Trip hariç, Türk kızlarının yetenekli oldukları konular neler?

Türk kızları trip hariç hangi konularda yetenekli?
Türk kızları
Türk kızları

0|3
83126

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 126

• çene kası egzersizi yapıp çok güzel kafa ütülemekte profesyonel hepsi 😀

6|10
    12|2
  • Tipini geçtim bazen görüyorum o kadar güzel bakmaya kıyamazsın kıza çok güzel insanın içi titriyor ama konuşuyorsun ne yaşamış ne görmüşse duyguları herşeyi bitmiş... Bence en çok annelik yakışıyor bir türk kızına çocuğunu herşeyden çok seviyorlar bizim kızlar annelik konusunda çok yetenekililer

3|0
    0|0
  • Yeni nesilin yemek yapma konusundaki başarısını bilemem ama o konuda yetenekli olmanızı isterdim :)

3|0
    0|0
  • Çocuk yetiştirmek, eşine bağlı kalabilmek, ailesine sadık bir kadın olabilmek ve binlerce güzel yetenek

6|0
    0|0
  • Tam liste olarak yazıyorum ;
    1-erkeği çileden çıkartmak
    2-erkeğe yaptırım yapmak (sevmemek, vermemek)
    3-anlamsız gereksiz ne varsa erkeğin yapmasını istemek yapmayınca 1. Ve 2. maddeleri uygulamak
    4 kıskançlık yapmak erkek kabul etmezse 1. Ve 2. Maddeleri uygulamak
    5- herhangi bir durumda erkek laf dinlemezse 1. Ve 2. Maddeleri uygulamak

0|2
    3|0
  • Pozitif ayrımcılık bekleme, özellikle para konularında, bu çok çağ dışı, çıkış sebebi de çirkin erkeklerin kadınlara ekstra para yağdırması sonucu oluşan bir elde tutma algısı, şahsi konuşayım hatunumun benim gibi çalışıp iki süper güç gibi ekonomik olarak özellikle beraber iki büyük ortak gibi yükselmemiz çok şahane olur, bir çok ilişkim dede bu oldu hep el ele verdik ve daha bir tadı var, hem işte eşitlik bu, herkes kadınlara eşitlikten dert yanarken bu bence esas olması gereken...

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama
    Bildigim şu varki
    düzgün akıllı bir TÜRK KIZI nı dünyadaki hiçbir kıza degişmem
    TÜRKİYEMMin TÜRK kızları yeter bize hepsi degil ama iyi olanları

4|1
    0|0
  • Hic aklima gelmiyor.

Buna simdi annelik ve yemek yapmak falan diyen cikarsa da soyleyeyim, ikisinde de dunya ortalamasinin pek ustunde degilsiniz kizlar.

Annelikte berbatsiniz hatta, memlekette niye bu kadar dallama insan var? Sizlerin yetistirdigi cocuklar hepsi de ondan.

Yemek konusunda da turk oldugunuz icin avantajlisiniz, ama yemek yapmanin a, b, c'sini iyi ogrenmis ortalama bir yabanci cogunuzdan daha iyi beceriyor

0|1
    4|0
    • 7gün

çok yanlış düşünüyorsun

• 7gün

@IMissDilbesteI Yav birakin allaseniz, Turkiye'de insanlarin yetisme tarzi berbat.

Hic sorumluluk almadan, asla dogru duzgun egitilmeden, genel saygi kurallarindan bihaber, mantik yurutmeyi ogrenmeden, sadece cok bagirarak hakli olacagini dusunen koca bir guruh var.

Kim bunun musebbibi? Kim yetistiriyor bu insanlari? Hollandali ebeler mi?

Turkiye'de cocuklari da kadinlar yetistiriyor, bu da bir gercek.

Gerceklerle yuzlesmemek icin cirpinmak, surekli bahane bulmak da ayri bir ahlaksizlik.

Boyle birsey var mi yav, kafalara bak, 'Cocugun kendi iradesi var sonucta' diyor, hee anasini satayim, aslinda cocuk kendi yetisiyor, siz birsey yapmiyorsunuz.

Bu durum Umut Sarikaya'nin 'Ulan kilo alma oranina ve ulkede yenen durum miktarina bakiyorum, bunlar gelmis ilaclardan diyor' karikaturune benziyor.

