Tüm dünya sizi dinliyor olsaydı?

Neler söylerdiniz?

0|1
936

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Mal mısınız kardeşim kendi çukurunuzu kendiniz kazıyorsunuz derdim , kardeşce yaşamak varken neye bu kadar öfke ve kızgınlık neyin kafasındasınız dünya ya bunları yapmak için mi geldiğinizi sanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • "Demek cehennem bu. Hiç aklıma getirmezdim böyle olacağını. Acı, ateş, kızgın ızgara; hepsi sizsiniz demek. Ne gülünç şey! Kızgın ızgaranın ne gereği var: Cehennem başkalarıdır."

Sartre demiş

0|0
    0|0
  • isyan edin ey halklar yönetilmek hoşunuza gitmiyorsa yöneticilerinize baş kaldırın kendinizi sevin üretin yapın ama bir kurum bir kutsal için değil kendiniz için yapın üretin

0|0
    0|1
  • Sayımız çok fazla diğer canlılara yaşam alanı bırakmadık. Lütfen iki çocuktan fazlasını yapmayın derdim

0|0
    0|0
  • İstanbul'da deplasmandaaa koştuk her zaman yanınaaaa Beşiktaş'ı sevmeyenin koyayım ta anasının lalala lalalaaaa

0|0
    0|0
  • İnsan olduğunuzun farkına varın ve azıcık insanlaşın

0|0
    0|0
  • Hayallerinizin peşinden koşun, maksat spor olsun..; )

0|0
    0|0
  • "Alfa fux beta bux all girls sux badboys' dix" derdim.

0|0
    0|0
  • Kadınları ağlatmayın...

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    26

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu soru baydı

0|1
    0|0
  • çikita mu bu essiz şarkıyı herkes duymalı

0|0
    0|0
  • Hepinizin ta a. mk

0|2
    0|0
  • Aşkımı

0|0
    0|0
  • Lütfen insanlar ölmesin artik derdim

0|0
    0|0
  • Hepinizin canı cehenneme derdim.

0|0
    0|0
  • İsmimi

0|0
    0|0
  • ben yoruldum hayat, yoruldum... her gün televizyonda kavga, tecavüz, savaş, şehit, zulüm, cinayet, şiddet haberlerini görmekten, saygısız, kaba, vicdansız, anlayışsız insanlarla aynı ortamda yaşamaktan, çalışıp emeğinin karşılığını alamamaktan, hayatımı yaşayamayıp sadece hayat da kalmaya çalışmaktan yoruldum. bıkmadık mı birbirimize yaptığımız kötülüklerden. Ben bittim artık, yaşarken ölmek derler ya hani işte tam oradayım.

1|0
    0|0
    • 4gün

Bir an sanki ben konusuyormusum gibi geldi

• 4gün

:) :) sanırım çoğumuz aynı noktadayız.

• 1. Neden ve ne için dinlediğine bağlı
    2. Benim konumum ve önemim ne o noktada
    3. Beklenen ne benden
    4. Söyleyeceğim şey neyi değiştirip neyi değiştirmeyecek...

0|1
    0|0
Yükleniyor...