Kapat

Az mı konuşursunuz çok mu?

Geveze misiniz yoksa ketum mu?

0|0
88

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Karşımdaki insan tanıdığım birisiyse geveze. Alıştıktan sorma geveze oluyorum

0|0
    0|0
  • Hiç konusmam genelde gerektiği yerde önemli konularda sohbet ederim okadar

0|0
    0|0
  • az konuşurum

0|0
    0|0
  • Orta 😋

0|0
    0|0
  • Bazen az bazen orta

0|0
    0|0
  • Ne geveze ne ketum

0|0
    0|0
  • Gevezeyim

0|0
    0|0
  • az konuşurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardesim az konuşuyorsan oku bunu, ben çekingenliğin acısını biraz çektim sonunda yendim ama şimdi insanlar benim eski durumumdaki gibi olmasın diye yardım etmek istiyorum herkese. İnsanlarla ya da kızlarla konuşurkende pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa veya çekingenlikte varsa çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim, konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Sadece azda olsa çekingenlik varsa cevapla, yoksa eğer dikkate alma kardesim

0|0
    0|0
  • Az konuşurum. Fakat ketum değilim he kafa dengi biri varsa sabaha kadar konuşurum.

0|0
    0|0
  • Karşımdakine bağlı hkg

0|0
    0|0
  • Az konuşurum öz konuşurum...

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanların yanında çok konuşurum

0|0
    0|0
  • duruma gore degisir