Dişiliğini kullanan kadın mı, parası ile etkilemeye çalışan erkek mi daha tehlikelidir?

İkisi de benim gözümde eş değer. Peki sizce hangisi daha tehlikeli?

Dişiliğini kullanan kadın mı, parası ile etkilemeye çalışan erkek mi daha tehlikelidir?

0|0
79102

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 102

• İkisi de tehlikeli filan değil basit karakterlerdir.

0|0
    0|0
  • Ikiside bence tehlikelidir diye dusunuyorum :)

0|0
    0|0
  • Zekasını, duygularına geçirebilen erkek ve duygularıyla zekayı devre dışı bırakabilecek kadın ikilisi olmalıydı. Cevap budur. İki taraftan hangisi yetenekli ise o oyunu yönetir. Parası olupta, vizyonu olmayan insan, farklı fikirler üretip, kendini yenilemekten aciz insan dünya parası olsada yalnızca kendi için tehlike arz eder. Kadınsa kendi kurduğu oyuna düşebilir. Kadınlığını kullanmayı denerken, kullanılan olması da ihtimaldir.

0|0
    0|0
  • ikiside birbirinden tehlikelidir biri parasıyla diğeri güzelliğiyle istediğini elde edebileceğini zanneder fani dünya için belki ama ruhani dünyada onların işi zor...

0|0
    0|0
  • Başlıkta kendin demişsin zaten. Biri etkiler diğeri çalışır. Etkileyen her zaman için daha tehlikeli. Buna uğraşana da masum demiyorum.

0|0
    0|0
  • Şöyle diyelim: herkesi etkileyen değil etkilemeye çalışan dekolteli canlı

0|0
    0|0
  • erkegin dekolteside cüzdanıdır derler :)
    cokda haksız sayılmazlar :)

0|0
    0|0
  • İkisinde kendine güvensizlik belirtisi dir hiç farketmez. Kendine güvenen insan karşısında ki insanı karakteri, duruşu ve hareketleri ile etkileyebilen sır.

0|0
    0|0
  • Dekolte zaafı olan insanlar için etkilenmesi kolay olur

0|0
    0|0
  • Kadınların herbiri ayrı tehlikeli laf attı diyip polise gitse sapık oluyorsun ultra mini giyse kıyafet özgürlüğü var laf edemrlezsin der

0|0
    0|0
  • Dişiliğini kullanan kadınlar değiştirmiştir dünyayı

0|0
    0|0
  • Çok seven ama aldatıldığında fırtına öncesi sessizliğe bürünen kadın.

0|0
    0|0
  • Dekoltenin etkisi paranınkinden daha çabuk geçer bu yüzden para.

0|0
    0|0
  • ıkısı bırbırını bulsun aleme zarar vermesınler.. bu arada uremesınler;)

0|0
    0|0
  • Bir söz vardır dünya kadar malım olacağına fındık kadar şeyim olsun.. Bu yeterli sanırım. :)))

0|0
    0|0
  • Dekolte. Sömürücü tipler oluyorlar genelde. Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Erkek daha tehlikeli, dekolte hemen hemen her kadında var artık.

1|0
    0|0
  • İkiside etkili degil

9|1
    0|0
  • İkisi de tehlikeli somut şeylerle bişeyler elde etmeye yoneliyorlar ve bu çok saçma bir durum bu kişilerle muhatap dahi olmamak lazım

0|0
    0|0
  • Öncelikle cevap soruda var gibi sanki. “ Dekolteyle etkileyen “ ve “ parasıyla etkilemeye çalışan “ :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    82

Kızlar Ne Diyor 79

• Ikisi de tehlikeli, al birini vur birine.

0|2
    3|2
  • Dekolteyle etkileyebileceği erkek var etkileyemeyeceği erkek var. Mesela bir erkek bir sürü güzel kadınla birlikte olduysa kadına doymuşsa memeye kalçaya doymuşsa istersen anadan üryan çık yine de etkileyemezsin öyle adamları kendini sakınan göstermeyen kadınlar daha çok etkiler çünkü farklı gelir. Yeni gelir ona o yüzden dekolteyle erkek etkilemeye çalışan kadın salaktır etkilediği erkek de onun kadar salaktır.

1|0
    0|0
  • Parasını kullanmaya çalışan erkek daha tehlikelidir çünkü dişiliğini kullanan kadının güzelliği bir süre sonra yok olabilir ama parası olan ölene kadar tehlike saçmaya devam edecektir.

0|0
    0|0
  • Kadının güzelliği, dekoltesi sonuçta bir yere kadar.. güzellik kalıcı değil o yüzden parası olan erkek daha tehlikeli gibi

0|0
    0|0
  • İkisi birbirini bulsun ego ve özgüven eksikliklerini kapatrlqe birbirleri üzerinden

0|0
    0|0
  • Parayla etkileme çalışan davarlar tehlikeli değil de komik. Kadınlar tehlikeli ama :)

0|0
    0|0
  • valla ikiside birbirinden beterdir o yüzden yaklaşmamak en iyisi😉

0|0
    0|0
  • Parası ile etkilemeye çalışan. zbbe diyorum ben ona 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine. Ama kadın daha tehlikeli bence.

0|0
    0|0
  • ikisi de saçma basit kişilikler ama şu resimdeki beyefendi de fena değilmiş yani şimdi dlfsöfç

0|0
    0|0
  • kadın ilgi alanıma girmiyor, erkek daha tehlikeli mi bilmiyorum ama daha sinir bozucu.

0|0
    0|0
  • Ikisi de ayni herkes elinde ne varsa onunla etkilemeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • Dekoltesiyle herkesı etkilemeye çalışan kadın bana göre daha tehlikelidir

0|0
    0|0
  • İkisi de gereksiz insandır

0|0
    0|0
  • dekolteden uzak durun.