Bir erkeğin sizin için yakışıklı olabilmesi için hangi fiziki özelliklere sahip olması gerekir? Neden?

Bir erkeğin sizin için yakışıklı olabilmesi için hangi fiziki özelliklere sahip olması gerekir? Neden?

0|0
5210

En İyi Kız Görüşleri

• Yüzü güzel fiziği orantılı olsun ahshdh

Orta boy göz orta boy dudak 😂😂

0|2
    0|1
    • 1 lira farkla büyük boy istermisiniz hanımefendi 😂🤣 sanki sipariş veriyor yaa 😀

• Kara kaşlı kara gözlü , kirli sakallı az da bir kas olsa tadından yenmez😉
    Şaka bir yana da ilk bakışta bunlar etkili olsa da konuştukça hiçbi anlamı kalmıyo sempatiklik daha önemli o zman yanaklarından tutup sarsa sarsa sevesi gelir insanın 😌

0|1
    0|0
    • Sempatiklik gercekten daha mi onemli

• 5 sene gecti aradan.. kiz esprilerimi seviyordu dun ilk defa mesajlarimi engellemiyordu cevap da vermiyordu arasira belki.. ama yasinin farkina var dedi ya bilerek mi dedi yoksa ciddi miydi bilemedim :(

• Sempatiklikten kastım espri değil ki güzel huy

En İyi Erkek Görüşleri

• Küpe takmayan saçını uzatıp arkadan bağlamayan ve sakallarını jilete vurmayan her erkek yakışıklıdır mazallah bunların hepsini yapan sakata gelir

0|1
    0|0
  • 2m boy var türk kızları karnıma geliyor bir kız gelmiş foto cektirek dedi çektim 150boy varmış kızın ajdkwhdn

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 50

• Kirli sakal veya bıyıkla birlikte kirli sakal

0|1
    0|0
  • 1 80 boy esmer 😎 hafif göbekli beyaz gömlek siyah pantolon lu ağır başlı 😃

1|5
    1|0
  • Kahverengi dalgalı saçlar, buğday ten, kahverengi göz, gamzeler, gülünce gözlerinin kısılması, düzgün beyaz dişler.

0|1
    0|0
  • Minyon olmasın ki baktığımda bir cüssesini göreyim 🙏🏻 Dişleri ve ellerinin güzel olmasınıda istiyorum çünkü bakım ellerden ve dişlerden kendini belli ediyor 🤗

0|1
    0|0
  • Gözlerini beğenmiş olmam gerekir 🙂 giyim de önemli çok dar erkeğe yakistirmadigim tarzda giyinenleri begenmem

0|1
    0|0
  • Kaslı, uzun boylu, geniş omuzlu, esmer ve kirli sakallı olması lazım.

0|5
    1|1
  • Zayif sıska olmasın kilosu yerinde en az 80 olmali (orta boy da).. orantili fizik, poposuda olabilir😂

0|1
    0|0
  • Görünüşten ziyade karaktere önem versem de görünüş olarak elleri güzel olabilir kasları abartı olmayacak şekilde olabilir hafif uzun boylu bakımlı olabilir

0|1
    0|0
  • Bir erkeğin sizin için yakışıklı olabilmesi için hangi fiziki özelliklere sahip olması gerekir? Neden?

0|1
    0|1
  • benim icin hicbisey ama hayalimdeki erkek kaslari sert gozleri simsiyah guneste hafif yakici ten uzun boylu bakislari oyle yanici olmalikiii

0|1
    0|0
    • genis omuzlu sert yapiliii boyle uzaktan sadece bakislariyla bana bakicak canimij yakicak benimle bakislarla kavga edicekkk kisi olmali

• Yakışıklılık doğuştan gelen bir özellik sonradan kazanılmaz diye düşünüyorum ama gözlerinin bakışlarının ve gülüşünün güzelliği beni çok etkiler😊

0|2
    0|0
  • Kumral ela gözlü dalgalı saçlı gamzeli... :( ühüü qjekfmejr

0|1
    0|0
  • Karakterli şerefli olsun zaten dünyanın en yakışıklısı olur gözümde

0|2
    0|0
  • Esmer uzun boylu biraz kaslı çenesi de iri kemikli olacak.

0|2
    0|0
  • Saçlarınin arasında hafif beyazlamış saçlar olması lazım, offf çok karizmatik oluyo o zaman ya😍😍😍

0|1
    0|0
  • Fit, geniş omuzlu, orta boylu, bakımlı (parfüm, deodarant, beyaz dişler, şekilli saç sakal, şık giyim) kibar, bilgili

0|1
    0|0
  • Uzun ve zayıf olması diğer özelliklerde bir kriterim yok

0|1
    0|0
  • Temiz yüzlü, keskin bakışlı, beyaz dişli, heybetli erkek

0|1
    0|0
  • Esmer ya da kumral , uzun boylu , kaslı olması lazım 😄

0|1
    0|0
  • Bos bos bakmasin yeterli.