Kapat

İçimdeki kadını kaybetmek üzereyim... Ne yapmalıyım eskisi gibi olmak için?

19 yasinda evliyim. bir cocugum var esimle buyuk sorunlarimiz var onu artik uzun zamndir hic istemiyorum eş olarak. Zaten evde iki yabanci gibiyiz en son ne zaman ayni koltuga oturdugumuzu bile hatirlamiyorum. Ve ben deli dolu neseli arzulu icindeki cocugu yitirmeyen kendini seven bir insanken simdi aynaya bakmak istemeyen , heyecanlarini umutlarini yitirmis, donuk , arzulari körelmis bir kadin haline geldim tek umudum okulum ama önümde kocaman bir engel var ;eşim. Adam ruhumun damarlarini kesip atti içimi öldürdü adeta. Boşanma gibi bir lüksümde yok. Bu halimden kurtulmam icin ne lazim eskisi gibi olmak istiyorum yeniden heyecanli arzulu kendini seven deli dolu kadin olmak istiyorum ne yapmam lazim lutfen fikir verin😞

0|1
1125

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu esinle çozmen gereken bir sorun oturup konusmayi denemelisin galiba bunu yapmis isen de kendini dusunmelisin insan once kendini düsünmeli bence

0|0
    0|0
    • 2gün

Defalarca kez konustum olmadi bosanmak istedigimi soyledim olumle tehdit edildim hatta oldurulcektom nerdeyse

• 2gün

Naparak kendim icin yasamis olurum

• 2gün

Bilemiyorum hayatini bire bir o yüzden fikir vermem imkansiz bunu siz bulacaksiniz :)

• Çok erken yasta evlenmenin zararları bunlar çocukluğunu gençliğini yasamak varken evlenip bir de çocuk yapmak nedir

0|0
    0|0
  • Neden boşanamıyorsunuz peki? Kendinizi spora verin eğlenceler edinin biraz da olsa modunuz yükselir arkasıda gelmeye başlar bu durumun.

0|0
    0|0
    • 2gün

Maddi ozgurlugum ve bir ailem yok

• 2gün

mesela once nefeslerimi rahat almam lazim sonra bana esimi unutturcak yani beni uzmesini engelliyecegim biseler aktiviteler yapmam lazim farkli yuzler sohbetler dostluklar edinmem lazim ve en onemliside maddi imkan kazanmam lazim ama. bunlarin hepsi imkansiz

• 2gün

Neden telefonunuz var bu sitede de çok insan var başka sosyal medyadada güvenilir olan insanlar seçip muhabbet edebilirsiniz sonuçta telefonunuz sizde eşiniz nerden bilecekte size kötü muamele yapacak. Maddi kısmı çok bilemiycem ama psikolojik kısmı bu şekilde giderebilirsin diye düşünüyorum. Zaten dışarı çıkamayan birisi için tek çözüm sanaldan arkadaşlık muhabbet ortamıdır ama bilmem bu sizin için yeterlimidir.

• Öncelikle gecmis olsun simdi ne yapicaksin biliyormusun o günahsiz cocugun hatrina esine yaklasacaksin gecmisi sileceksin ve yenibir sayfa acicaksin bukadar basit gerisi seninn ve esin icin hava civa ama o masum cocuk icin felaket olur haberin olsun

0|0
    0|0
    • 2gün

Cok denedim inan ama esim hic caba gostermiyo ne yaptiysam olmadi bize yardim etcek doktor psikolog filan bile buldum ama onun yaptigi bagirip cagirip engellemek oldu tiksindim artik ondan yuregim sogudu bikere

• 2gün

Dedim gibi arkadasim

• 2gün

Özelden yazarmisin bana

• her ne kadar zor bir durum gibi görünüyor olsa da aslında çözümü kolay ve tamamen senin elinde takip ederseniz mesaj atayım yapmanız gerekeni anlatayım bana teşekkür edersiniz emin olun işe yarar. .

0|0
    0|0
  • Bütün sorun eşindemi, anlattıklarına göre evliliğin sorumluluğunu kaldıramayan ya da evliliği çocuk oyuncağı sanan birisin, neden evlendin ki

0|0
    0|0
    • 2gün

Anlattiklarimdam bunu anladiysan yorum bile yapmiyorum sana yani pes

• 2gün

Yaşına göre kafa yapın hala aynı şeyi söylüyor

• bir süre ayrı kalın özlem duygusu kaybolan hisleri kazanmayı sağlayabilir.

