Efendi erkekler neden her zaman aşkta kaybedenler kulübünün daimi üyesi oluyor?

Kadınlar her güzele bakan serseri erkekleri tercih ediyorken kendilerine güzel bakan efendi erkekleri neden görmezden geliyorlar? Efendi erkekler nerede kaybediyor? Efendi erkekle yürütülen ilişki sıkıcı mı?
Efendi erkekler neden her zaman aşkta kaybedenler kulübünün daimi üyesi oluyor?

3|4
8096

En İyi Kız Görüşleri

• Kadınlar güzel secemiyor çünküsü. Kim ağlatırsa ona aşık oluyorlar.

0|11
    1|0
  • Bir insanın gerçekten efendiyse kayıp yaşamaz bence yaşadıysa bile o kayıp onun yararınadır. Sevgisinin arkasında duramayanlar veya karakteri kötü kişiler kayıp yaşar.

0|7
    0|4

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadınlar efendi adam yerine p*ç adamı tercih ederler, bu buz gibi doğrudur çünkü cezbeder tıpkı yasak olan herşey gibi. Çoğunun mayası sağlam değil, su çok bu konuda. Ancak belli bir zaman sonunda yorgun düştüklerinde başlarını efendi adamın omuzlarına koymak isterler. Çünkü yaraları sarma zamanı gelmiştir. Yarayı sarmak içinde yarabandı gereklidir. Yorulmayanlar ise hala p*ç adamlar yüzüne efendi, mütevazı, değer bilen adamları bozuk para gibi harcamaya devam edecektir. Bu durumu her şekilde adlandırabilirsiniz. İster kaybeden diyin, ister akıllanmamak ister başka bir bahane. Fakat kilit kısım ve ölümcül olan sonuç nedir biliyor musunuz? İki koşulda da işin cefasını efendi adam çeker, sefasını ise p*ç adam sürer. Ve bunu bildiğiniz halde hala efendi olarak kalabiliyorsanız kalıbınızın adamsanız demektir. Efendi kızları "VIP" bölümüne alalım lütfen, oğlum hanımefendilerle ilgilen hemen.

0|2
    0|0
  • Kızlarımız, efendi erkekleri eğlenmesini bilmeyen, sevişmesini bilmeyen, hayattan zevk almayı bilmeyen, tabiri caizse cami imamı gibi sanıyorlar.

Ama serseri erkek eglenmesinide, sevişmesinide, hayattan zevk almasınıda çok iyi biliyor sanıyorlar. Gerçekleri ise, serseri erkeklerin kullanıp attığı peçete yerine koyduğu zaman anlıyorlar ama iş işten geçmiş oluyor.

Her şeyi serseri erkeğe yaşatıyorlar ama efendi erkekle evleniyorlar. Efendi erkeğe ise, serseri erkeklerin verdiği acı yüzünden oluşan 2 metre dilleri ile elden geçmiş bedenleri kalıyor.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 78

• Efendi erkek candır can😄

1|10
    2|7
  • Hiç alakası yok. Aşkta kaybeden erkekler kendini efendi sanıyor olmasın🤔?

1|1
    0|4
  • Mantıklı olalım Arkadaşlar gerçek efendiler kaybetmezler. Çünkü efendi erkeğe veya kadına hak ettiği değeri vermeyip serseri olan insanların peşine takılıyorsa biri, zaten efendi olanı hak etmemiş demektir. Bu durumda da efendi olan ucuz kurtulmuş olur. Keyifli geceler.

0|2
    0|1
  • Efendi erkek diye soru açanlar genelde cambaz erkek oluyor hatrlatayim 😄

0|2
    0|1
  • Hayattaki güzel şeyler,
    ya yasa dışı
    ya ahlak dışı
    ya da kilo aldırır. aşk en güzel duyguların katiliyse efendi erkek ne arar la bazarda asdfghjk

0|2
    0|0
  • Efendi, saygılı erkek her zaman tercih ettiğim kişilerdir bu ilişki arkadaşlık her kavram için geçerli.

0|3
    0|0
    • Yalnız hep arkadaş olarak kalınan erkek tipi oluyorlar:)

• O zaman efendi efendi takibe alayım seni.

• Teşekkürler ama burayı iletişim amaçlı kullanmıyorum hayırlı geceler.

• Efendi erkekler kaybetmez. aciz, güçsüz, silik karakterli erkek kaybeder bu hep karıştırılıyor.

