Dalgalı Saçları Kontrol Altında Tutmak Artık Çok Kolay, Belirsin Bukleler!
Kapat

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 29 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta yakınlarıyla olan ilişkilerinin öne çıktığı bir döneme girerken Boğalar ise sorumluluklarının arttığı bir sürece adım atıyorlar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koç burçlarının gündeminde aile ve aile ilişkileri olacak. Zihinleri taşınma, evde yapılacak tadilatlar ya da evden çalışmaya geçme gibi konularla dolu olacak. Koçların problemleri göz ardı etmeyip çözüm yoluna gitmelerinde fayda var. Koçlar eğitim, seyahat ya da resmi konularla ilgili baskı altında hissedebilirler. Sosyal problemleri atlatmak için çaba harcamaları gerekecek. Kendinizi yalnız ya da güçsüz hissediyorsanız önce bu hislerin kaynağına odaklanmalısınız, çözüm yolları bulmalısınız.

Boğa

Boğa burcunun odak noktası ekonomik ve kişisel problemler olacak. Yatırımlar, harcamalar ve önceliklerin değişmesi dönemin ana temasını oluşturacak. Boğaların gelecek planlarını düşünerek harcama yapmasında yarar var. Önümüzdeki günlerde eğer tasarruf yapmayı başarırsanız bir süre sonra maddi durumunuz çok iyi olacak. Hiç beklemedikleri birinin kötü niyetli çabalarına maruz kalabilirler. Yüksek beklentileri nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 29 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumları

İkizler

İkizlerin en önemli gündemi bu hafta sırlar olacak. En büyük isteklerinin sırların açığa çıkması olacağı Akreplerin zihinlerinden bu dönemde şüphe eksik olmayacak. Bunu iyi değerlendirip kendisine yalan söyleyen kişileri ortaya çıkarmasında yarar var. Ayrıca bu dönemde kariyerlerine veya eğitimlerine yönelen İkizler burcunun şansı oldukça açık. Resmi konularda dikkatli olmalısınız.

Yengeç

Yengeçlerin önceliğindeki konular bu hafta değişiyor. İş nedeniyle halka açık organizasyonlara katılmaları ve uzun süredir görmedikleri arkadaşlarıyla görüşmeleri olası. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla görüştüğünüzde ya da eski günleri düşündüğünüzde biraz hüzünlenebilirsiniz. Nostalji size bu süreçte çok hoş gelecek. Yengeçlerin bu dönemde bu konulara ilişkin konularda şans yanlarında olacak. Romantik ilişkileri konusunda ise beklenmedik gelişmeler olabilir. İlişkiniz varsa ilişkiniz farklı bir boyuta geçebilir ve ilişkiniz yoksa yıldırım aşkına tutulmanız olası.

Aslan

Bu hafta Aslan burçlarının tek gündemi duygu yoğunluğu ve duygularının kontrolden çıkması olacak. Beklenmedik olayların duygularını tetiklemesi ile Aslanların bu hafta biraz yıpranacağını söyleyebiliriz. Aslanların sağlık sorunları ile boğuşacağı bir dönem başladı bu yüzden de sağlıklarının günlük hayatlarına engel olması olası. Bu sağlık sorunları ve engelleri aşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey spor ve beslenmenize dikkat etmek olacak. Ayrıca biraz daha kararlı ve inançlı olmanız da gerekli.

Başak

Bu hafta Başakların gündeminde yeni ortaklıklar olacak. İş ortakları kurmaya meyilli bir döneme giren İkizlerin herhangi bir ortaklık kurmadan önce partnerlerini iyi tanımasında fayda var yoksa pişman olabilirler. Eğer ikili ilişkilerinizde biraz daha güçlü olmak ve kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken şey insanlara hemen güvenmemeniz olacak. Başakların yeni hedefler belirlemesi ve yeni arkadaşlıklar edinmesi olası. Başakların bu dönemde en büyük hayalleri yavaş yavaş olası görünmeye başlıyor.

Terazi

Bu hafta Terazilerin kendilerine zaman ayırma ve dinlenme ihtiyacı üst düzeyde olacak. Bu yüzden kendilerine daha fazla vakit ayırmak ve yalnız kalmak isteyecekler. Bu hafta kendinizi fazla yormamanızda yarar var. Planlarınızı daha esnek tutun çünkü kendinizi tembel, inatçı ve kararsız hissedeceksiniz. Bu haftayı hobilerinizle ilgilenerek geçirin. Rahatlamaya çalışın. Hayalleriniz ve hedefleriniz için kendinizi biraz daha fazla zorlayacaksınız. Kendinize sessiz bir ortam sağlarsanız daha sağlıklı düşünebilirsiniz.

