Erkeklerin hangi sözlerine inanmamak gerek?

Erkeklerin en çok yalan söylediği konular
Erkeklerin en çok yalan söylediği konular

0|1
8863

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• Aşkım sen ilksin
    Hiç böyle hissetmemiştim.
    Sem herkesten farklisin
    Seni annemle de tanistiririm diger kizlar gibi degilsin.
    Kızlar başka tüyolar almak için 3 + istiyorum 😀

5|1
    0|0
    • 6gün

Sen ilksin diyemeyen de uzun zamandan beri böyle hissetmemiştim, unuttuğum duyguları yaşattın falan diyor ahshdhhd

• 6gün

Olunca sen sorarsın çok yakın hissediyorum shdhdh

• 6gün

Yok ya biz kızların eline su dökemeyiz bu konuda 😀😀
      Sorarım tamam

• Bu zmanda dogru konusan erkek kadin var mı hic yalan konusmam diyen insan en gunde bir kere yalan konusuyordur
    Hic uzmem asla birakmam seni cok seviyorum sen benim ilkimsin seni asla birakmam diyenleri hepsi yalan konusuyor erkek ve bayan ayni yalanlari konusuyor durust olun burdakiler hep durustlukten dem vuruyorda yalan konusmayan var mı tam anlamiyla durust olan var mı ...
    Hic biriniz durust degilsinjz eminim
    Ve en az birkac tane gunahiniz vardir

0|0
    2|0
  • kadın ya da erkek,
    söz karşıdakine göre sseçilen birşeydir çoğunlukla;
    size sürekli yalan söylendiğini düşünüyorsanız ya paranoyaksınızdır
    ya da düzgün iletişim kurulmayacak bir tarzınız olduğunu düşündürüyorsunuzdur

etrafı suçlarken kendinize de göz atın.

1|0
    0|0
  • Cevapları okurken çok güldüm, ayrıca trajikomik bir hal almış. Güvenen yok ve de sadece yaşadığı ilişkiden yola çıkarak yanıtlanmış soru.

2|1
    0|0
  • Böyle diye diye birbirimizin sözlerini itibarsizlastiriyoruz birbirimize olan güvenimizi kaybediyoruz ve toplum kötü etkileniyor bundan da gelecek nesiller de dahil olmak uzere

3|1
    0|0
  • Iddia kuponlarina allah kahretsin seni timur abi allahtan oynamadim gs fbye evi arabayi sat gsye bas dedi yüzüne söyleyemiyorum 1.97 120kilo adam hoh dese ateiste besmele çektirtir 😵😵

0|0
    0|0
    • 6gün

Ev araba vardı yani shshdhhd

• 6gün

Geç bu soruyu geç hizima yetisemiyorsun shdhdj

• 6gün

Senden hizlisi mezarda kralicem xd👑👑

• Her erkeğin söylediği yalan ben ona bakmadım senden başkasına asla bakmam yalanı ne kadar seversen sev illa taş gibi bir hatun gecyor yanından kısacık giymiş ateş ediyor kusura bakmayın ama bakılmaz mi kızlar bile bakıyor. d

0|0
    2|0
  • Erkeklerin meleklerden tek farkı kanatlarının olmaması. O kadar masun o kadar temiz kalpliler ki erkekler. Neden yalan söyleme ihtiyacı duysunlar ki. Bu genler kadınlarda mevcut. Dimi ama.

0|0
    0|0
  • erkekleri bilmem ama kadınların beni bırakma dediğine inanmam

1|0
    0|0
  • GöLerinin içine bakarak söylediklerine.. çünkü erkekler en inandırıcı yalanlarını karşılarındaki kızın, gözlerinin içine bakarak söylerler..

0|0
    0|0
  • her seni seviyorum diyenine, her sensiz olmuyor diyenine inanmayın kızlar sonra çok ağlarsınız.

