Tanismak hakkında düşüncelerimle hemfikir olan yok mu allah aşkına çıldırdıcam ya xoqndiwjsj Amcalar yorum yapmasın😂?

Ya siz böyle birileriyle " selam merhaba nasıl napiyosun nasıl gidiyor kac yaşındasın anan baban nasıl nerde doğdun nerelisin ebeninkini gördün mü bla bla blaa" gibi sohbtler ederken sıkılmıyo musunuz 😂 abi bana instagramdan ya da herhangi bir yerden tanışalım mi gibi bir soru sorulduğuda direkt görüldü atıyorum. Sohbet edelim mi denildiğinde englliyorum. Sohbet edelim mi ne abi ya 😂 Sohbete sohbet edelim mi diye baslamanin kafası? Yani 30 yas ustu insanlar için normal gelebilir ama ben gençlerin böyle üst seviye samimiyetsiz sohbetler etmesine ve bundan zevk almalarina şaşırıyorum. connected2me uyumasına baya bir sohbet sayım vardi. Ve orda benim gibi düşünen "konu aç konuşalım, tanışalım mi, nasillarsiniz hanfendi" gibi samimiyetsiz mesajlara karşı olan insanlar vardı. Ama burda bir kafa dengi eğlenceli insan yok. Tüm sıkıcı insanlar buraya mi toplandı yoksa bilerek mi kibar olmaya çalışirken samimiyetsiz oluyosunuz? Allahim nolur aynı düşünce de insanlar olsun bu ne ya her her 40 yaş amca dolmuş 😂 Evet çok uzun yazdım evet üşenmedim evet yazmayı seviyorum bunları geçin dkwbxkjqoak

0|0
118

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Amcalıkla bir ilgisi yok, insanımızın genel yaklaşımı böyle işte. Kültürle alakalı, yaşla değil.

4|1
    0|0
    • 4gün

Al bide burdan yak. Ben babam yaşında adamlarin arkadaş tanisma sohbet meseleri hakkında fikirlerini önemsemedigim ve umrumda olmadığı için yazmalarini istemedim.

• 4gün

Yaşla ilgili belirli bir kriter yok KizlarSoruyor sitesinde. Sen yazılmasını istemezsin, ben de düşündüklerimi yazarım.
      Eksi tuşu orada. Yinede yetmezse defolup gidebilirsin istediğin zaman.
      Sana mı soracağız kime ne yazacağımızı şımarık bebe.

• İLGİLİ MAKAMA

Sayın bayan, ben birisi. Yazdıklarını gördükten sonra ilginç bir mesaj beklediğini düşündüm.

Size rahatsızlık vermek istemem ama söylemeliyim ki sizinle tanışmak beni çok mutlu edecektir.

Mürtacaatımın uygun olarak değerlendirilip değerlendirilmediğinin, bilgi edinme kanunu uyarınca 30 gün içerisinde aynı mesaj kanalı vasıtasıyla bildirilmesini ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla.

Hemşireliköğrencisi

0|0
    0|0
  • atıyorum lokantaya gidip garsondan bir bardak su istemek için "garson bey bakar mısınız bir bardak su alabilir miyiz" diye seslenirsin değil mi? peki tanışmak için niye "tanışabilir miyiz" diyemiyoruz. saçma mı geliyor, peki o zaman sabaha kadar binlerce yaptığın saçmalığı tartışabiliriz.

0|0
    0|0
    • 4gün

Yalniz benim amac tanismak degil. Zaten karşındaki insan kafa biriyse ister istemez tanışiliyor. örnek veriyorum 3 senedir surkeli konuştuğum (kiz) bir arkasım var. Sadece internetten konuşuyoruz farklı şehirlerdeyiz. Sana yemin ediyorum birbirmizin adını 3 ay sonra öğrendik. Çünkü sıra gelmedi. Çünkü çok eğlendik. Çünkü benimle aynı düşüncede. Aynı şekilde 2 senedir surkeli konustugum erkek arkadasim da var. Yani konuşmadaki amac tanismas olmamali. Hayatimda gerekli gereksiz insan sayısı oldukça fazla. Tanismak isteyen insanlar yine tanissinlar banane ama bana fazla samimiyetsiz geliyor.

