Kapat

Pişmanlık Desem? Herkesin varmıdır pişmanlığı?

Neden Yaptığımız Seyler İçin Pişman Oluyoruz ki Önemli Olan O Anı Yaşamak Değil mi Ki Zaten veya O An Ne Gerekiyorsa Onu Yapmıyormuyuz? Yaptığımız Seyler O An İçin Mutlu Etmiyor mu Bizi? O Zaman Neden Sonradan Pişman Olalım Ki?

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaptığım hiç bir seyden pişman olmadım çünkü hayatıma giren iyi veya kötü şeylerin hepsinden ders aldım bana bisiler öğretti 👍

0|0
    0|0
    • 2gün

Tecrübe diyelim 👍

• 2gün

Alma sende kimseyi hayatına 😉

• 2gün

Zaten almıyorum hayatıma giren sınırlı sayıda insan var hrr önüne gelen giremez

• Pişmanım demeyi sevmiyorum, sadece o da bana bir şey öğretti diyip geçmeyi daha kıyak buluyorum

0|0
    0|0
    • 2gün

O zaman şöylede diyebiliriz bize yapılan her yanlış pişmanlığımız oluyor buda bize tecrübe mi kazandırıyor?

• 2gün

Tabi öyle varsayılabilir

• 2gün

Ama o an pişman olacağını bilmiyorsun ki mutlu oluyorsun.. Pişmanlık bir tercih meselesi değil kişinin yanlış kararıda denilebilir ki

• Okulu bitirmedim çok üzgünüm 🥶

0|0
    0|0
    • 2gün

O sorun bir çoğumuzda vardır kesin 😉 üzgünlükle pişmanlık çok ayrı dünya ama

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 tane var bu kuzenim ve benimle mezara kadar gidecek. Birbirimize yemin ettik. Bir daha asla açılmayacak ve asla yaşanmayacak.

0|0
    0|0
  • Ewtt hemde çok büyük pişmanlık var çok büyük

0|0
    0|0
Yükleniyor...