0|0
    0|0
  • ah be kardeşim şu erken yasta evlenmeseydın keşke en guzel zamanlarını boyle bıtırmeseydın

0|0
    0|0
  • Olamazsın kendi düşrn ağlamaz evlilik diye can atarken düşünecektin bunları artık çok geç bu hayata alış ve hayatını kabullen

0|0
    0|0
  • Neden boşanma ihtimalin yok? Hayatını dağa fazla mahvetmeden kendi hayatını kurmalısın bence böyle hayat yaşanmaz

0|0
    0|0
  • zor ama ya boşanıcaksın ya da seni eski haline getiricek birini bulucaksin

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun bu aralar evlılık kımseye yaramıyor

0|0
    0|0
  • bu kadar küçük yaşta neden evlendin ve çocuk yaptın

0|0
    0|0
  • Erken evlilik ve malum son işiniz zor

0|0
    0|0
  • Daha çocuksun neyine evlenmek...

0|0
    0|0
  • Boşanma şansın neden yok?

0|0
    0|0
  • Seni kendine getirecek bir arkadaş bul

0|0
    0|0
  • Çocuk yaşta evliliğin sonu
    Yazık gerçekten

0|0
    0|0
  • En büyük hatan çocuk iken anne olmak.

0|0
    0|0
  • Kızma ama erken evlenmişsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• Senin adına üzüldüm neden 19 yaşında evlendin biz sana bu konuda akıl veremeyiz senin bir psikolojik destek alman şart paran kısıtlıysa da sgk hastanelerinde psikolojik destek veriliyor bir git anlat derdini derim ben böyle olursan 19 yaşındayken kendini tüketirsin temelli

0|0
    0|0
  • Kabullen bazi seyleri
    Kocanla arani duzeltmeye bak huyuna suyuna git
    Eger okuyasan gerekirse kocana yalakalik yapicaksin okulunu bitirmek icin
    O okutacak cunku seni
    Okuduktan sonra bak bakalaim devamsa kotu davranislara
    Sonucta okumus olacaksin tekmeyi bas gitsin
    Is bulursun ve kendi ayaklarin ustunde durursun
    Ha okumuyosan da biran once is bak
    Ama yinede duzelt arani kocanla
    Ise gitmene izin vermez falan

0|0
    0|0
  • Eğer korkuyorsan başına bişey gelmesinden kadın sığınma evleri var belediyeye bağlı kimliğin ve bulunduğun konum tamamen gizli tutuluyor bu konu hakkında araştırma yapıp psikologa başvur iletişime geçmeye calis onlarla yardımcı olurlar daha çok gençsin önünde yasiyacagin bir hayat var

0|0
    0|0
    • 2gün

Inan kendimi su an yasimi basini almis gorecegini gormus artik yasayacagi bisey kalmamis sessice olumu bkleyen teyzeler gibi hissediyorum onumde hauat varmis yasim daha cok kucukmus filan oyle. bisey yok yani

• 2gün

Saçmalama ya tamam zor şeyler yasamissin benim belki hayal dahi edemeyeceğim şeyler ama bende 19 yaşındayım. aynı yastayiz lütfen böyle düşünme kendini harap etme

• 2gün

cok haklisin

• Isteklerine çare olabilecek kimse yok senden başka unutma tek bir hayatın var
    Mecbur olduğun için değil kendin için yaşa kendin için giyin saç makyaj yap kendi kendini mutlu et kimseye ihtiyacin yok hem bir meleğin de var

0|0
    0|0
  • bir süre ayri kal eşinden kendine gelirsin. misafir kal başka yerde. hem o da seni özlesin

0|0
    0|0
    • 2gün

Kalacak kimsem yok oyle hem ozlem diye bise yok artik aramizda

• 2gün

kayinvalidende kal. bir yer bul işte. uzak akraba felan

• yani erken yaş evliliğği böyle

0|0
    0|0
  • 19 yasinda evli, mutsuz hep ayni hikayeler

0|0
    0|0
  • Niye boşanamıyasın ki?

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar kısıtlayıcı bu adam

0|0
    0|0
  • Sorun ne? Ne yaptı sana?

0|0
    0|0
  • Eşin kaç yaşında

0|0
    0|0
    • 2gün

29 yas

• 2gün

evlenme bence hic

• 2gün

Yok bitirdik zaten ipler koptu tartışmaktan falan falan ama şunu diyeceğim yani olan olmuş artık sen de ona adım at biraz

Yükleniyor...