Kapat

Siz olsanız nasıl bir anlam çıkarırsınız?

Ben instagramdan mesaj attığımda ya da onun fotoğraflarına yorum attığımda kısa kesiyor ve 'burdan yazma, yanıma gel konuşalım' diyor. Aynı şekilde bir başka saçma sapan biri yazınca ona aynı şeyi sanırım söylemiyor, onunla konuşuyor ama benim sosyal medyadan yazmanızı istemiyor yüz yüze yanına gidip konuşmamı istiyor bu kişi okul öğretmenim. Bazen sosyal medyadan hal hatır sormak amaçlı mesajlar atıyorum kısa kesiyor fakat başka embesil öğrenciler ona bir şey yazınca konuşuyor, sohbet ediyor.. Bu soruyu sormamdaki amaç neden böyle yapıyor.. Kesinlikle ve kesinlikle yanlış bir anlam çıkartmıyorum, sizler de doğru neyse onu söylerseniz sevinirim.. Bir öğrencisi olarak merak ediyorum sadece, neden böyle yapıyor.. Yanında kıymetli bir öğrencisiyim, her sene onur belgesi verir bana. Diğer öğretmenlere de över, davranışlarımı takdir eder, sevgi dolu bakar ve dahası.. Ben utangaç olduğum için sosyal medyadan dersle ilgili söylemek istediklerimi söylüyorum ama bana okulda konuşuruz diyor. Diğer öğrencileri yazsa sanırım böyle demiyor ve demez de. Arkadaşım diyor 'herhalde sen sosyal medyadan sormaya alışırsın artık yanına gitmezsin ya okulda, onun için istemiyor sosyal medyadan yazmanı ya da sana çok değer veriyor ve bağlanmaktan korkuyor' diyor. Sizce nedir bu saçma sapan olay ya?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Anlam çıkarmam.

0|0
    0|0
    • 3gün

Çıkarılmayacak gibi de değil ama, şu anlattıklarıma baksana.. Değersiz bir öğrenciyim yanında herhalde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...