Cok ama cok bariz bir gercegi, daha kabul edilebilir gorunen bir yalan ugruna reddediyorsunuz.

• 7gün

@IMissDilbesteI Hayir yani, az boz degil, koca bir kitleden de bahsediyoruz. Sosyal bilimlerin bir numarali sorusu da 'Nasil' degil 'Neden'dir.

Neden hollandali biriyle Turkiye hakkinda, bir turkten daha seviyeli ve mantikli, iki taraf adina faydali bir muhabbet edebiliyorsun? Aradaki fark ne?

Yoksa hollandali turkten daha cok bilgili falan degil Turkiye hakkinda. Ama adam beyniyle hareket etmeye, karsi tarafi dinlemeye endeksli yetismis, aradaki fark o.

Cocuksa o da cocuktu.

• Makyaj yapabilmek (Beginner level), dedikodu (Master Degree) , kendini bir şey sanmak (Advanced level), Herkes ona yazıyormuş gibi sanıp merhaba kelimesine alınmak (A+)

1|1
    1|0
  • Günde 1000 tane selfi çeke çeke, profesyonel bir fotoğrafçı gibi sosyal medyada paylaşmak/kendini beğendirmek/hava atmak üzere en güzel açıdan/bol efekt kullanarak fotoğraf çekmede çok iyiler 😃😃👏🏻👏🏻😂😂😂

0|1
    1|0
  • İlgi görme. Nasıl ilgi göreceklerini çok iyi biliyorlar. Karakterlerini göstermeden nasıl ilgi çekiyorlar? Buna ''pes'' diyorum. Konuşmadıklarında hepsi aynı da konuşunca eleniyorlar teker teker.

0|0
    1|0
  • Hep yanlış insanlara aşık olup doğru insanları es geçmeleri ve sonucunda erkekleri güvenilmez olduğuna karar vermeleri.

0|3
    0|0
  • Haksız durumdan haklı duruma geçmede elini su dökemezler hesap sorarken yarım saat sonra bir bakıyon hesap veriyon😅😄😅

2|1
    0|0
  • Herhangi bir extra özellikleri yok.
    çoğunun beyni alışveriş yapmak, dedikodu yapmak, sabahtan akşama kadar sosyal platformlarda ego kasmak, teşhircilik yapma odaklı çalışıyor.

0|2
    1|0
  • İşte başa düşünce vatanın bölünmez bütünğünü savunma cesaretine sahip yegâne ırklardan birinin üyesidir bizim Türk kadını.

3|0
    0|0
  • trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip trip trip Trip trip trip

1|0
    0|0
  • Çok güzel aşık oluyorlar ben sevgilerinden çok memnunum

2|1
    0|1
  • Türk kadını dayanıklı merhametli ve ruhsal olarak kırılgan bence

5|0
    0|0
  • Yaalan kendini begenme ihanet... sadakatsizlik. Cekememe.. saugisizlik.
    Cinsel soğukluk... ciddiyetsizlik bos konusma bazilari da... neyse
    Soyliyim baride kotu anlasilmasin menfaatcik

1|1
    1|0
  • Bence genelleme yapmak yanlış. Yeryüzünde bir insan ne kadar ve çeşitli kötü huylara sahipse, bir Türk kadını da en fazla o kadar kötü huya sahip olabilir... Eleştirdiğin karşı cinsi bu memleketin

1|0
    0|0
  • Yazmışlar zaten daha ne diyebilirim ki hiç bir iyi yanınız yok genelleme olmaz ama iclerinizden %20 iyi cıksa geri kalanı boş zaten

0|1
    4|0
  • erkeğinin ömrünü yemek en yetenekli oldukları konu bu

0|1
    1|0
  • Kıskançlık, dırdır, sadece kendileriyle ilgilenilmesinin istenmesi, 2saat mesajı keser aramazsan kavga çıkarabilmesi...

