi telefonla ne ilgisi var, benim tanıdığım 1.85 boy, eğitim düzeyi yüksek veya düşük insanlar tanıdım. Telefon fiyatıyla bir erkeğin ne fiziksel özelliğini ne de seviyesini belirlerim.

0|1
    0|0
    • ben zihninde ne canlandığını sordum

• Tamam cevabını verdim işte ; Telefon fiyatıyla bir erkeğin ne fiziksel özelliğini ne de seviyesini belirlerim. Dedim.

• Ne alakasi var bizim hocalarimiz 35 yasinda falan doktorA yapmis egitimli insanlar genellikle dusuk model telefonlari tercih ediyorlar arada modeli yukseltip tekrar dusuk kullanabiliyorlar bence tercih meselesi cebinde parasi olmAyip taksitle yuksek model tel alan binlerce kisi var ayrica birini telefonuna gore degerlendirmek cok cirkin bir sey

0|0
    0|0
  • Hemen çuruteyim. Elektrik elektronik muhendisiyim 195 boyundayim. Siyaseti pek sevmem. Her erkek gibi kadinlari severim telefonum tam 1000 tl huawei y6

2|1
    0|0
  • Ya erkekleri kendi kirli zihniyetinize göre damgalamayı bırakın artık ya sıktınz

1|7
    0|0
  • Benim telefonumu şirket veriyor , boyum 187 günde 8 saatten fazla çalışmyorum Ama Sen gibide cebindeki telefona bakıp yorum yapmıyorum

1|1
    0|0
  • "Yürüyen önyargı" resmen.1.86 boyum üniversitede endüstri ürünleri tasarımı okuyorum. mezun oldugumda mesai saatlerimi hatta calisacagim yeri mekanı bile kendim belirleyebilecegim bir meslek. siyaset konuşmayı siyasilerin isi olarak gördüğüm için pek sevmem. begendigim bir kadın oldugundan cekinmem onunla gider tanisir sohbet eder beraber vakit gecirmek istedigimi söylerim. umarim önyargılarının bacakları şimdi kırılmıştır

0|1
    0|0
  • Her iphone SX taşıyan kişi insanlık abidesi olmadığı gibi o kişide sandığın gibi biri değildir.
    Dışarıda taksitle iPhone alıp, telefonunu sadece kamerası için kullananlar bence daha embesil.

1|0
    0|0
  • Tüketim budalası bir plastik ruhlu s*lak daha. görgüsüzlük nedir? tanımı sensin

3|3
    0|0
  • Kullandığı telefona göre kişi analizi yapmak çok saçma.

Insanlikdan önce paraya ne kadar önem verdiğini kendi agzinla belirtmiş oldun böylece..

1|1
    0|0
  • Ohhh bağrıma basılmalık.
    Gösteriş meraklısı olmadığı ve tutumlu olduğu için huzur veren insandır kendisi.

0|2
    0|0
  • Bin liradan düşük telefonu olan birisi mesela ben. Aylık 5 bin küsur gelirim var. Boyum 1.75. Siyaset umrumda değil. Özgüvenim yüksek. Kimin ne dediğini takmam işime bakarım. Kızlar bana yürür.

0|0
    0|0
  • Peki sen nasıl birisin? Muhtemelen küçücük bir Beyin, anlama yeteneği sıfır, kendini beğenmiş kibirlinin biri olmalısın

0|3
    0|0
  • 1,65 boy mu? Boyla telefonun ne alakası var? Bu soru hakatet bence.

0|2
    0|0
  • öyle biri olmadığım için yorum yapamam ama farzedelimki öyle insanlar var... onların yaşamaya hakkı yok mu yani... bu ülkede yabancılara meselâ zencilere falan daha bir kıymet veriliyor kızlar tarafından... maksadım ırkçılık yapmak değil ama dışlanan bizim erkeklerimiz olmuş bayanlarımızın gözünde

0|0
    0|0
  • Boyum 165 ilk öğretim mezunuyum Arapça farsça İngilizce biliyorum Telefonumun değeri 600 lira arabamin değeri 90 bin tl
    Artı kendime ait evim bahçem ve huzurlu bir yaşamım var
    Telefonla 10 yıl önce tanıştım ama 94 den beri bu hayattayım

Bir insan gereksizse herturlusu gereksizdir zaten akıl seviniz sorduğunuz sorudan belli tartışmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • telefonumun fiyatı bin liradan düşük boyum 1.75, lisans mezunuyum, 12 saat mesai yapmıyorum, internetten kızlara yürümüyorum, siyaset konuşmayı sevmem not: telefonumu geçen sene marketten aldım 500 tl

3|0
    0|0
  • Ben bazı şirket sahipleri gördüm telefonları ucuz oluyor :D Çünkü işlerini halledenler var. Kendisi sadece alo diyor o kadar. Atıyorum Celal Şengör'de mesela telefon kullanmaz :)

1|0
    0|0
  • Bence salaş birisidir yani bu hayatta neye vericeğini bilen birisi 😏 kesinlikle yemek içmek gezmek odaklı bence

1|2
    0|0
  • Telefonum 5 bin liralık telefon şahsen benim eğitim düzeyim düşük, 12 saat mesai yeri geldi bende yaptım, siyasetten hiç hoslanmam evet, kızlara da yürümüyorum buna da evet 😅😅.

