Moraliniz bozuk olduğunda ne yapıyorsunuz?

Kendi keyfinizi moralinizi yerine getirmek icin neler yapiyosunuz..
Inanilmaz kirik kalbim ve moralim cok bozuk ya..

1|0
3871

En İyi Erkek Görüşleri

• Hayata küsüyom sinirleniyom. Lezzetli yemekler yiyerek morelimi kontrollü bir seviyeye getirebiliyorum. Boğaz önemli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Moralim bozuksa yemek yiyorum 🙈 bende tam tersi durum. Bir de sezencim yetiriyor ya

0|0
    0|0
  • Şu masum hayvanların gözündeki minnet tüm derdimi alıyor..

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Program yazar kafamı uzaklaştırırım. Bir uğraş bul özetle o durumlarda. En kötü ihtimal ayışığına çık ve sessizliği dinle (gece). Ben öyle yaparım genelde.

0|0
    0|0
  • Özellikle böyle ıssız saatlerde, arabaya atlayıp, benzinlikten birkaç nevale toplayıp, şehirden uzak biyerlerde kafamı dinliyorum. Ağlamam gerekiyosa ağlıyo, gülmem gerekiyosa gülüyorum.

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkıyorum aradığımda yanımda olan dostlarım var onlarla vakit geçiyorum. Paylaştıkca rahatlarsın sende öyle yap

0|0
    0|0
  • Ben şarkı dinlerim özellikle chill şarkı dinleyip yatınca ve hayal kurunca kendime geliyor gibiyim hayal kuramazsam şarkı iyi geliyor :D

0|0
    0|0
  • En sevdigin seyi yap. Misal ben pc de oyunoynarken herseyi ubuturum sende oyle yap hayatta yaparken en cok mutlu oldugun seyi yap seni mutluedecdgindeneminoldugun. Sohbet etmek olabimir gezmek olabilir sarkı soylemek vs.

0|0
    0|0
  • XBOX Oyunları oynuyorum.
    GTA 5 Mod yaparak oynuyorum.
    Müzik dinliyorum.
    3 Saat kitap okuyorum.
    Benim için yeterli oluyor.

0|0
    0|0
  • Ne tesadüf ben de öyleyim ve burada herkes benden nefret eder inan bana

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim lakin klasik müzik Fazıl Say ve Nazım Oratoryosu gibi zaten geniş bir repertuar var , huzur verici , neşelendirici moralim düzelir...

0|0
    0|0
  • Moralim bozuk olduğu zaman oturup bol bol dizi izlerim o iyi gelir bana

0|0
    0|0
  • Yatıp uyurum
    Müzik dinlerim
    Ya da o acımı düşünüp depresyona girerim

0|0
    0|0
  • Geçeeer zamanla herşey geçer merak etme, vur kafayı yat, moralini bozan çoktan uymuştur bile

0|0
    0|0
  • Hemen gezmeye çıkarım. müzik dinlemem birileriyle konuşurum içimi dökerim

0|0
    0|0
  • İlgi alanınız olan bir kitap alıp o dünyaya dalın ve sanki kitaptaki kişiymişsiniz gibi empati yaparak ilerleyin :)

0|0
    0|0
  • Kalbini kiranim kafasina kafasina vur o profildeki topluluğuyla 😁

0|0
    0|0
  • Dişlerimi fırçalıyorum. Bakıyorum dislerimin hali morelimden daha bozuk. Hemmen keyfim yerine geliyor :D

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığım insanlaera kendimi anlatıyorum derdimi anlatıyorum ve rahatlıyorum.

0|0
    0|0
  • Moralim bozulduu yeaggggg diye bağırıyorum rahatlatiyo 😀

0|0
    0|0
  • Başım ağrımaya başlıyor... hemen kendimi yemeğe veriyorum

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşımla dertleşirim ya da yakar sigaramı açar biramı müziğimi icerim

0|0
    0|0
  • Bişey yapmıyorum. İnceldiği yerden kopsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 36

• Yatıyorum uyuyorum düşünüyorum bazen ağlıyorum bazen onu mu takıcam diyorum iç çatışma yaşıyorum ertesi güne bitiriyorum

0|0
    0|0
  • Kola, cips, çikolata, çekirdek, meyvem hepsini önüme etrafıma alıyorum ağlayacak bir film açıp dosyasiya ağlıyorum sonra onları yiyiyorum keyfim yerine geliyor

0|0
    0|0
  • Kendimi teselli ederim. Allahtan kendimi seviyorum da soylediklerini önemsiyorum

0|0
    0|0
  • Genelde dolabı açar dibine kadar yerim sonra biraz düşünüp ulan şimdi de hem mutsuz hem de şişman bir kız oldum diyip bir de oturup ona üzülürüm

0|0
    0|0
  • Ksde görüş cevaplıyorum, müzik dinliyorum, dizi/film izliyorum, arkadaşlarımla konuşuyorum hiçbirini yapamıyorsam uyuyorum.

0|0
    0|0
  • Denizi görebileceğim bir yere gidiyorum. Kahve ve en sevdiğim çikolatayı ısmarlıyorum kendime😊

0|0
    0|0
  • Hard metal dinlerim sonra bir kağıda neyim varsa yazarım ve yakarım.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi arıyoruuuum ya da arkadaşlarla konuşuyorum (ki pek yok) ya da müzik açıp söylüyorum

0|0
    0|0
  • Tv açıyorum sevdiğim diziyi izliyorum moralim düzeliyor..

0|0
    0|0
  • Muzik dinliyorum ve kendi kendime gülmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Sahilde gezerim ya da uyumaya çalışırım dün olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Müzik dinliyorum özellikle Ankara havası "güvercin ucuverdi" mikemmel

0|0
    0|0
  • Tak kulaklığı yarının yokmuşçasına dans et iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Tanımadığım kişilere derdimi anlatırım onlar dostan daha iyi zor günde yüze vurmuyorlar

0|0
    0|0
  • Telefonu uçak moduna alırım, kulaklığımı takar yürüyüş yaparım

0|0
    0|0
  • Kendi halimde kalıyorum zaten bir kaç günde düzelir

0|0
    0|0
  • müzik ve dusa girip ağlamak

0|0
    0|0
  • Buraya giriyorum soru yanıtlıyorum