Kapat

Odunluk sadece erkeklere özgü bir şey mi?

Romantizmin katili odunluk sadece erkeklerin üzerine yapıştırılmış bir etiket mi? Kadınlarda odunumsu davranışlar sergileyebilir mi? Yani uzun lafın kısası odun kadın olur mu?
Odunluk sadece erkeklere özgü bir şey mi?
Güncellemeler:
Sitede tanıdığınız odunları buraya ekleyebilirsiniz 😀 etiket serbest

2|2
14577

En İyi Kız Görüşleri

• Sitede tanıdığım pek odun yok , kimseyi o kadar yakın tanımıyorum 😂
    Fakat bir döngüdür hayat ,
    Erkek odun olur kadın onu yontar..
    Birde gerçekten yontulmayab kadınlar vardır ki en romantik erkeğe denk gelir..
    Örnekleri çevremde olsada elden birşey gelmiyor..
    Herkes kendi hayatında ki seçilmişliği yasıyor işte☺️

0|1
    0|0
    • İlişkilerde en büyük sorun Dengi Dengine gelememek 😊 Çok haklısın

• Denk gelince hayat belki daha sıkıcı olur..
      Herşey pamuk şeker olsa çekilmez , sadece biz insanlar bunu nasıl yöneteceğimizi ve elimizde bulunan denksizliği dengeye koyma seklini beceremiyoruz ☺️

• illaki vardır da şu erkeklere odun denmesi dünyadaki en tespiti doğru şey lan hepsinin davranışı nasıl birbirine benziyor nasıl öküzler ay sinirlendim sabah sabah :/

0|0
    0|0
    • Sakin ol şampiyon 😀

• @cawres2 vayyy evli misin hedefimi yaşıyorsun mutlu olun ikinizde :D az bir şaşkınlık geldi profil incelemek huyum değildir bakmadıydım da hayırlı olsun darısı başıma ileride inşallah

• 😊 Allah razı olsun. Allah karşına Seni anlayan odunluk, la alakası olmayan bir Eş Nasip etsin inşallah 🙏😊

En İyi Erkek Görüşleri

• Hayır kadında da var. Bazen romantik olursun, bön bön bakar. Bazen hal hatır sorarsın 30 yaşında kadın sesli harfleri kullanmadan tek kelimeyle eşlik eder.
    Öküzlük cinsiyete öz değil

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 143

• Evet kadınlarda da var odun 😄😄

0|1
    0|0
  • Kadının da odunu var evet😄

0|1
    0|0
  • Hayır. Bir arkadaşım var. Sevgilisi zorla romantik yapmaya çalışıyor 😂😂 ya da kıskanması için kendi bir konu açıyor onun haricinde asla bu tür konular konuşmaz. Ay elinden gelse kayinço diyecek adama puhahahah. 😆 MaşAllah diyin. 💙💛. Elemterekiş kem gözlere şiş. 👀🙅

0|1
    0|0
  • yalnız bu foto odunluk değil ki yüzde yüz sığır eti :)

Benim kuzenimin erkek arkadaşı 2,5 yıl dayandı en sonunda vaz geçti çocuk ya hatta ayrılırken de mesaj olarak "Kestane gürgen palamut altı yaprak üstü bulut orman ne güzel ne güzel" diye mesaj atıp gülmekten yarılmamıza vesile olmuştu :)

0|0
    0|0
  • Odun değilim içimden gelmeyen bir sevgi sözcüğünü o an söylemem beklenirse söyleyemem o güzel bişiy yazdı diye bendemi yazıyım yani saçma kandırmış olurum o an içimden gelmiyosa Odun değilde içten insanlarız biz

0|1
    0|0
  • Gerçek hayatta var odun tanıdıklarım ama tel rehberimde bile yerleri yoktur. Odun insanlardan hiç hazetmem

0|1
    0|0
  • Hayır. Kadınlarda da var. Ama erkekler daha çok gibi

0|1
    0|0
  • Odun kadınlardan da odun erkeklerden de nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • neden olmasın canlı örnek ben.
    yaa en yakın arkadasınız sıze benım için yanan bı odunsun dese anlardınız

0|1
    0|0
  • Hayır ben bir kadın olarak odunlar kraliçesiyim mesela romantizme fazla gelemem bir gülme geliyor😂😂

0|1
    0|0
  • Erkelere odun 😂kadınlara oduniye mi diyoruz yani😂kadınlarda da var odunluk sizlere has degil merak etmeyi🙈

0|2
    0|0
  • Ben kadın halimle çok büyük bir odunum valla hiç sevmem öyle vıcık vıcık ilişkiler, aklıma gelince bile kusasım geliyor, hep romantik anları bozarım. Evet odunum.