2|3
    0|2
  • Tyler neredesin neyse o Şu an burda yok:)) aslinda kaybetmez sen biraz dikkat et kendini sevmeyen kadinla olma ;)

0|1
    0|0
  • Ben efendi erkek severim. Sadece çok ilgilenen her dediğimi yapan erkek profilini sevemiyorum nedenini bilmiyorum. Birde tamam efendilik büyük birşey ama kendine de bakicak

0|2
    0|0
  • Eğitmeyi seviyorlar 😀 o tür erkekleri degistirebileceğine inancı.. 🤣 Hic ugrasmama öyle P1c kurulariyla

0|3
    0|0
  • Efendi adamı evlenmek için köşede bekletirler genelde

0|2
    0|0
  • Efendi erkekler kaybeden taraf olmaz bence. Kaybettiğsede diğer taraf kaybetmiştir

1|0
    0|0
  • Bu erkeklerin uydurduğu bir palavra şu cümleyi kuran erkeğin zaten iyi olması beklenilemez.

0|1
    0|4
    • 😂😂😂hadi canım kesin soruyu soran da milleti trollemek için sordu

• @Almdr_ İnşallah vardır. Bizim burada bile varsa Bolu da garanti vardır 😂. Selametle 😊✋🎈🎈

• Sizin orası neresi diye soracaktım da neyse fazla uzatmayayım teşekkürler 🤝👋👋🎈😊

• Ben de anlam veremedim. Kızlarımız neden ot alkol kullanana bakar diye

0|1
    0|0
    • çünkü bunlar olmadan seks keyif vermiyor onlara. bide G noktası yapısal olarak da küçük ise

• kızmak yok. sen de o kızlardan birisin. keşke kocana saklasaydın o güzel duyguları ama çok geç

• @Potentiation annen de öyleydi bir zamanlar ki senin gibi bir şeref yoksunu getirmiş dünyaya

• 'Zor olanı seviyor insan her defa' diye başlayan bir Deniz Seki şarkısını hatırlattı.

0|1
    0|0
  • Efendi kimse yok. Hepsi aynı erkek milleti değil mi...

Beceriksizdir o efendilik kalmamış bu zaman da efendi ayağına yatmayı becerememiştir.

0|1
    0|0
  • Aslinda efendi erkekleri severim ama efendi olacagiz derken sıkıcı olanlar hariç. Eğlenceli olsun ama efendi olsun.

0|1
    0|0
  • Her şeyi aşk zannedip, sonra aslında yanıldığını gerçekten seven bir insan tarafından uygulamalı olarak yüzüne vurulması ile insanlar o ilişkiyi yürütemiyor

0|0
    0|0
  • Kacan kovalanir teknigi serseri erkekler imkansızı oynuyor deli gönül de elde edemediginin tiryakisi oluyor

0|0
    0|0
  • Biz de olgun efendi arıyoruz aslında, sizdeki istihbarat yanlış 😊

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    58

Erkekler Ne Diyor 94

• Efendi erkek aşkta kaybetmez. Kaybettiği sandığı kişi kaybetmiştir. Kadınlar serserilerle yatar efendi baba olabilecek erkeklerle evlenmek isterler. Bu değişmeyen kuraldır...

0|0
    0|0
  • Efendi erkek, genelde dertlerini dökmek için, başlarına bir sorun problem geldiğinde çıkar yol bulmak adına danıştığı, iyi ki varsın deyip mutlu zamanlarında hiç arayıp sormadığı, sadece zor zamanlarında kendilerine sığındıkları bir liman olarak görülüyor kadınların gözünde. (Genel konuştum. Her şeyin istisnası vardır.)

0|1
    0|0
  • Kadın daha çok edilgen bir düşünce yapısına sahip , dolayısı ile onu domine eden , yüz vermeyen , amiyane tabiri ile süründüren erkeği tercih ediyorlar. Bu erkeklerin , erkek camiasında kabul görmesi onların yumuşak ve narin tavırlarını etkiliyor.
    Baskın olmaktansa , bastırılmış olmayı tercih etmeleri de cabası.
    Elbette çok geçmeden bunun sağlam ve doğru olmadığını anlıyorlar.

Tabi , bu bir genelleme.. ve tüm genellemeler gibi hatalıdır.. ekseri öyle diye bitireyim de , linç yemeyeyim.

1|1
    0|0
  • Bir kız arkadaşım vardı nerede işe yaramaz erkek kendini aldatacak ve ağlatacak erkek var onları bulurdu sorduğum zamanda kendilerine çekiyor beni diyordu kızlar öyle konuşmasıyla kendine bağlayacak erkek ister erkek arkadaşım olmuş umrunda olmaz

0|1
    0|0
  • Efendi adam kadının kaçırdığı trendir geri dönüp baktıgında pişmanlığıdır keşkeleridir. Ammaaa onun gönlünde hep problemli bir serseri mevcut kaldığı fırsatıda olsa geri dönmeyecektir. Ki dönse de geride bıraktığı efendiyi pek te efendi bulması mümkün değildir.

