İnsanı neden uyku tutmaz neden herkes rahatça uyurken kendisi uyumakta zorlanır, siz uyumayanlar neden hala ayaktasınız?

neden uyumaz insan
neden uyumaz insan

Geceler uyumak için güzeldir.. gece uykusunun yerini de başka bir şey alamaz
ama bazen çok mutlu çok mutsuz çok öfkeli hayal kırıklığına uğradığımız zamanlar
geceleri pek uyuyamayız ve kafamızdaki düşünceler bizi uykusuz gergin bir duruma getirir.
Bir çok insan şu anda uykuda iken uyumayan insanlar olarak bizler
neden uyumuyoruz
nedeniniz nedir bakalım?

#DengesizBirAdam

2|0
2011

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Çok düşünmekten bence.

0|2
    0|0
  • Tam iki senedir gunduz uyuyorum geceleri ayaktayim vampir hayati yasiyorum gunduzude sevmiyorum hic bisey yapasim gelmiyor geceyi daha cok seviyorum pcde oturmak , yemek yemek , oyun oynamak ve is... Hepsi gece daha keyifli.

0|1
    0|0
  • Uyuyamıyorum aklımda çözemediğim bir çok sorunlarım var.

0|1
    0|0
  • Uyumak istiyorum ama olmuyor çünkü nedense hep açım sürekli bir şey ler yemek istiyorum ve kendimi biraz aç hissedeyim uyuyamıyorum, daha yeni yarım ekmek yedim ama sanki hala aç gibiyim

0|1
    0|0
  • Uyku sorunum baya dir var.:)

Nedenini bilmiyorum ama.

0|1
    0|0
  • Kendimi bildim bileli böyleyim uyku sorunu benimki 😳

0|2
    0|0
  • Kafamızdaki soruların cevaplarını bulamadığımız zaman📌

0|1
    0|0
  • Genelde aklımdaki soru işaretlerine takılıp kalmadığım için uyku tutmuyor beni...

0|1
    0|0
  • Kabus görüyorum ya zaten sıkıntılı bir dönemimdeyim

0|1
    0|0
  • Daraldıysan,, bunaldıysan,, bir de yaşlandıysan 😀
    Uyuyamazsın sanki 😁

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    10

Erkekler Ne Diyor 11

• ince düşünmekten sanırım. Düz mantık yaşamak lazım ama karakter ona müsade etmiyor napayim

0|2
    0|0
  • Eğer fiziksel bir sıkıntı yoksa sorun yüzde yüz strestir. Beyin en çok gece boşa düşer. Ve en çok o saatlerde dertler sıkıntılar beyne hücum eder. Ne olacak ne yapacağım başıma ne gelecek neden böyle neden ahmet mehmet bir baş ağrısı bile çekmeden mutlu mesut yaşarken benim başım ağrıdan kurtulmuyor. Ama sorun fizikselse bin türlü etken rol oynar. Yattığın yatak aşırı mı yumuşak aşırı mı sert allerjen bir durum mu var evin için tozlu ve toza allerjin mi var manyetik alana mı mağruz kalıyorsun iç hastalığın mı var kim bilir?

0|1
    0|0
  • Ben niçin gece bu saatte halen uyumadığımı şöyle açıklıyabilirim; emekliyim yapacak bir işim yok Allah'a şükür bir rahatsızlığım da yok ama herhalde mesleğim gereği zamanında gece ve gündüz vardiyalı çalışmama bağlıyorum.

0|1
    0|0
  • kardesım ben raporluyum on gun.. paartesı ısbası yapacgım. bu sure cınde canım ıstedı uyudum canım ıstedı uyandım gonyem şaştı allah var:)

0|1
    0|1
  • *Bir şerefsizin yaptıkları aklına gelir uyku tutmaz.
    *Uyumak istemezsin aklın maçlarda kalır.
    *Eğlencesine uyumazsın.

0|1
    0|0
  • Uyumadığını zamanları söyliyeyim; İşsizken, efkarlıysan, maddi manevi daraldıysan uyku tutmaz gece daha güzel gelir

0|1
    0|0
  • Geceleri uyuyamayan insanların gündüzlere sığimayan dertleri vardir..

1|1
    0|0
  • her an her saniye heryerde rahatça uyurum 1 dk mı almaz uykuya dalmam oh mis :)

0|1
    0|0
  • Yorgun olmak lazım
    yağmur sesi dinlenebilir uykusuzluğa birebir

0|1
    0|0
  • Uykum kaçdı firarda...

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    1
Yükleniyor...