Şu kızların saçma sapan soruları sıkmaya başlamadı mı artık?

Çıkmış diyo: sıcak bastı bide altına sütyenli resmini falan atıyo soruya bir giriyorsun 50 erkek oda kesin -18 ...
bunun gibi bir sürü soru

1|0
84

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllardan beridir böyle ama son üyeliğimde fark ettiğim %1000 artmış. Ve ciddi anlamda trollerin haricinde de ciddi ciddi saçma sapan soru soran kızlar var :D :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Burda biri var sürekli aynı şeyi sorup duruyo bıktım artık o soruyu görmekten.

0|1
    0|0
  • Hele kızların kölesi olmak istiyorum diyen erkekler onlara ne demeli

0|1
    0|0
  • Bu saçmalıktan site yönetimi rahatsız değildir bence çünkü bunlar rayting yapıyor asıl

0|0
    0|0
    • aman ne reyting baska forumlarda bu site hakkindaki yorumlari bir okusan yuzun kizarir

• Benim niye yüzüm kızarıyor lafı nasıl anlıyorsun sen ya!! Kusur kiminse onunki kızarsın iki tane kıçı kırık kusur işlemişse iki tanesi de genelleme yapmışsa bu da onların kalitesizliği. Söylemek istediğim şey şu sitede saçma soruları kaldırırsan site de düzgün soru kalmaz bunu da site sahibinin isteyeceğini sanmam ister beğen ister beğenme siteyi ziyaretçi sıralamasında yukarı çeken nu tip sorular ve reklam getirisi de bundan.

• bu tip sorulardan kastın cinsellik tamam anlıyorum ama benim yakındığım kızların bunu xper kazanmak için abartması ve fuzuli kullanması

• Edep işte

0|1
    0|0
  • -18 ne ya 😄

0|0
    0|0
  • Aplikasyonu amacıyla kullanmıyorlar

0|0
    0|0
  • Bakmaa

0|0
    0|0
    • içinde bulunduğum sitenin bu tür rezillikler içinde olmasını istemiyorum bide bakmıyorum zaten görüyorum

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...