Sabah uyandığınızda hayatınızda hangi mucizenin gerçekleşmiş olmasını isterdiniz🧚🏽‍♀️?

Anahtarı baş ucunuza bırakılan son model araba mı? 🙀
Parmağınıza takılmış bir yüzük, hazır edilmiş eş adayı mı?💍🤫
Sigorta primleri dolmadan emekli olmaya hak kazanmış olmanız mı?👀

Mucize anlayışınız nedir 🎭?

0|6
1456

En İyi Erkek Görüşleri

• En çok hangi anlarımda mutlu olduysam bu güne kadar. .. hepsini toplayıp en baştan tekrar tekrar yaşamak :) en ufak üzüntüyü bile unutmak... önce sondan başlayıp şu platonigi içimden atmalıyım onla başlayak 😏 çok mu şey istedim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Ölsem iyi olur :DD

1|0
    0|0
  • Uyaninca baş ucumda babami görmek isterdim. 12 yaşinda kaybettim onunla 1 saat geçirmek için neler verebileceğimi sitede az kişi anlayabilir sanirim

1|0
    0|0
  • sigorta primi dolmadan emekli olunca kaç para maaş bağlayacaklar merak ettim :))

son model arabayı seçiyorum ben :))

1|0
    0|0
  • Bir arkadaşımın eşi boğazda geniş bir villa görünce off bunun bahçesinde ne halı yıkanır be demişti arkadaşım da hayellerin bile fakir demişti ona benzemiş azıcık ya 5 haftadır devreden süper lotoyu kazanmak falan mucizedir sigorta primi ne yav ☺️

1|0
    0|0
  • İnsan nüfusu bir milyona düştü ve sadece tüm erdemlere sahip olan insanlar hayatta kaldı. Ne de olsa kötüler çabuk türeyecek yine.

1|0
    0|0
  • Araba ev keşke bunlara sarılsan arabaya sarılan insan görmedim daha😏

1|0
    0|0
  • Bir daha asla çalışmama gerek kalmayacak kadar para yeterli. Gerisi mucize değil malesef.

1|0
    0|0
  • Benim için en büyük mucize, sabah uyandığımda, tüm insanlığın ahlâk düzeyinin 5 yaşındaki çocukların seviyesine yükselmesi olurdu.

1|0
    0|0
  • Annem iyileşsin şu an başka bir şey istemem en büyük mucize benim için

1|0
    0|0
  • Hiç biri değil bir tane var oda içimde, ama öyle bir mucizeki ahh ahh, şu soru bana şu an bu saatte bir tane sigara yaktırttı...

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    44

Kızlar Ne Diyor 12

• Dış hekimi ve bunun bilgisine sahip olarak uyanmak isterdim yanımda mavi gözlü sarışın manken gibi yakışıklı bir eş. Orta hallice bir hayat ailem olsa yeter dkkdkd

1|0
    0|0
  • Kendi evimde ise gitmek icin alarm calmasi.23 24 yasimda olmak ve iyi bir arkadas grubunun olmasi. tek olman

1|0
    0|0
  • Kapımın önünde bir porsche ve bir yat isterdim 😂😂😂

1|3
    0|0
  • Bunların hiçbiri beni mutlu etmez sabah kalksam ve bekar olarak uyansam.

1|0
    0|0
  • Kimseye ihtiyacım olmadan yeni bir hayata başlayabilmek

1|0
    0|0
  • Sevgilim yanı başımda uyuyan bir eşim olsaydı keşke

1|0
    0|0
  • Tek bir şey olsa hayatım tamamen değişir zaten

3|0
    0|0
  • Çok para.