0|1
    1|0
  • Yetenek ve türk kızları komiksiniz gerçekten 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|3
    8|0
  • 10 Parmağında 10 marifet , maaşallah kızlarımıza.. :)

3|0
    0|2
  • Paranın kokusunu alabilmeleri :D aç kalmaz bizim kızlar

0|1
    1|0
  • Sorun çıkarmak
    Bin sene önce yaşanan konuyu az önce yaşanmış gibi sunmak
    Ağlamayı silah gibi kullanmak

0|1
    1|0
  • Nerde it kopuk kadına şiddet uygulayan piskopat varsa hepsine aşık oluyorlar bu konuda gerçekten çok başarılılar

1|1
    0|0
  • Yemek dicem suanki kizlar yemek yapmayida bilmiyo a q bir bok yok valla

0|2
    5|0
  • çene kası kesinlikle bir kadın baba diye konuşmaya başlayıp ölene kadar susmayan tek canlı türüdür... :)

0|1
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    96

Kızlar Ne Diyor 83

• Trip
    Erkeği zorlamak
    İlgi gostermedigin de israrci olmak ve yapışmak,
    İstenmedigini karsisindakinin belki baska birisiyle ilgilendigini ve onu onemsemedigini kabul etmemek,
    Ayrilik olunca erkege sitem etmek olanlari kafasina kakmak, emeklerinden ve onun icin yaptiklarindan bahseden uzun mesajlar atmak,

1|3
    0|0
  • Mutfak da gayet başarılılar ayrıca burada ki erkekler o kadar aşağılamayı yapıp tekrar türk kızı ile evlenmeleri ne kadar da ironi değil mi ama 🤔
    Hiç mi utanmadınız kendi vatanınızdan kendi kanınızdan birini bu denli aşağılamaya ne ara bu kadar geniş oldunuz.

3|0
    0|4
    • 6gün

Sizin kendierine yani bize yaptıklarınızı yapıyorlar. Siz yapınca normal de biz yapınca mı anormal? Bize layık olmaya çalışın demeyeceğim. Cinsiyetinize layık davranın yeter.

• Türk kızları hemen hemen her konuda çok yetenekliler. Türk insanıyla kıyasladağımızda bu şekilde. Diğer milletlerle kıyaslandığında malesef geri planla kalabiliyoruz bu da aldığımız egitimle alakalı diye düşünüyorum. Ana sınıfındayken sümüğünü yiyen erkeklerde yorum yapmış bu konuda komik yorumlar

0|1
    0|2
    • 7gün

Merveleri gitmekte usta olanlar bizi kotulemis a q bitane dikili agaciniz yok bare bos bos yorum yapmayin bitane cocuk dogurabilme yeteneginiz var oda Allah vergisi baskada bir bok yaptiginiz yok

• 7gün

Eskiler bu zamandan daha iyiydi şimdiki zaman iyicene bozuldu kızlar hic birsey bilmiyor ver parayı geziyim tozuyum yiyim iciyim alişverisimi yapiyim yatiyim uyuyum havasindalar temiz kizda kalmadi erkeklerin altindan kalkmiyorlar evlenecek kiz yok artık ben bakirim daha sevgilim olmadı bir kızin eline değmedin ben kalkıp kullanilmış kızımı alacam hadi diyelim temiz bu haltları yememiş kız olsun evini eşini çocuklarini bilmiyen bir kızı da almam

• 7gün

sadece bakir erkekler şikayet ediyor 😂
      bence siz hemen evlenin yoksa kafayı yiyeceksiniz bu kadar stres size fazla gelmiş bünyeniz kaldırmıyor kusura bakmayın
      küfür eden terbiyesiz ahlakı bozuk biriyle zaten daha fazla muhattap olmanın anlamı yok. Ağzı bozuk biri tutupta Türk kızını geçtim hicbir cinsiyeti ve milleti eleştirmesin bir kendine baksın. Ayrıca benim annemde babamda eve ekmek getiriyor faturaları ödüyor. siz hala 20. yüzyıl kafasından çıkamamışsınız. Çalışmayan kadın için bir şey diyemem ev işlerini yapması gerekir bencede. Tabiki yine de yardımcı olmak gerek. Ama arkadaşlar şu an biz 21. yüzyıldayız lütfen farkına varın 🙄

• erkekler çok aşağılamış da sırf kendim için konuşucam şu an. trip atmıyorum. sadece zor yanım aşırı inatçı olmam. biraz da kıskancım. fesatlıkla alakam bile olmadı samimi söylüyorum. dedikodu illa yapıyoruz ama çok sevmiyorum. yemek konusunda başarılı değilim. sevgilimi koşulsuz şartsız seviyorum. ama trip, kendini beğenmişlik, ego ne bileyim kendimde yok. ve bence her kız da erkeklerin aşağıladığı kadar değil.