0|0
    0|0
  • Akilli erkektir. Dünya kadar parayı niye versin. Hayır borç harç içinde telefon alanları hiç anlamıyorum. Tam salaklar.

0|1
    0|0
  • Bu düşünceyle burda ucuz bir tek sen görünüyorsun..

1|0
    0|0
  • Alakasız bir soru bence. Dandik telefon kullanıp milyoner olan larıda tanıyorum. İphone x p20 pro kullanıp otobüse bincek parası olmayanıda.

0|1
    0|0
  • 1.87 boy çevresinde hergün kız olan 1 bmw bir ranger rower didim de bir villa olan kral bir abim var ama teli 300 lira sen neyden bahsediyon

3|0
    0|0
  • Başka herşey olabilir ama kullanılan telefonun ederinden dolayı kişi hakkında analiz yapan bir salak değildir.

1|0
    0|0
  • Telefonla karakter analizi ne alaka!
    Çok saçma düşünceleriniz var, adamın maddi durumu el vermez ucuz telefon kullanır. Saçma ön yargılarınızdan vazgeçin.

0|1
    0|0
  • Sorduğun soru ile İsminin hakkını vermişsin...
    Caz yapma be (!) 😌

2|0
    0|0
  • 1090 TL'ye aldığım için telefonu çok mutlu oldum şu an.

0|0
    0|2
  • Ahh ahh gözlem yeteneğin sıfır bir daha kullanma lütfen. O tutarın altında telefon kullananlar genelde paralı tiplerdir.

0|0
    0|0
  • Telefonu bin liradan ucuz olan biridir? Ne bileyim ben nasıl biridir.

0|0
    0|0
  • birazcik küstakca olmamis mi?
    Insanlari maddi durumuyla kültür seviyesinimi belirliyoruz artik nc nc nc

0|0
    0|0
    • maddi durumla ilgili mi sadece düşük model tel kullanmak?

• Yani düsük telefonu varsa 12 saat mesai yapiyodur egitim düzeyi düsüktür diyosun..
      Ne farkeder ki sen onu telefonuna görünüse göre siniflandiriyosun..

• Fbi da bile böyle teknoloji yok ya telefon fiyatından karakter analizi yapılıyor bee helal olsun

0|0
    0|0
  • Telefona vereceği o kadar parayı daha düzgün şeylere harcıyordur

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru sen insanları markasına göre mi sınıflandırıyosun acıyorum sana ya bir insanı böyle değerlendirmek ne demek be?

0|0
    0|0
  • Telefonu pek önemsemeyen, sıradan erkeklerden biridir.

0|0
    0|1
  • Bilmem git global işletme seviyesindeki şirketleri yöneten ve hâla tuşlu telefon kullanan Japon yöneticilere sor bence sana anlatsınlar hayatın özünü

1|1
    0|0
  • Giymeye donu olmayıp taksitle en pahalı telefonu alanlar da zengin eğitimli mi oluyor senin saçma fikirlerine göre?

2|1
    0|0
  • Güce tapan pice yavşayan paraya Allah diye secde eden bazı kadınların anlayamayacağı derin bir erkektir.

0|0
    0|0
  • Genelde 65 yaş üstü amcalarımız ve teyzelerimiz kullanır öyle telefonları. Çünkü artık dünyevi işlerle alakasını kesmiş, ahrete değer vermiş insanlardır. Ellerinden öperim hepsinin

0|0
    0|0
  • Maddiyata göre mi karakter analizi yapılıyor artık? Yazık gerçekten...

0|1
    0|0
    • Yok arkadas bence o kendi karakterini ortsya atmış bu düşüncesiyle

• Valla krdş senin gibi ön yargıları olan biri olmakdansa tuşlu telefon kullanan cahil biri olmayı tercih ederim en azından başkalarını küçümseyen kendini yücelten biri olmam

0|0
    0|0
  • Vasat ötesi bir gözlem, soruyu okurken göz retinam eridi :d

0|1
    0|0
  • Ne alakası var yaa saçma bir tespit olmuş Telefonundan karekter analizi ilginç. gösteriş meraklısı değildir belkide

1|0
    0|0
  • Bir holding patronu ile tanıştım. Milyon dolarlık holding sahibi. Yurtdışı seyahatleri çok fazla. Çok yoğun. Her şirketinde en az 100 çalışanı var. Korumalarının olduğu lüks araçları var. Evleri yazlıkları yurtdışında evleri özel uçağı yatı vs. Kullandığı telefon ise samsung galaxy s4 neden peki yetiyor işime ve değiştirmeye zamanım yok diyor. Bu durumda senin gözünde bu adam da mı fakir. Kusura bakma ama telefon değiştirip 48 ay borca girenler c a h i l ve gösteriş meraklısı tipler. S4 te instagrama watsapa girer s9 da

2|0
    0|0
    • yorumları okuyorum da özellikle kızların yorumları beni çok üzüyor. ülkecek paraya pula gösterişe nasıl taptığımızın simgesi bence.

• Kimsenin telefonundan yola çıkarık karakterini yorumlayamazsın.

Ikiside bağımsız şeylerdir.

2|0
    0|0
  • Telefonum bin liradan düsük
    Boy 188 günde 8 saat calisiyorum arabamda audi s6. Maasim yok sirket benim bilmem anlatabildim mi.

2|0
    0|0
Daha Fazla
91

Benzer Benceler

Yükleniyor...