Kapat

Yakışıklı beyler fazla ilgiden bunalıyor mudur?

Çok merak ediyorum. Yakışıklı beyler fazla ilgiden bunalmıyor mu? Ya da yakışıklı görünce görüşleri ilgiyle dolduran kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz beyler?
Yakışıklı beyler fazla ilgiden bunalıyor mudur?

0|2
2392

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 91

• Göreceli bir durum ama kendimi beğeniyorum asdklasjd Sevgilim var yarım senedir çevreyle alakam olmuyor. Onların oluyorsada açık değilim.. Daha öncesi içinde kendi beğendiğimin dışındakileri fazla gözüm görmediğinden bu sorunun cevabı olarak bunaltmıyorlar diyebilirim. Veya hiç biri ilgi göstermıyor akljsdklasjd

1|0
    0|0
  • Yok öyle bişey ya 😂 erkeklerimizin en güzelinden çirkinine aynı şekilde yürümesinden kızların yakışıklı erkekleri ayırdığı falan yok hepimize davar gözüyle bakıyorsunuz ilgi gördüğümüzü kim çıkartıyor 😂?

1|0
    0|0
  • Ben biraz yakışıklım arada ilgi gösteriyorlar oda bana yetiyo ay sonunu getiriyorum yani aç birakmiyolar beni ilgiden yoksa çoluk. cocuk ne yer ne içerdi 😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bende durum çok tuhaf bazen kızlar tarafından ilgisiz olurdum ama çok ilgili bazıları çirkin bulurken bazıları yakışıklı buluyordu bir zamanlar olurdu kızlar ilgisini çekmezdim sanırım çirkinim artık çirkinliğimi kabulleniyordum bir bakıyordum fazla ilgi oluyordu şimdiler de ise sadece kadınlara baktığımda bazıları hoşnutmuş izlenimi veriyor bana ama bakmasam hiç ilgilenen olmuyor şu aralar böyle

1|0
    0|0
  • Yakisiklik kismini bilmem ama genel anlamda fazla ilgiden bunalirim ben. Rahat olmayi seviyorum. 😎😎

1|0
    0|0
  • İlgiye doyumsuz olduğum İçin benim için geçerli bir durum değil bu :)

1|0
    0|0
  • Şu tittleye koyduğun çocuğa bile tipsiz diyen kızların olduğu bir ülkede yaşıyoruz :D. Hiç bir erkek ben yakışıklıyım demez kolay kolay. Diyenlerde zaten totama kaş göz çizsem modundalar :D

1|0
    0|0
  • Bu durum kız için de erkek için de aynıdır. Bazı insanlar şımarıktır her geçene bakar mavi boncuk dağıtır sonra da havalara girer, bazılarıysa istifini bile bozmaz kız o kadar alçalır ki gidip selam bile veremez

1|0
    0|0
  • Karakterine göre değişiyor ama hani üstüne çöken bir sürü tip olmaz hani ilgiden kızlardaki gibi ünlü tiplere bakmayın onlar sırf popüler diye dahi takılan onlarca ileri zekalı var ülkede yani adamına göre değişir bunalıp bunalmadığı.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bir göremedim şu ilgiyi çirkinim galiba 😂😂

1|0
    0|0
  • Tipi değilim bence ama ilgiden sıkılacak düzeyde sevilmedim o yüzden yorum yapamam fakat ben sıkılmazdım herhalde diyorum

1|0
    0|0
  • Valla yakışıklı olsaydım sorunun cevabını verirdim ama yok ne yapacan olmayınca olmuyor

1|0
    0|0
  • ben geçen sene meczup olacaktım ilgi yüzünden djjdjd ya sırf iki sapığım vardı

1|0
    0|0
    • Helaaal o derece diyorsun😄

• beni de egoist sanıyolar işin garibi

• Herkes tuhaf. Böyle birini bulmak zor maalesef

• yakışıklı beyler neden hep yabancı mankenler oluyor acaba. ddşlkjbhv :D

1|0
    0|0
  • genelde normal herkese davrandigim gibi olurim kendim olurum aa buda bana ilgi gosteriyor diye yelkenleri suya indirmem evet bunalttigi zamanlar oldu dile getirincede kavga ettik