Akrep

Bu hafta Akreplerin ilgi alanı gelecekleri olacak. Özellikle de gelecek kaygısı ve gelecekle ilgili yoğun düşünceler hat safhada olacak. Hayallerinizle ilgili düşündükçe kendi hayatınızdan soğumanız olası. Düşüncelerinizi toparlamak için kendinize biraz zaman tanıyın ve acele karar almayın. Geleceğinizi kendiniz planlamak istiyorsanız öncelikle çok daha güçlü olmalısınız. Bu hafta biraz daha gerçekçi olmaya çalışmalı ve kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız.

Yay

Bu hafta Yayların değişim ve dönüşüm ihtiyacı üst düzeyde olacak. Hayatlarında değiştirmek istedikleri şeyleri sık sık düşünen Yaylar artık yaptıkları planları adım adım uygulamaya başlamaları gerekli. Bu hafta daha motive, yaratıcı ve hırslı olacaksınız. Hedeflerinize ve istediğiniz değişime odaklanmak için önümüzdeki günler biçilmiş kaftan. Bu hafta hayatınızdaki insanları sorgulayacak ve kimin size destek olup kimin olmadığını çok daha fazla önemsemeye başlayacaksınız diyebiliriz. Bu dönemde artık hayatınızdan size gerçekten değer vermeyen kişileri çıkartmak isteyeceksiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası etraflarındaki insanlar olacak. Sık sık sevdiklerinizi ve hayatınızdaki insanları düşüneceksiniz. Dikkatinizi toplamakta zorluk çekebilirsiniz. İşlerinizi yapmayı istemeyebilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya çalışmanız gerekecek. Yeni bakış açılarını öğrenmekten ve bulmaktan büyük keyif alacaksınız. Bu hafta ayrıca duygusal olacak ve içinizdeki duygulara yöneleceksiniz.

Kova

Bu hafta Kovaların tek amaçları üretkenlik ve verim olacak. Bu hafta hedeflerindeki küçük çaplı maddeleri gerçekleştirecekler. Hafta sonuna doğru ise Kovaların içinden etraflarındaki kişilere yardım etmek gelecek. İyilik yapmak sizi çok daha iyi hissettirecek. Üzerlerindeki baskıyı azaltmak için işleri daha yavaştan almak ve hayatlarında bir süreliğine duraklamak isteyecekler. Bu hafta kendinizi biraz yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz.

Balık

Balıkların için bu haftanın gündemi hobileri ve keyif aldıkları aktiviteler olacak. Sağlıklı ve sportif yaşam için yeni planlar yapmanız ve bu planları uygulamaya koymanız olası. Bu hafta sosyal ilişkileriniz de artacak. Sık sık arkadaş toplantılarına katılacaksınız. Kariyerinizde geride kalmamaya özen göstermelisiniz, unutmayın. Hedeflerinize ve hayallerinize daha yakınsınız. Bu hafta yeni şeylere başlamak için oldukça uygun. Finansal konularla ilgili daha dikkatli olmanızda yarar var.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 29 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumları
49
44
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4449
 • pentin
  geçen haftaki burç yorumum neredeyse birebir tuttu. Normalde pek bilgim olan konular değil ama okumak çok keyifli hale geldi.

  Bu hafta iş anlamında şansım açıkmış, hadi bakalım. Pazartesiye güzel bir haberle başladım; elinize sağlık.
 • Merkür_00
  Balık

