Kapat

Sizce esprili olmak sonradan öğrenilebilecek bir şey mi, yoksa kişinin doğuştan sahip olduğu bir özellik mi?

Sizce esprili olmak sonradan öğrenilebilecek bir şey mi, yoksa kişinin doğuştan sahip olduğu bir özellik mi?

Sizce "esprili olmak" sonradan öğrenilebilecek bir şey mi?
Yoksa kişinin doğuştan sahip olduğu bir özellik mi?

0|4
3149

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben Ortaokul Yıllarında Kendimi Düşünüyorum Da Konuşurdum Ama Fazla Espritüel Değildim. Sonradan Kazanılabiliyor Bence. Ben Hiç Öyle Olayım Demedim Ama Bir Bakmışım Ki şimdi Cevremde Girdigim Yerlerde Fark Ediliyorum Çünkü Espritüel Bir Yapıya Sahibim. Ben sonradan Kazandığımı Düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ulu orta gülünecek esprileri herkes öğrenerek yapabilir. Bazı espriler vardır ki doğuştan gelir ve tamamen zeka ürünüdür. Bu espriler konuyla bağlantılı olup yapıldığında etkisi çok daha büyük olur. Bir de derin anlamı olan espriler vardır, kimse anlayamaz. O esprileri de nedense hep ben yaparım. Yine çok uzun yazdım 😏

2|0
    0|0
    • 7gün

Merak ettim o derin esprilerini, yazının uzunluğuna gelince pikacım gayet iyi bir şekilde açıklama yaptın güzel bir yorumdu teşekkür ederim☺️

• 7gün

Teşekkür ederim fenomenim😏

En İyi Kız Görüşleri

• Doğuştan da gelebilir fakat bunun üstüne bişeyler katarak iyi bir seviyeye ulaşmak gerekir kimse ana karnından komedyen değil sonuçta jsndndns

1|0
    0|0
  • Bence biraz bulunduğumuz , yetiştiğimiz ortama bağlı bu şey. Bazı insanlar normal bir sohbet anında bile dediği bir şeyle karşıdakini güldürebilir bu gerçekten çok iyi bir yetenek. Bazılarıda vardır ki komik olduğunu sanıp mö. Kalan esprileri önünüze sunar ve sadece kendi güler... 😔 yazık ayıp olmasın. bir dişlerinizi gösterin sadece 😂😂

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• İçden gelen birşey tamamen o an la alakalı birşey. Doğaçlama diyebiliriz. Biraz da öz güven birde zor kelimeleri takılmadan bir seferde söylemekte önemli. Vücut dili kelimenin söyneniş tarzı zamanlama zeka o anki durum bunlar bir araya geldiğinde karşıdaki kişi istediği kadar suratsız olsun gülmekten alıkoyamaz kendini. Çevreyi göxlemleme kelimenin köküyle düşünme. Falan.

1|0
    0|0
  • Bu Cem Yılmaz’a gülenlerin çocuklukta büyük tramvatik şeyler yaşadığını düşünüyorum. Bir adam bu kadar itici olabilir, zorla izlettirdiler 10 dakika mimik oynamadı mimik..

1|0
    0|0
  • Bir düşün şimdi yeni doğmuşsun ve ağlıyorsun etrafına bakıyorsun bunlar kim ne yapıyorlar bana diyorsun peki biliyormuşum ne yaptıklarını tabi ki de hayır kimse yetenekli doğmaz yetenek kazanılır yetenek vücut kadına benzer yetenekli olmak istiyorsan beyin kaslarını çalıştırman gerek yetenekli olmak istiyorsan yapman gereken tek şey istediğin şeye ilgi duyduğun şeyin üzerine yohunlaşman

0|0
    0|0
  • Hazır cevap olmak lazım bunun içinde çok fazla gözlemlemek lazım gözlemlediğini doğru bir şekilde altarmak gerek, misal iki farklı insan aynı anı yaşar ama ikiside farklı şekilde anlatır

1|0
    0|0
  • Espiri yapmak hem zeka hem ozguven gerektiriyor bence. Komedyenlerin bütün espirileri guzel mi? Hayir ama herkes gülüyor mu gösterisinde? Evet

1|0
    0|0
  • Espiri içinden gelen bir şeydir içinde yoksa yoktur yani :D bu arada cm101fun dün akşam izlemiştim şimdi görünce şaşırdım

1|0
    0|0
  • Espri tamamen zeka işidir öncesi sonrası yok zeki insan ince cümle kurabilir

4|0
    0|0
  • Bana göre doğuştan gelen bir özellik. Sonradan kazanılmaz..

1|0
    0|0
  • Doğuştan gelen bir özellik olduğunu düşünüyorum. Espirili olmak için insanları güldürmeyi sevmek gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Bu soruyu liderlik dersinde sormuştuk yiderlik doğuştan mı gelir sonradan mı kazanılır diye doğuştan demiştim

1|0
    0|0
  • Sonradan öğrenilebilinir veya sonradan kaybedilenebilinir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kapasite ile alakali ve kapasiteyi ortam faktoru ile carptiginiz zman alin size minik cem yilmazlar

1|0
    0|0
  • Kişinin birazda çevre gözlemi ve hayata bakış acısıyla alakalı bir durum bu

1|0
    0|0
  • Çok iyi espri yapma yeteneğim vardır. babadan geldiğini düşürüyorum.

1|0
    0|0
  • Espirili olmak bence bir meziyettir yani insanın doğasında olmalı

1|0
    0|0
  • Sonradan öğrenilebilir olduğuna kanaat getirdim şu an

1|0
    0|0
  • Sonradan olan espiriliklik yapmacık olur ve erkek dediğin ağır olmalı

1|0
    0|0
  • Benim Doğam da var espirilik doğuştan gelen Bir şey kişilikle alakalı

1|0
    0|0
  • Dogustan bir ozellik, sonradan kazanilabilecegini sanmiyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 29

• yabancıların drama filmleri bile bizim komedyenlerimizden komedi filmlerimizden komik :(

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doguştan kgrenilen birsey ama zamanla uzerine yasanmisliklar katilir ve espirilerin degisir sadece

2|0
    0|0
  • Valla ben doğuştan espri ozurluyum, geliştiremedim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bence kişinin doğasında var e tabi birazda düşünerek yapılacak birşey.

1|0
    0|0
  • içten gelir, zorlama akıl nasıl olmuyorsa bu da olmaz :)

1|0
    0|0
  • Doğuştan. Bazısı komik olmaya çalışıyor ve o kadar itici oluyor ki...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğuştan ve içten gelen bir şey düşünmeden gelişiyor

1|0
    0|0
  • Doğuştan nasil olucak anne karnindami öğrenicek tabiki sonradan gelişen bişy

1|0
    0|0
  • Bence sonradan öğrenilebilir.

1|0
    0|0
  • Kendiliğinden oluşan bir şeydir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Zeka bence

1|0
    0|0
  • Hayir yetenek olmalı

1|1
    0|0
  • Zekası olan her insan güzel espri yapabilir gayet

1|0
    0|0
  • Sonradan kazanilir

1|0
    0|0
  • Hayır sadece kişinin zeki olması gerekir.

1|0
    0|0
  • Yetenek

1|0
    0|0
  • Doğuştan bir yetenek.

1|0
    0|0
  • Ikiside

1|0
    0|0
  • Zekayla alakalı