Kız arkadaşım evlenmek için acele ediyor. Art niyet aramalı mıyım?

Kız arkadaşım evlenmek için acele ediyor. Art niyet aramalı mıyım? 5 aylık ilişkimiz var. Seneye için evlenme planı yapiyoruz. Kız arkadasim evlenmek için biraz aceleci davranıyor. Ben de evlenmek istiyorum çünkü aynı evde yaşamak istiyorum onunla. Onun davranişları da bu yönde. Bu yüzden dolayı aceleci davraniyor olabilir ama daha baska sebepler de olabilir mi? Aileden kalan mirasım var. Ev var, belli miktar para var. Görüsmeyi kestigim bir arkadaşım seninle evlenicek sonra da boşanacak mal varlığınin yarısına sahip olacak demişti. Böyle bir saçmalik olabilir mi? Hicbir insan boşanmak için evlenmez diye düşünüyorum. O arkadasimla gorüsmeyi kestim ama gene de söylediklerini düşünmeden duramiyorum.

Kızın benle sevişiyor olması kızın beni gercekten sevdigi anlamina gelir mi? Bu da diger sormak istedigim bir soru. Beni sevmiyor olsa benim eve gelip benle sevişmezdi heralde?
Güncellemeler:
Yok mu başka cevaplar?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• 5 ay nedir daha çok erken. Para mal mülk de söz konusu olabilir ona göre davran. Sevişme konusu da her sevişen sevdigi için sevişmiyor belki bekaretini sana verip evlendirmek zorunda bırakacak seni

0|0
    0|0
    • Evlenip boşanmayı mı düşünüyor yani? Bir insan boşanmak icin evlenir mi?

• Benim akıma kurcalayan arkadaşımın dedigi. Bosanmak icin evlenmek bana saçma geliyor.

Benle seks yapabilmek icin çabuk evlenmek istiyor olamaz mi yani? Seks yapmiyoruz. Sevişiyoruz ama.

Evlilik oncesi sekse kapalı.

• Ayni evde yasayabilmek. Seks yapmak. Bunlar olamaz mi?

En İyi Erkek Görüşü

• Miras kaldigini biliomu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen onu sevmiyorsun ki zaten bize niye sordun bunu boşu boşuna.

1|0
    0|0
    • Seviyorum ama konusmayi kestigim arkadasimin söylediklerini de düşünmeden edemiyorum. Sevmesem niye evlilik düsüneyim?

• Ben bosanmak icin evlenebilir mi biri diyorum sen ne diyorsun ya.

• Evlilik sözleşmesi yapın

• Şu dönemde her şey olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...