• 4gün

giflerde de potansiyel var aslında ama her duyguyu giflerde bulamıyorum, misal en çok kullandığım gif bu ;

Tanismak hakkında düşüncelerimle hemfikir olan yok mu allah aşkına çıldırdıcam ya xoqndiwjsj Amcalar yorum yapmasın😂?

• 4gün

😂 😂

• sonuç odaklı bayan.
    direkt foto at. beğenirsem sevişiriz mod on

0|1
    0|0
  • Adamları çagresiz bıraktın dayılar yazamıyor şu an ağlıyor

0|0
    0|2
  • Sen neyin kafasindasin boş laf ebeliği yapma soru sormak için sorma

0|3
    0|0
    • 4gün

amca sen anlaman biz genç tayfa bu konuyu konuşup halledicez sıkıntı etme 😂😂

• 4gün

Cevap veremiyorum engelle bari sübyan kafasi

• 4gün

Küçük kasar büyüyünce iyi ortalık mali olacaksin

• Sapıklık yapsınlar istiyorsun belli. İnsan insanla böyle tanışır konuşur. Bu kezban kafalarını bırakın

0|2
    1|0
  • eğer niyetim varsa öyle bir yaklaşım sağlıyorum ki cevapsız kalmadım şuana kadar ama sanmaki sürekli bişey yapıyorum nadirdir bu hareketim

0|0
    0|0
  • Direk selamun aleyküm diye girse konuya daha samimi olur😆

0|0
    0|0
  • Nedesınler sana sen dırek onu yazsaydın daha anlasılır olurdu😉

0|0
    0|0
  • Katılıyorum haklısın

1|0
    0|0
  • Ben okudum hayatımdan 10 saniye caldin geri ver 😂

0|0
    0|0
    • 4gün

sadece 10 saniye mi diwbxiqbzis başlığı mi okudun sadece ya kedi buna üzüldü 😂

• Sence nasıl başlanmalı tanışmaya

0|0
    0|0
    • 4gün

tanisma olarak baslanmamali. örnek veriyorum 3 senedir surkeli konuştuğum (kiz) bir arkasım var. Sadece internetten konuşuyoruz farklı şehirlerdeyiz. Sana yemin ediyorum birbirmizin adını 3 ay sonra öğrendik. Çünkü sıra gelmedi. Çünkü çok eğlendik. Çünkü benimle aynı düşüncede. Aynı şekilde 2 senedir surkeli konustugum erkek arkadasim da var. Yani konuşmadaki amac tanisma olmamali.

• Nasıl yaklaşılmasını istersin?

0|0
    0|0
  • Sen biriyle nasıl tanışırsın anlat merak ettim 😂

0|0
    0|0
    • 4gün

tanisma olarak başlamıyorum ben konuşmaya. örnek veriyorum 3 senedir surkeli konuştuğum (kiz) bir arkasım var. Sadece internetten konuşuyoruz farklı şehirlerdeyiz. Sana yemin ediyorum birbirmizin adını 3 ay sonra öğrendik. Çünkü sıra gelmedi. Çünkü çok eğlendik. Çünkü benimle aynı düşüncede. Aynı şekilde 2 senedir surkeli konustugum erkek arkadasim da var. Yani konuşmadaki amac tanisma olmamali.

• 4gün

Anladım demek istediğini evet mantıklı sıkıcılığı engelleyebilir haklısın

• herboktan sıkıliyom

0|0
    0|0
  • Ergenler gibi connected me kullanmam

0|0
    0|0
  • Fiziki ölçülerinden bahsetsenee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1