Kapat

Beyler sevdiğiniz kızın sizden 2 yaş büyük olduğunu öğrendiğinizde sevginiz azalır mı?

Ya da sevmeye devam mı edersiniz?

0|0
211

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• İnsanın sevgisi azalmaz ama, kriterinde daha küçük birisiyle olma düşüncesi varsa, kendini geri çekebilir. İlişkinin hangi evresinde yaşını öğreniyorki. Bu tanışma faslında ya da en azından tanıma döneminde ortaya çıkacak olan bir bilgi. Ne ara sevildi? Ne ara bağlanıldı? Daha evvel dürüstçe yaşını neden söylemedin? Ben eleştirmiyorum, saygı duyuyorum ama dürüstlük ve iletişimde açık olmak önemli. Kriterler uymuyorsa da uymuyor.

0|0
    0|0
    • 2gün

İlk görüşte aşık olmuş

• 2gün

Onun şuanki hal ve tavırları sizi burada bu soruyu yazmaya itmişse demek ki o ilk baştaki ilgisi kalmamış hatta ilk görüşte aşık filan da olmamış. Sizin dış görünüşünüzü beğenmiş, bunun üzerine harekete geçmiş, sonra 2 yaş büyük olduğunuzu öğrenmiş. bir adım geri atmış. Boşverin, size erkek mi yok. Sizi hakeden, sizden daha büyük olan içinize sinen birisini bulursunuz elbette.

• İsterse benden 20 yaş büyük olsun farketmez... şu an 40 yaşındayım ve 50'li yaşlardaki bir Kadının Ayaklarının Altında olmak isterdim

0|0
    0|0
  • 10 yaşa kadar büyük olabilir sıkıntı etmem memnun olurum

1|0
    0|0
  • Hayır onun için sorun yoksa benim içinde olmaz zaten sevdiginiz diyosun bunun otesimi var

0|0
    0|0
  • Evet yüzüne bile bakmam bir daha

0|0
    2|0
  • Hiç önemi yok

0|0
    0|0
  • hayır azalmaz.

0|0
    0|0
  • sorun olmaz