Mutlu bir çocukluk geçirdiniz mi?

Nasıl bir çoçukluk geçirdin azcık bahsetsene..
Mutlu bir çocukluk geçirdiniz mi?

1|2
4219

En İyi Kız Görüşleri

• Çok yalnız bir çocukluk geçirdim. Babamın daktilosuyla yazı yazmaya çalışırdım, dolma kalemlere bayılırdım. Bilye oynamayı severdim; hep ben kazanırdım. Bil bakalım neden?

0|1
    0|0
  • Çok güzel geçti benim çocukluk günlerim.. Mahalle cıvıl cıvıl, evde dört kardeş ev cıvıl cıvıl :) annemle babamın her gün bizi sokaktan eve toplama çabası, abimle ablamın mahalle voleybolunda gösterdiği olağanüstü performansları 😂😂😂 benim hergün vukuatlı arkadaş kavgalarım ohooo saymakla bitmez.. Güzel günlerdi..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Kesinlikle mutlu bir çocuk geçirdiğimi düşünüyorum.. Bir çocuğun yapabileceği herşeyi yaptım. Hatta daha fazlasını. Oyuncakla da oynadım sokakta da. Sokakta oynamadığım çocuk oyunu yok denecek kadar azdır. Bu yüzden kendimi , bu konu da şanslı hissederim.

0|1
    0|0
  • Şimdi düşündüm de fazlasıyla be hocam mahallede kimsede bisiklet olmazdı en iyisi bendeydi atariler çeşit çeşit formalar babam kendi öğretmenimdind biliyim playstationlar mı dersin çeşit çeşit futbol topları mı dersin mermili tabanca alınırdı bayramda en iyisi bende olurdu mahallenin en güzel kızıyla ben çıkardım futbolda mahallede en iyi bendim mahallede kimsede bilgisayar yokken ilk bizde vardı araba yokken ilk bizde vardı eğitimli ve namuslu ebeveynler kaliteli aile üyeleri lan herşey muhteşemmiş anasını satayım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 40

• Anlatılacak o kadar çok güzel şeylerim var o kadar çok ki çocukluğuma ait ama bir tek yaşanılan şey hepsinin üzerine bazen çizik çektiriveriyor. Boşver gitsin nasıl olduğunu.

0|1
    0|0
  • Güzeldi bir çocuk olarak herşeyin en iyisi vardı, babamla çarpışan arabalara binmek, yüzmek bambaskaydı.

0|2
    0|0
  • 10 yaşima kadar annem babam vardi ondan sonra sadece annem kardeslerim zor bir hayatım oldu o yuzden çabuk büyüdüm pekde mutlu bir çocuk olmadım ama babamla geçirdim günleri hala hatirlarim

0|1
    0|0
  • Siyah bir dünyam vardı, ben onu çocukken toz pembe haline gitirirdim hayal gücümle😊

0|1
    0|0
  • Şimdiki çocuklarımız kadar şanslı olmamamiza ragmen bence guzel çocukluk geçirdim tabletimiz yoktu ama sokakta saklambaclarimiz vardı yani 😂😂

0|1
    0|0
  • Çok mutlu bir çocukluk geçirdim o zamanlarda hersey yolundaydı hiç bir problemimiz yoktu hergün huzura uyurdum şimdi de sükür edeyim yinede

0|1
    0|0
  • Hayır çok iyi degildi. Ergenlik ve sonrası ve simdiler daha iyi. Cocuklugumu güzel hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Güzel bir çocukluk geçirdim. Büyümüş de küçülmüş derlerdi. 😄 çocuklukta sıkıntı yok da olgunlukta sıkıntılar çok 😅

0|1
    0|0
  • Hemde çok en iyi dönemdi oyunlar ne güzeldi hayatın gerçek yüzünü gormuyoduk toz pembeydi hersey

0|1
    0|0
  • Teknolojoden tamamen uzak yesilliklerin icinde temiz dag havasi cesit cesit oyunlar toz toprak icerisinde harika bir cocukluk gecirdim :)

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    30

Erkekler Ne Diyor 17

• Sayılır

0|1
    0|0
  • Küçükken büyümek zorunda kaldım. Büyüdükten sonra çocuk oldum.
    Babasız bir çocuk büyüyemiyor.
    Hep yarım eksik.

0|1
    0|0
  • Çocukluğum Mutluydu Ama Büyüdük Şimdi O kadar Mutlu Değiliz
    Arkadaşlarla Site İçerisinde AKşama Kadar Dolaşiıp Eğleniyouk Ağaçlara Dalıyorduk İnternet Kafelere Gidiyorduk Hep Beraber Ağaçlardaki Çıtaları Söküp Silah Olarak Kullanıp Çatışıyorduk Çok Eğleniyorduk Bide Şimdiye Bak...

0|0
    0|0
  • Çok güzeldi ama eve gelince dyak yemesi kadar kötü bir şey yok tu

0|1
    0|0
  • Geçirdim çok şükür hatta sokakta oynayan en son jenerasyonum diyebilirim😂

0|1
    0|0
  • Maalesef hayır , ailevi nedenlerden dolayı
    psikolojim bozuktu

0|0
    0|0