Kapat

Guclu kadin istiyorum diyen erkekler neden guclu kadin istiyor?

ben anlatayim
cunku zayiflar, zayif karakterliler
"guclu kadin istiyorum" GUCLU lafa bak ya sen erkek mi istiyorsun itiraf edemedigin
inmeye korktugun bilincaltinda sakli sorunlarin mi var?
guclu kadin derken kasli felan da olsunmu sakal da biraksin istersen
lutfen adamligin hakkini veremeyisinizi bizim dogamizla karistirmayin
zayifiz ve siz bunun icin varsiniz kadinliktan cikmayacagiz adamlik size zor geliyor diye
agzinizdan cikan laflarinizi sorgulayin

0|1
421

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Sen olayı çok yanlış anlamışsın :) Güçlü derken, kendi ayakları üzerinde durabilen, belirli bir eğitim ve kültür düzeyinde donanımlı, kendi fikirleri olan ve bunu yeri geldiğinde tartışabilen kadından bahsediyoruz.
    Yeri geldiğinde inşaata gidip tuğla taşısın değil yani.

1|0
    1|0
  • Güçlü kadın tabirini nerde ne hareket edeceğini bilen, her isteyenin yanına yaklaşamayacağı anlamında kullanırım ben genelde, yüzüne, gözünün içine dik dik bakıldığında başı gözü ayrı oynayan ve karşılık verme ihtiyacı hisseden tipler en zayıflarıdır bence.

1|0
    1|1
  • Ulan erkekler guclu kendine guvenir davranincada neden erkekler bu kadar rshat yasarken biz kadınlar kisitlaniyoruz onlarin bizden ne farki var derler. Baska tur erkek goruncede erkekligine laf ederler ne yapsan memnun edemezsin

0|0
    1|0
  • Dualarınıza dikkat edin gerçekleşe bilir der Emerson
    Bu konu da sana katılıyorum

1|0
    1|1
  • alakası yok güçlü erkekler güçlü kadınlara zayıf erkekler de zayıf kadınlara layıktır

1|0
    1|0
  • Çok bossun çok
    İşin ilginci kendini çok dolu zannediyorsun

0|3
    0|0
  • Zayıf erkek güçlü kadından korkar bir kere, istemez. Bahsettiğin sahibe arayan sapıklar ise o başka tabi..
    Güçlü kadından korkmam çünkü kendime güvenirim ama en önemli sebep tatmin olmakla alakalı. Zayıf, güçsüz, cahil kadın zaten karşısına hangi erkek çıksa etkilenir. Hayat amacı evde kısmet bekleyip, erkeğine bakıcılık yapmak olan kadın bana kendimi özel hissettirmez. Ama güçlü kadın seni seçerse en basitinden bende farklı birşey var diye hissedersin. Bu seni onore eder.

O yüzden kadının güçlüsünden değil karaktersizinden korkarım..

0|0
    0|0
  • Güç derken çok duygusal olmayan demek istiyordur belki

0|0
    1|0
  • kadın dediğin güçlü olmalı. bir göğsüyle beni yere devirebilmeli mesela

0|0
    1|1
  • Güreşmek içindir

1|0
    1|0
  • Ne dertliymissin be 🤔

0|0
    1|0
  • Hayatımda senin kadar egolu bir insan görmedim

0|0
    0|0
  • sorguluyorum :)

0|0
    1|1
  • Farklı fantazileri vadır 😂

1|0
    1|0
  • O kadar açıklamışsın, saygı duyayım.

0|0
    1|0
  • ne oldu kız kim sinirlendirdi seni

0|0
    1|0
  • Karıların hepsi ezik o zaman çoğu güçlü erkek istiyorum diyor çünkü 😂

0|0
    0|0
  • Aslında haklısın
    Kadınlara insan muamelesi yapılmamalı
    Kadınlar erkeklerden aşağı varlıklardır ve her zaman için öyle kalacaklardır
    İnşallah o tür erkeklerin aklı başına gelir ne diyim :)

0|0
    1|1
  • Güçlü kadın istiyorum diyenlerin sayısı fazla değildir onu söyleyeyim ama işi gücü olanla evlenmek istemek mantıklı, ömür boyu nafaka boşanınca ödemek istemiyordur.

0|0
    1|0
  • Yazik, biri buna güçlü kadın istiyorum demiş. Kıyamadım bak şimdi. Ben şahsen güçlü istemem kontrolüm altında olsun

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendileri güçsüz de ondan 😹

1|0
    0|2
  • Hay ağzını öpeyim ulan... Eyşan gibi Eyşan mk

1|0
    1|3
  • Ne saçmalıyorsun?

0|2
    1|0
  • Güçlü kadından kasıt bence fiziksel güç değil psikolojik güç.
    Yani zeki okumuş çalışan ayakları üzerinde durabilen kimseye ihtiyaç duymayan bağımsız kişiler.
    Mesela adam bilmek ister ki yarın ölsem sakat kalsam parasız kalsam bu kadın tek başına bile çocuklarına aslan gibi bakar kimseye muhtaç etmez korur kollar. Kendini de korur her işini başarır kimseye muhtaç olmaz kimse ona zarar veremez çocuklarımı da korur.
    Yani gözüm arkada kalmaz diyor.
    Bence aslanın eşi dişi aslan olmalıdır. Hiç aslan ile inek eş olabilir mi?

0|4
    0|0
Yükleniyor...