0|0
    0|0
  • Net konuşuyorum yaşadığım şey canım okey oynuyoruz arkadaşlarla (pavyondayım)

0|0
    0|0
  • Ben bir erkek olarak hiç bir sözüne önemli olan kelimeler değil o kelimeleri söylemeden hissettire bilmektir yaşata bilmektir

1|0
    0|0
  • Bende kızlara inanmıyorum TM bizde çok yalan söyleriz ama kızlarda öyle

1|0
    0|0
  • Ya bizim patronlar aleme gidiyorlar müşterilerle bende gidiyorum birşey yapacağım yok şöförlük yapacam onlara ;)

0|0
    0|0
  • Siz nasıl Merve'lere inandığımızı düşünüyorsanız işte tam olarak böyle şeylere

1|0
    0|0
  • İlk kez böyle şeyler hissediyorum

inanmayın kızlar külliyen yalan :D

2|0
    0|0
  • Sana güveniyorum aşkım, başkalarına güvenmiyorum 😁

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımdan yola çıkarak bende seni seviyorum sözü 😂😂

0|0
    0|0
  • senden asla vazgeçmem
    sen benim biriciğimsin
    ilkgözagrımsın
    hayatımın anlamısın
    vs gibi.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    43

Kızlar Ne Diyor 88

• E: senden başkasını gözüm görmez benim...
    K: şu kıza bak eteği hiç giymeseydin bari bu kadar kısa da giyilmez ki
    E: hani nerde kim nası yaaa
    K: ?
    E: test miydi

1|0
    0|0
  • seni seviyorum --------- hiç ayrılmicazz ----------- biz kesin evlenicez ---------- seni asla üzmicem---------- çok özlediim -------------hiç sevgilim olmadı ------------ aşkım ilk ve son olucaaak :/

0|1
    0|0
    • 6gün

Hiç sevgilim olmadı ne alaka? Doğruyken yalancı durumuna düşmek bir bakıma. Ne hale gelmişiz. Demek ki oldu demek lazımmış

• '' ben diger erkekler gibi degilim ''
    '' o kiz benim kardesim gibi ''
    '' pardon uyuya kalmisim '' blablabla

1|1
    0|0
  • Seni seviyorum demesine ben sana asla yalan söylemem demesine ve ben seni asla bırakmam demesine inanmamak gerek

0|0
    0|0
  • Aşkım kankam diyorum kankam yok kızım ne eski sevgilisi kankam işte ya kız kankam da olamazmi benim evet çok samimi kankam kardesim diyorum o kıza ben kendine gel isterseen djdjdmmdkdkdkkdkdkdkdk

1|1
    0|1
  • Seni seviyorum.

Zaten herşey bu kelimeyle başlar.

Çok güzelsin.
    Senden başkasına bakmam.
    Kalbimi heyecanlandıran tek kadınsın.
    İlk ama son aşkımsın.
    Asla seni kısıtlamam ben öyle erkeklerden değilim... vb.

1|0
    0|0
  • Ben yemek masasında sadece kendi tabağının resmini çekip sevgiline atıp tek başıma keyf yapıyorum diyeni bile gördüm. Öyle bir güzel kanıyor ki kadınlar.

0|0
    0|0
  • Sözlere genel olarak inanmamak gerek... hisler daha önemli onları gösterip ikna ediyorsa beni gerisi çok mühim değil... sözler genelde sözde kalıyor ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum diyen erkeklerin %90 ı yalancıdır. Geirye kalan %10 luk kısım istisna. Kızlar hencinsinizden tavsiye akıllı hareket edin.

0|0
    0|1
  • Daha önce hiçbir kıza böyle şeyler hissetmedim büyük oynar.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce ben sana kıyamam evlenelim elini soğuk sudan sıcak suya sokmıycam demişti en büyük yalanı😅

0|0
    0|0
  • “Seni her şeyden çok seviyorum, ilk defa böyle hissetim senin sayende”

2|0
    0|0
  • Başımı kaşıyacak vaktim yoktu vallahi o yüzden arayamadım.

0|2
    0|0
  • "allah 1" dediklerinden başkasına inanmayın ama suçlamayın da.. he diyin sonra araştırın. :))

0|0
    0|0
  • Sen farklısın.. Daha önce hiç böyle hissetmemiştim vs

1|0
    0|0
  • Soylememe gerek var mı biliyosun seni sevdigimi

Simdi uyandım

Ne mesajı bana mesaj gelmedi

2|0
    0|0
  • Sadece sen
    Tek sen
    Hep sen
    Ölüm sen
    Yaşam sen
    Sağım sen
    Solum sen...

1|0
    0|0
  • Sen çok farklısın
    Çok güzelsin
    Hayatımda senin gibisini hiç görmedim
    Gözlerimi senden alamıyorum
    Vb.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var sözünü kullanıyorlarsa bir cümle içerisinde çok alakası vardır kesin net.

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum, yok oyle birșey, o benim kardeșim, yoo, ne alakaa, ilkimsin, hiç kimseye sana hissetiğim seyleri hissetmedim falan felan

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    68
Yükleniyor...