Antidepresanlar zararlımıdır?

arkadaşlar ben kaygıdan ötürü doktora gidicem büyük ihtimalle ilaç vericek internetten araştırdım kimi yok böyle şöyle diyolar amerikada türkiyede kullanım çokmuş öyle olsa bukadar insan kullanmazdı diye düşünüyorum napsam ilaç içmesemde geçmicek gibi?
Güncellemeler:
sizce

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• İntikar eğilimini artıyor

0|1
    0|0
    • intihar eğilimini artırıyor*

• @benbilirim7 bilmiyorum öylede olabilir çocukken 2-8 yaşları arası gerçekle hayali algılayamazdım mesela uzun ağaçları gördüğümde onları dev adamlar olarak görüp korkardım farklı insanlar görürdüm yüzleri maskeli uzun insanlar falan karanlıktan çok korkardık bu yüzden şu an olmuyor bunlar ve çocukluktan beri gelen bişeyler üretme isteği mesela 10 yaşında bilgisayar üretme oyun üretme vs bunları hayal ederdim düşünürdüm satış politikasına kadar herşeyi merak ediyodum birine bişey soriyim bana bakmasın elimle kafasını çeviriyodum bak diye bakmazsa bağırıyodum gibi bilmiyorum okul zamanındaki arkadaşlarımda çok garip bir insan olduğumu söylerlerdi

• bir tane arkadaşım vardı sürekli içen falan ulan ben okadar içiyorum senin kafanı yaşayamadım sen nasıl bir insansın ya diyodu 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne yazıkki kardeşimde alıyor evin içinde kafa güzel geziyor. Ümidini ilaca bağlama ama sizinkide hastalık başıma gelmeden bilemeyeceğim

0|1
    0|0
  • Gerekliyse kullanılmalı, hiç duymadım sorun yaşayan

0|1
    0|0
Yükleniyor...