0|0
    0|0
  • Çoğu kızın hayali serseri terrydir böyleleri kızlara havalı karizmatik geliyor kızlar macera arıyor
    https://i.hizliresim.com/VDJv2n.gif

0|0
    0|0
  • Kaybederler cünkü kaybetmek için doğmuş gibi yaşarlar şahsen ben 4 sevgilim oldu evlendi gitti hiç birini aldatmadım şansım zaten hiç iyi değildir seveni ararlar vereni severler tikene verirler dünya bunun üstünde dönüyo piclık moda

0|0
    0|0
  • Ooo sorduğun soruya bak şarkısı bile var Mustafa sandalın ( Gönlünü seveni sevmez Sevda ister onu üzeni) kati görüşümdür kızları efendilik yaramıyor onun köpek girdi davrananı dövenin üzenin peşinde koşmaya kodlanmışlar Bence bu farenin kapandaki peynire uzanması gibi düzgün aklı selim bir erkeğin onlar açısından bir cazibesi yok merak uyandırmıyor

0|1
    0|0
  • Gerçek hayatta öyle olmadığını çok kez gördüm efenim; hayatları nişan/evlilikten sonra karşılıksız çekler gibi oluyor 😃😃😃 Patron Çıldırdı oluyor 😀😀

0|1
    0|0
  • Ben pek katılmıyorum görüşünüze veyahut nasıl bir kız tercih ettiğinize göre değişir. Yani elde avuçta durmayan, kıpır kıpır bir kızın elbette tercihi efendi erkekten yana olmaz ama onun dışında normal profildeki kızlar efendi erkeklere daha yatkın oluyorlar. Ben dışardan bakınca efendi bir tipe benzediğim için daha önce çıktığım 2 kız da bu yönümle tercih etmişlerdi beni. Sen saf ve temiz kalpli birisin ondan hoşuma gittin demişlerdi.

0|0
    1|0
  • Efendi olmayan erkeğin karşısına çıkan kadın da onun gibi işte ilişkileri ne kadar sağlam olabilir? Efendi erkek hiç bir zaman kaybetmez gün gelir kendi gibi birine rastlar , sağlıklı bir ilişkiye yelken açabilir.

0|0
    0|0
  • Öyleyse benim iş zor efendi olmak
    yetmiyormuş demek.

0|1
    0|0
  • alfa erkek teorisi var bu noktada kadınların yüzde seksenini elde eden yüzde yirmilik erkek dilimi erkeklerden kalan geriye yüzde yirmilik dilim evlenmelik kategorisinde

0|0
    1|0
  • Kadınlar neyi secebiliyorlar ki 😂 değer ver ilgi göster sapık ol hayvan sever gibi sev sonra terket ömür boyu sevil 😀

0|1
    0|0
  • Sümsüklerin çoğu kendilerini efendi olarak adlandırdığı için. Hangi kadın sümsük birini ister..

1|1
    0|0
    • Sümsük deyince çok sinirleniyorlar ama üç yaşında bir çocuk sinirlenmiş gibi gözüküyor. Yazık yazık...

• Yarası olan gocunur söfksöfsd. Bir tablo yaratmışlar efendi erkek diye, arkasına sığınıp ağlak ağlak hareketler.

• Yengeç burcu olabilirler.

Öhöm her neyse, sonuç olarak bu insanlar kadın ise onlar hanım hanımcıktır ama diğer kızlar kötüdür, erkek ise kendileri biricik beyefendilerdir ama diğerleri alageyik...

• Aşkda da kaybettik
    Kumarda da kaybettik
    Sevincimizide kaybettik
    Ama umudumuzu kaybetmedik

0|1
    0|0
  • efendi oldukları için...
    efendilik para etmiyor bu devirde

0|0
    0|0
  • Olay efendilikten çok beyefendi taklidi yapanların bir süre sonra sıkması.

0|0
    0|0
  • Altın çamura düşerse değeri kaybolmaz. Adam olmak tam manasıyla iyi bişey. Aksi insan görünümlü hayvanlar zaten toplumu bozanlar

0|0
    0|0
  • Efendi adam evlilik için bekletilir. Şansı varsa eğer kendisi gibi bir kadını bulabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    74
Yükleniyor...