Bir hasta veya engelliye bakınca ne hissediyorsunuz?

Onların hayatta nelerden eksik kaldıklarını düşünüyormusunuz? Düşünebiliyormusunuz? Onların da herkes gibi okuyup çalışıp gezip aile kurmak istemesini garipsiyormusunuz? Yoksa onların böyle hayalleri olmaz mı sanıyorsunuz?
Hiç hasta birisinin duygularıyla bilerek oynadınız mı ya da mobbing yaptınız mı? Kalp kırıp eğlendiniz mi?
Onlara bakıp kendi halinize şükrediyormusunuz? Sizce onlar neden yaratıldı? Ve böyle çocukları olan cahil ve yoksul ailelerin aptal sevincini anlayabiliyormusunuz? O Allahın hediyesi diyorlar, onlara bakıp bedava cennete bilet kazandıklarını dusunuyorlardır, ya onların yaşayamadan, acı çekerek kenardan izlediği hayat ne olacak?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Manidar bir yazı yazmışsin bunu bu asrın çocuklarına sorma keyfi ve zevki bozulmasın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pek cok insan icin siradan olan , onemsiz gelen seyler onlar icin ulasilmasi zor ve imkansiz. . fakat mevcut engellerinin engelleyemedigi basarilara adini yazdirmis insanlari da gorebiliyoruz... onlarin halinden anlamak icin empatik olmak gerek.. bu noktada duyarli olabilir onlar icin bir seyler yapabiliriz ancak onlarin haline bakip" ben o durumda degilim iyi ki "deyip sevinmek yerine...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlara şifa halime de şükrediyorum

0|1
    1|0
  • Bizden bir yol olmaz diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...