Benim ailem. kadar geri kafali olan var mi?

Kac gundur telefonu bozuktu kirdi sinirinden babam arkadasim var pc tamircisi neyse dedim pcm bozuk bir hallediver dedim tamam dedi knk eve kadar geldi yapti o siradada elime telefon gecerse abi sana haber vereyim dedi babama birlikte markette calistik kardesim dedigim biri bugun mesaj atti bir telefon buldum letgodan fiyati uygun dedi isterse babana bir de dedi tamam dedim soyledim ne kendi gidiyor bakmaya ne beni saliyor hem telefon diye tutturdu neymiss cocukla bir yere gidemezmisim ya konusmama bile laf ediyolar pc yi yaparken bakiyodum ilerden ayni koltukta yaninda oturma diyo annem biktim ya valla biktim

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar seni koruma iç güdüleri prenses belki sana geri kafalı geliyor ama kaç genç kız erken yaşta evlendi ya da kullanıldı bunlarda o insandan zarar gelmez dedikleri için babaya sıfır al ikinci el telefon alınmaz bu arada

1|0
    0|0
    • ☺ ise giremedim bir girsem hem parasi varr kendi alsin anneme aldimm daha gecenlerde

• Hm anladim çok tesekkur ederim

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Ailen senin iyiliğinden başka bişey istemez bunu unutma aileni düzeltmek te senin elin de.

1|0
    0|0
  • kaç kurtul

1|0
    0|1
  • Var. Telefon kullanmayan aileler,

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Bunun İçin tatlı canını üzmeye değer mi?

1|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler kafana takma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşveer ihtiyarlar hep aynı canını sıkmaya değmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...