0|1
    0|1
  • Yabancı kadınlar kadar acımasız vicdansız değiller, annelik iç güdüsü tam türk kadınların da, güzel yemek yapıyoruz ve trip atıyorsak karşı taraf hatalıdır şu çene, trip atıyor diyenler aynaya baksın.

3|2
    0|5
    • 7gün

Zoruna giden mavili nasılda disslike atıyor "yobaz"lar disslike atsın sayısınızı görmüş olur sitedekiler.

• 7gün

Amaaaann aynen yaaa
      Şerefsiz şerefsizdir
      Biz bakalım kendi yolumuza

• 7gün

Aaa ad daşım 🙃

• Dağılanı toparlamak. Dağılan ev gibi dağılan kalbi de çok iyi toparlıyoruz bence😊

2|0
    0|2
  • her alanda mutlaka yetenekleri olan bireyler vardir. yüzdelik rakam verirsek %60 çoğunluğu mutfakta iyiler.

1|1
    0|2
  • bir kız olarak kızların hareketlerine kusur bulup durmasanız da kız kardeşlik kazansa bir kere de...

3|2
    0|3
  • Yemek, temizlik, makyaj daha bir çok şey ve en önemlisi annelik

2|1
    0|2
  • Tribin kaynağı kazma türk erkekleri... mesela ben bir italyan erkeğin trip atacağımı hiç düşünmüyorum 😀

2|0
    0|3
  • Yürekten sevme 🕯(klavyede sigarayı bulamadim affedin onun yerine mum yaktım)😂

1|1
    0|4
  • Dayanıklı, güçlü...
    Affetmeyi ve sahiplenmeyi bilen, edepli.

0|0
    0|0
  • Dedikodu, insanlari kucuk gormek kendilerinin egolarini yukseltmek cogunun cirkin oldugu halde ucma kabiliyetlerinin olmasi... yalan iftira kiskanclik..

0|0
    0|0
    • 6gün

Yürü be...
      Parti kur oy verelim 😂
      Devam devam say doktora bütün gerçekleri ortaya

• 6gün

Kendileriyle baskalarini kiyaslamak , hic alcak gonullu olmamalari, her boku yiyip ben bakireyim askm sen ilkimsin demeleri, okula okumak icin değil got sallamaya gitmeleri (bazilari) , anne babaya surekli yalan konuşmaları, gizli hesaplar kullanmalari , evdem cikmadan once etek diz kapakta ciktiktan sonra eteğin otasina kadar kaldırmaları, her bakan oglana bu bana yuruo demeleri... sevgilileri ayirip kankalarina yapmalari...

• 6gün

Döktür herşeyi ortaya 😂😂

• Zevksizlik hiç erkekten anlama zevki yok bizim kızlarımızda

0|2
    0|0
  • Şerefsiz it olan erkeklere meze konusu olmakta çok yetenekli kızlarımız var.

0|0
    0|0
  • Allah çenemize zeval vermesin
    Aminnn

Alsksuemflkdld

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ayrımı yetmiyo bir de ırk ayrımı ne istiyosunuz amaç ne

0|0
    0|0
  • sorunlara hızlıca çözüm bulmakta iyiyiz.
    gözlem yeteneğimiz iyidir

0|0
    0|0
  • Hemcinslerimi pek sevmem bir dostum hariç tabiki 💚o da akıllı zeki kız ondan seviyorum diğerleri saf

0|0
    0|0
  • Tripsiz kız salçasız yemek şekersiz çay gibidir 😁 olmazsa

0|0
    0|0
  • bence de türk kızları çok kro ama erkekleri de bir bk değil. yani önce kendinize bakın (ben türk değilim)

0|0
    2|0
  • Dedikodu yapmak , üstün ikna yeteneği , inatçılık , moda tutkusu ,

0|0
    0|0
  • Turk kizlarini bilmemde Kürt kızlarının hamarat ve titiz olduklarini soyleyebilirim.

0|0
    0|1
  • erkeklerin agzina s*cmal

2|2
    1|3
  • Yemegi güzel yaparlar bknz ben. 😂 Hahaha

1|1
    0|0
  • Yemek yapmak

0|1
    0|0
  • Doğaldır, dobradır 👍