  Balıkların için bu haftanın gündemi hobileri ve keyif aldıkları aktiviteler olacak. Sağlıklı ve sportif yaşam için yeni planlar yapmanız ve bu planları uygulamaya koymanız olası. Bu hafta sosyal ilişkileriniz de artacak. Sık sık arkadaş toplantılarına katılacaksınız. Kariyerinizde geride kalmamaya özen göstermelisiniz, unutmayın. Hedeflerinize ve hayallerinize daha yakınsınız. Bu hafta yeni şeylere başlamak için oldukça uygun. Finansal konularla ilgili daha dikkatli olmanızda yarar var.
  ### inanmıyorum ##
 • Asipizzaolalım
  Geberiyorum artık ya daha ne kadar sportif yaşayabilirim hfhhh balık yoruyorsun beni
 • Delispony
  Boğa Burcuyum ve o kadar haklısın ki tedbirlerimi alayım şimdiden 😅
 • fnutr
  Bir ikizler olarak ilk bölümü geçen hafta berbat şekilde geçirdim. Sıra 2. bölümde bakalım :D
 • kubrahilal35
  günlük böyle burç yorumlarına pek inanmam. Fallara da pek inanmıyorum şahsen
 • _BeBeRuhii_
  Yay kesinliklee dogru bu hafta bana destek olan olmayan kişileri ayirdim hayatımdan çıkarttım
 • Baran_Günay
  Oğlak burcunun zaten genel olarak yaptığı şey sevdiklerini ve hayatındaki insanları düşünmek..
 • Esmer-ve-karizma
  teşekkür ederim admin, fala inanmayalım, falsızda kalmayalım. :)
 • bensherlock
  Hep bir ümit okuyorum ama bir şerler çıkmıyo maalesef
 • Kendime daha fazla zaman ayıracakmışım hadi hayırlısı
 • Sarıkanarya_
  Genelde böyle şeylere inancım yok ama eğer doğruysa iyi olcak
 • Gereksiz fazla insanları atıyoruz evet çok motiveyiz 🤭🤭🤭
 • duygusuzamaduygusal
  Ay hadi inşallah en büyük hayallerim gerçekleşmeye başlar 😇
 • Bayankahlo
  Canım Aslan artık gül abi nolur sen gülmüyorsan bari güldür🤦
 • uomoitaliano
  Terazi yalnızlığa ihtiyacın var diyor zaten yalnızım
 • Just_Think
  Ben burçları saçma buluyorum ya ancak eğlenceli mars yörüngeden çıktı şu burçların içi kararacak biraz ama bir kaç hafta idare etsinler yakın zamanda mars yörüngeye tekrar oturacak korkmayın 😅
 • RoyHarper
  Kova burcuyum yukarıda yazdığı gibi hayat biraz olsun duraklasın ya 😒
 • Hüseyin_33
  Yengeç burçları ne zaman sevgili bulacak?
  @Falsepeti
 • premseslendin
  Basak burcuyum nedense tüm ozellikelrini taşıyorum daa inanmıyorum ya haftalık aylik yorumlara
 • aldım_verdim
  Şu burçları bir anlayabilsem. Nesine inanılıyor acaba?
 • drunkpeony
  Sorumluluktan nefret eden koçlar hep baskı altında, bir kere de güzel bir şey söyleyin...
 • Bunu dikkate alicam. Hayatımı burclara göre yaşıyorum bu zamana kadar hic yaniltmadi beni
 • Afedersinumut
  her hafta yeni bir başlangıç olsun herkes için. anı yaşayın
 • Koççç
 • Jelibon-Aşkına
  Boğaların yüzü gülür mü hiç 😔
 • Yengec ♋ nerde benim yildirum ortaya ciksin gjkk😂
 • Wolf-man
  Güzel paylaşım. Eline sağlık
 • Alıcanguney
  İkizler
 • Batu34istanbul
  Ellerinize sağlık
 • Yıldırım aşkı demek😂
 • MayısssssssKızı
  Boğa..
 • Teşekkür ederim faydali bilgi
 • minikhırçınkedi
  Koç ♈her zaman ki gibi savaş diyooor 🤷‍♀️🤞
 • SenacCc
  Kova😊👑 Insallah cok yorgun bitkin hissetmem
 • GöLge_06
  Yengeç iyi.
 • skyhan055
  Aslan burcu olarak tam beni ifade etmedi açıkçası
 • 1aeAEae6
  Burçlara inanmam
 • unefrançaise
  Akrep ve hep gelecek kaygilarii
 • cenk06cenk
  Ben akrap im
 • root9
  Kova burcuyum 🙂👍
 • ǝןǝqǝpʞɔᴉuɯᴉuǝq
  İnanmadım.
 • Ppuuffyy
  Balık
 • xilzan
  Yengeççç 👍🏻
 • Ecstasys
  Çözüm yolları bulmalıymışım
 • mistyprenses_
  Çok doğru tespit.
 • Redscorpion25
  Emeğine sağlık.
 • yuichan
  Aynen bu ara aile ilişkileri yoğum
 • isimsiz1kisi
  Bakalim boyle olacak mi 😊
 • Yapboz79
  değerli yorumlarınız için teşekkürler
 • Muhammet719
  güzel paylaşım teşekkürler
 • biradetmehmet
  ben yine zengin olmuyor muyum
 • Fkusna_Huy
  Umarım gerçekleşir yazanlar
 • Aslanın bir yüzü gülmedi gitti ☹️
 • Dikkate alacağım
 • Sfennks
  Terazi o kadar isabet olmuş ki 👌🏻👍🏻
 • Sicakkisi1
  iyilik yapacakmuşım vay be sevaaba girecez :D
 • MagRipOgLu
  Teşekkürler
 • Britney1_
  hic bana uymuyor
 • Selooooow
  Burçlara inanmam
 • Daha Fazla (33)
YÜKLENİYOR...