0|1
    0|0
  • Hayır Yani biraz açık olucak ama harbiden de ben çok odun bir kadınım ya 😂😁

0|1
    0|0
  • Hayır bende odun sayilirim yani cok romantik bir kiz değilim severim kiskanirim agzina burnuna vura vura severim bu kadar

0|1
    0|0
  • Kadın erkek ayrımı gözetmeksizin herkes odun olabilir

0|1
    0|0
  • Kendimden odununu görmedim hemcinslerim arasında 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Ben gayet odunum. Tanıdığım en odun kişi ben @Ilemda

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum çok fazla romantiğim ama nedense hep odun erkeklere denk geldim

0|1
    0|0
  • bana da odunsun diyen oldu hatta bu kadar güzel sözü duvara söyleseydim cicek acar demisti

0|1
    0|0
  • yok be bayanlarda da var örnek ben mesela romantizmden nefret ederim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    123

Erkekler Ne Diyor 75

• Bu kızın içine erkek kaçmıştır ondan böyle olmuştur :D :D :D d

0|1
    0|0
  • Erkeklerin odunluk derecesini hiçbirimiz ölçmeyiz dimi bu net yani, kadınlara bakacak olursak epey odun tanıdım, odunluğunun yanında bencil olanlarda var. Buradaki odunları etiketlemeye gerek yok, onlar kendini biliyor😀

0|2
    0|0
  • Benim eski sevgilim aşırı odundu mesela messengerde yazıyor okul çıkışında sarılalımmı falan okuldan çıkınca boşver hadi bb diyip satıyordu abe başlarım çiçek almıştım kıza yok sağol dedi çiçeği beraber yırttık nası iş lan bu

0|0
    0|0
  • Kadınlar da odun, örneğin seviyorum dersin iplemez incelik gösterir bir yere davet edersin dik dik yüzüne bakar. Var öyle salak kadınlar, yok değil.

0|1
    0|0
  • Sadece erkeklere özgü bir durum değil. Sayfalarca yazdığın sevgi sözcüklerine bende dicek kadar odunlar var.

0|1
    0|0
  • Romantizmi genel olarak erkeklere yıktıkları için erkeklere özgü bir şey gibi duruyor ama kadınların da odunu az değil 😂

0|1
    0|0
  • Olur mu kadinlarda da çok var. Birde en beklenmedik anlarda yapıyorlar hadi erkeklerin daha tahmin edilir zamanlari var.

0|1
    0|0
  • Odun kadınlar da var, hem de çok. F*ministlerin hepsi odun mesela.

0|0
    0|0
  • Hayır. Nedense benim şansıma hep odun kadınlar denk geliyor.

1|0
    0|0
  • Kadınlar da odun değil de
    Dobralık olabilir
    Mesela ; irem derici

0|0
    0|0
  • Odun olması değil de hanzo, kanka olması.. Amannnn didimmmmm. İntahar sebebi.

0|0
    0|0
  • kadının odunu resmen kalas oluyor. allah korusun eski eşim tam bir öküz ve odundu. evlilik hayatımda bir arpa boyu yol alamadık. boşandım kurtuldum

0|0
    0|0
  • "Kadının da odunu var" demek az kalır... Ne sepet başlar var

0|1
    0|0
  • yok dayı bayanlardada var bazen beyin terkediyo vücudu 😂

0|0
    0|0
  • Yok o öküzlük erkeklere mensup değil kadınlarda var başımda bir tane var gördüğüm kadınlarda öküzün önde gideni

0|0
    0|0
  • Tabikide Hayırrrr ne odun kızlar var neler neler gördüm ben erkekler bok yemiş

0|1
    0|0
  • odunluk ya da hafif odun kokusu erkeğe yakışıyor bazı zamanlarda ama kadın da durmuyor be kardeşim. cidden acayip itici oluyorlar

0|0
    0|0
  • Kadınların odunu erkeklerden beter qma nadir oluyo kadınlarda erkekler de yavşaklıktan odun olamıyo çoğu

0|0
    0|0
  • Olmaz mı mesela eski sevgilim. Yemin ediyorum 28 yıllık kütüğüm, o benden daha odundu..

0|0
    0|0
  • Nabio ahshsuhsusususjshhs oldum ya ben de böyle seviyom ha xdxd

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55
Yükleniyor...