Hayatınızda yaşadığınız en büyük travma neydi? Nasıl atlattınız?

Samimi bir şekilde cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

0|1
26

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Denedim fekat seviyem düşük olduğundan gizli üye seçeneğini seçemiyorum. Şansına küs. :(

1|0
    0|0
  • atlatamadım. hala fakirim.
    Hayatınızda yaşadığınız en büyük travma neydi? Nasıl atlattınız?

0|0
    0|0
  • Bazı travmalar hiç atlatılamıyor ki.
    Yalnız kaldığında falan ansızın geliverir aklına.

0|0
    0|0
  • Doğmak

1|0
    0|0
  • Öyle şey olmadı

0|0
    0|0
  • Şu anda yaşadığım durum 2 aydır hayatımın her alanında karar verirken bile ona danistigim her şekilde hayatımı adadigim kadın vardı. Parasız kalmasın diye cebimdeki son parayi gönderdiğim bir şey begendiginde hemen tamam alırız dediğim her dakika canı sıkkın mi aç mi ne yedi ayakları usumus mu diye düşündüğüm kadının aldatması koydu 1 haftadır evden çıkmadı full uyudum ve artık böyle olmayacak kendi kendime söz verdim umarım yapabilirim ☺

0|0
    0|0
    • 6gün

Yapabilirsin tabii ki, bazı insanların yüzünü erkenden görmek ileride yaşanacak daha büyük felaketleri önler

• 6gün

Insan kendine kızıyor sadece degmeyecek birine ömrünü adamak kötü bir tecrübeydi

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaklaşık 3 sene önce kadar, annem ve babamın boşanıp, her ikisininde ben bu kızın yükünü alamam demesi üzerine girdiğim, o berbat his. Gerçekten bazı şeyleri çok net anlayıp, erken yaşlarda büyümek zorundaydım.

1|1
    0|0
    • 6gün

Herkes anne baba olmamalı 😔 üzüldüm bu duruma ama seni güçlendireceğine eminim ilerisi için

• Yaklaşık 2 yıl önce kardeşim gibi olan bir insanı trafik kazasında gözlerimin önünde kaybetmen hayatımdaki en büyük travmaydı

0|0
    0|0
    • 6gün

Kaybetmem

• 6gün

Başın sağolsun çok üzüldüm 😔

• 6gün

Sağol

Yükleniyor...