Kapat

Beni aldattigi kadindan ayrilirken senin yüzünden bana ait olani kaybettim demis. Bu ne demek?

Ben af etmedim ama bosandim ve yillar sonra o kadina yazdigi msji biri görmüs ve söyledi bana. Hatta bunu bir baskasi ile evlilik yolunda iken yazmis. Yani beni aldattigi kadindan ayrilip bir baskasi ile evlilik yoluna giriyor. O kadinda hesap sorunca ona öyle yazmis. Benim aklima bie tek sey geldi. Sizce ne demek olur bu büyük ihtimalle? Insaniz sonucta duymak iyi geldi ama bir duygum yok ona sadece ahlarim cok.
Güncellemeler:
1gün
arkadaslar ne alaka umut beslemek vs ama aldatilan kadin veya erkek fark etmez.. aldatildigini ögrendiginde ayrilir ama bunu duymakta hosuna gider cünkü sirf benim degil cocugumunda yuvasinin bozulmasina sebep o adam. Ve insan istiyor ki mutsuz olsun net. Pisman oldugunu zaten biliyordum buda üstüne kaymak oldu. Sadece bu denli acikca duymamistim. Bunu duyalida baya oluyor.

0|0
28

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kotuluk cezasiz kalmaz salla ayni yoldan bende gectim. Sen bunlari boş koy, asil soruya geç. Ben nasil mutlu olabilirim!

1|0
    0|0
    • 1gün

Haklisin... aynen öyle. Peki siz nasil mutlu oldunuz?

• 1gün

O kisiyi zaten ama insani mutsuz eden yorgunluklari oluyor birde oglan cocuguna ayak uydurmak zor. Yani cocuguma üzülüyorum. Siz neleri hsyatinizdan cikardiniz ki onun disinda?

• 1gün

Tek tek eledim. benzer durumlarimiz var.

• Ne kadar da kibar bir bey. Karısını aldattığı kadından ayrılırken bile kibar.

1|0
    0|0
  • Ben bir bok yedim
    İt gibi pişmanım...
    Dediği bu işte.

1|0
    0|0
    • 1gün

aynen zaten öyleydi belliydi cocuk bile anliyordu artik.. mecburi karsi karsiya geldigimizde

• 1gün

Tabiki babasini biliyor hatta malesef babasinin yedigi haltida ögrendi gecen sene. Ama babasina bir nefreti yok sadece ayrilmami daha da anlayip hak verdi bana ögrenince. Büyüdükce malesef kendide görecek babasinin ne gecimsiz bir insan oldugunu ama onu gizlemeye gücüm yetmeyecek biliyorum. Tesekkürler. Iyi sabahlae

• 1gün

Rica ederim
      Huzurun daim olsun
      Bilmukabele...

• Merhaba,
    Seni aldattığı kadından ayrılırken senin yüzünden bana ait olanı kaybettim demesi, onun karaktersizliğini gösteriyor. Seven sevdiğine ihanet etmemeli. İhanet ediyorsa sevmiyordur ve karaktersizdir. Affetmemekle iyi yapmışsın. İnsanların söylediğine inanma, menfaatci ve çıkarcı insanlar çok yalancılar genel olarak. Ah etmen normal geçmiş olsun. Rabbim gönlüne göre versin inşAllah...

0|0
    0|0
    • 1gün

Elbette öyle. Zaten bir tek onlar suclu degil. Diger kadin ayartmistir karisida kendinden sogutmustur yoksa onlar dünya iyisidir. Mantiklari bu.

• 1gün

bende 🙊😁

• 1gün

😂😂😂

• şey öyle birşey ki herşey şeyle şey türünden şey istediği müddetçe şey ortamlarinda şey yapilabilir demiş

0|0
    0|0
  • Seninle evliyken sen ona ait idin onu kastetmiş...

1|0
    0|0
  • Seni kaybetmekten bahsetmiş madam

1|0
    0|0
  • Eger boyle bir sey dedi diye yumusayacaksan yazik

0|0
    0|0
    • 1gün

niye yumusayim ya benim icin hic bir kiymeti yok ki sordum öylesine

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen hala o adama umut besliyosun anlasilan senin yerinde olsam aldatilmis bir kadin olarak bu soruyu sorduguma bile uzulurdum adam seni aldatmis bunu dese nolur demezs nolur karaktersizin teki iste

0|1
    0|0
    • 1gün

hayir yanlis anlamissin gözümde hic bir kiymeti yok sadece duymak oh gibi bir duygu hissettiriyor insani bir sey

• Ay sal abla gözünü seveyim adam resmen cebimde bir elma vardı armutu yiyeyim derken elmadan oldum demiş

0|1
    0|0
    • 1gün

Kesinlikle katılıyorum kardeşim 😊

• 1gün

yalniz ilginc bir detayi atladim... Şu an evlendigi sarışın kadinla zamaninda görüsmüsler fakat beni aldattigi esmer kadinla birlikteymis o an. Sarisin esmer yazsyim ki karismasin.. Maglum adamda trafik karişık ;).. Sonra o esmer kadin bunu ögrenince sarinla muhabbeti kesmis.
      Aradan 2 sene sonra esmerle ayrilinca boslukta kaldim korkusuyla sarisina gitmis.. Ve o sarisinla görüsürken biz cocuktan dolayi görüstügümüzde yüzünden gözünden akiyordu pismanligi..

• 1gün

Ablam adamın kendine hayrı yok yuva yıkanın da yuvası olmaz malum bak şeyma ile acun bile boşandı sarışında da çok duramaz o

Yükleniyor...