Sizce arkadaşlarım neden benim çok garip olduğumu söylüyorlar?

merhabalar okul hayatım boyunca tüm arkadaşlarım hep çok garip biri olduğumu söyledi sessiz sakin azcık asosyal felsefeci , resim yapmayı seven genellikle soyut resim , çok meraklı olan , kendi kendine çok konuşan bir insanım insanlara göre hateketlerim davranışlarım konuşmalarım garipmiş kimisininde bu ilgisini çekiyor benimle devamlı etkileşim halinde oluyorlar sürekli alkol alan bir arkadaşım vardı o mesela okadar içiyorum senin gibi kafa yaşamadım ne değişik adamsın diyodu sizce bu güzel bişeymi sizce ve neden beni böyle görüyor olabilirler?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardesim ben içedönük ve biraz çekingen zamanlarımda sessiz biriydim bana zorluk oluşturabiliyordu. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?

0|0
    0|0
  • Başkası olma kendin ol insanların dedikleriyle yasayamazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...