Sizce de sevgilimin kardeşi mal değil mi?

Mesela sürekli bana siz evlenince çok sorunlu bir evliliğiniz olacak bende hayır olmaz diyorum benden iyi mi bileceksin diyor... abime doya doya bak onu yakında evlendirecem diyor şaka bile olsa hoş değil. Tartıştığımız zaman senin ne haltlar yediğini biliyorum diyor sen benim tırnağım olamazsın diyor mesela ben İngilizce öğretmeniyim kendisi de İngilizce kurslarına gidyor yanlış bişey yazdığı zaman e doğal olarak düzeltiyorum ve bana biliyorum ben öyle yazmak istedim diyor.

Mesela bir akrabası var Amerika’da yaşıyor birlikte memlekete gitti ve nenesi ilk defa Amerika’da ki torununu görüyor e Doğal olarak ona ekstra ilgi gösterdi sonra sevgilimin kardeşi de diyor ki bende senede bir geliyorum oda gelir artık nenesi de sen her sene geliyorsun o gelmiyor o dünyanın öbür ucunda deyince derin derin nefes alıp surat yapıyor.

Bu kız 23 yaşında ama ciddi anlamda söylüyorum çok kültürsüz bir kız İstanbul üni de okuyor ama cidden mal mesela asla tartışmada tarafsızlığını korumaz yengelerinin arkasından demediğini bırakmaz sonda barışıp hiç bişey olmamış gibi davranır.

uyux oluyorum bu kıza artık siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında?
Güncellemeler:
7gün
Nerdesiniz?
7gün
Nerdesiniz arkadaşlar?

0|0
311

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben bir reçete yazayımda kurtul bu kız sana böyle davrandığında sabah öğlen ve akşam olmak üzere üç öğün aç ya da tok fark etmez dayak yazıyorum yanlız sabahları kayışla olacak

1|0
    0|0
    • 7gün

Hahahahhaha

• 7gün

En sevdiğim insan tiplemesi karakter aşınması yaşıyorlar okudukları bölümü kimlikleri sayıyorlar sen sevgiline açık açık söyle bu kaltaktan hoşlanmıyorum ama sen kaltak deme çare bul beni muatab etme

• 7gün

Demelisin

• değişik saçma şeyler. ama iyi şeyler olmadığı daha kesin. mesafe koy sadece sevgilinle ilgilen. evlilikte de bu böyledir. bir kadın bir ailedeki fitne fesatlarla arasına seviye koymalı sadece kocasıyla ilgilenmeli. derdini sevgiline anlat böyle bir durum var rahatsız oluyorum de. fikir alışverişinde bulunun.

0|0
    0|0
  • Senin sevgilinin kardeşi ben olabilirim sanırım ya. Ben de mesela tipsiz olduğum için sürekli arkadaşlarımın ilişkilerini bozmaya çalışıyorum. Çünkü kızlar bana bakmıyor ben de kıskançlık triplerine giriyorum.

0|0
    0|0
    • 7gün

Anacınızı ne sizin?

• 7gün

Ama o kızın bir sevgilisi var

• 7gün

Olabilir benim yok.

• Allah dusmanimin basina vermesin

1|0
    0|0
    • 7gün

Ayyy amin bide kız 23 yaşında öğretmenlik okuyor ama yemin ediyorum kültürsüz

• 7gün

Zaten karakteri Okumakla duzeltemezsin

• 7gün

Aynen öyle valla

• Bende uyuz oldum. 😀

1|0
    0|0
  • Evettttt

1|0
    0|0
  • Sen öyle diyorsan

1|0
    0|0
  • Sevgilinin kardeşi ile evlenmeyeceksin sorun etme

0|0
    0|0
  • Hahahaha bipolarım diye takılıyordur ezik

0|0
    0|0
  • Yav he he birisi özet geçsin

0|0
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• 23 deyince sok gecirdim kucuk cocuk sandim oyle anlatinca o ne ya oyle

0|0
    0|0
    • 7gün

Aynen valla çok gıcık bir kız

• Gülü seven dikenine katlanır misali yapacksın bu kdar

0|0
    0|0
  • seni cekemiyo gibi

0|0
    0|0
    • 7gün

Bende öyle düşünüyorum biliyor musun mesela ben ne zaman biriyle tartışsam mutlaka karşı tarafın yanında olur sevgilime gidip şey diyor sen bu kızın gerçek yüzünü görmüyorsun falan diyor

• 7gün

gelsene sen msja

• 7gün

Tamam

Yükleniyor...