1|0
    0|0
  • Elbette eskiden bunalmak ne kelime sokaga cikamazdim sonrasi malum bir hastalik gecirdim ve gumm zayifladim saclarim da gitti

1|0
    0|0
    • 2014 te mankenlik ajansinda cakismaya basladim sonrasi malym hasta olduktan sonra coktum zaten ne kas kaldk ne goz allah nasip ederee adkedde gozden amelitag olup tekrar fitnessima baslayip yine o muhtesem adam olabilirim ama tek farki kel olmam😆🙄🙄

• ben anlamam ama istemem yan cebime koy yaparlar bence

1|0
    0|0
  • At hirsizi demis birde sokakta sunkurmeyecegin kizlar 😂

1|0
    0|0
  • Şansıma veya şanssızlığıma, değil yakışıklı olmaya,
    Uzun saniyeleri bakılmaya hak eden bir yüzüm bile yok,
    O yüzden hiç bunalmadım ve rahatım.
    (Bakınız Profile gerçeğini)
    Ama değerli pembişler hakkında şunu söyleyebilirim ki hayatları genelde (%98)
    Şu şekilde, 3 döneme ayrılıyor:
    16-26 yaşındayken:
    Çok yakışıklı ve toplumda magazinsel ikon haline gelmiş erkeklere benzeyen kişileri,
    Seçme çabaları.
    26-36 yaş dönemlerindeyken:
    Yakışıklılık açısından, Orta seviyeli ve hatta daha genç kadınlara göre düşük seviye sayılabilecek tipte ki erkekleri seçmeleri.
    36-46 yaşlarındayken:
    Artık bağırarak şunu feryat etmeleri:
    Olan yeter ki adam olsun, Saygı göstersin, kadınlığımı anlasın, şerefli olsun, babacan olsun, vs... isterse yüzü pişmiş et gibi olsun…

0|0
    0|0
  • valla yakışıklı değilim ama herşeyin fazlasından bunalırım bünye olarak. zaten yay burcuyum

2|0
    0|0
  • Bu hayatta herşey para arkadaşim paran var sa herşey var yok sa yok ilgi ne dir ki karin mi doyuruyo kira mi ödüyo 😎

1|0
    0|0
  • beni ilgiyle boğun gık demem :D ama yakışıklımıyım bnilmiyorum

1|0
    0|0
  • genelde kızlardan bıkıp bir de kendi cinsleriyle deniyorlar. yakışıklılar niye hep gey sandınız.

1|0
    0|0
  • Erkeklere at hırsızı diye b*k atan tipler , sizin babanız ne işle meşgul 😀

1|1
    0|0
  • Keşke bir gün yakışıklı olsam

1|1
    0|0
  • Çok yakışıklı sayılmam ama yine de ilgi oluyor sürekli menfaat peşinde olanlarok sıkıntılı bir durum için sırf arkadasın hava atmak için mi ilgisi gibi gibi falan

0|0
    0|0
  • Çok yakışıklı değilim, ama fiziğim çok iyidir kızlar fazla ilgileniyor
    profesyonel kameralarla, telefonlarıyla kameraya çekiyorlar evet ama bazı kızlar oyun oynamayı seviyor.
    Mesela istediğin kadar yakışıklı ve çekici bir erkek ol, karşındaki bir kadınsa o kadın o erkeği her türlü rezil etmesini biliyor. Senden etkilenmiş olsa bile, seni bir şekilde alt etmeye çalışıyor.
    Kadına karşı erkeğin hiçbir çekicilik şansı yok.
    Erkek kadına hiç yüz vermicek cinsellik düşkünü olmucak belki o zaman ama Kadın istemeye dursun diye bir söz vardır.
    Eline aldı mı erkeği oynatır.

0|0
    0|0
  • Evet sahiplenmek hoş olmuyor çünkü kısıtlamalar insanı bunaltıyor

1|0
    0|0
  • bunalirsa da, ayni kizlar gibi dunyayi ben yarattim modunda gezmeye baslarlar :)

1|0
    0|0
  • Yoo siz yüzeysel kadın ırkı g. tlerini yaladığınız için gayet mutlulardır...

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    61

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...