Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

Selam KScanlar🙋‍♀️

Nasılsın bu aralar? Hayat pek iyi gitmiyor sanki Dünya için, ne dersiniz? Ben ev ortamına bayılan bir insanım, dışarı çıkmayı pek sevmem. Arkadaşlarım bu yüzden bana sinir olurlar hatta. Ama bu aralar öyle boğuluyorum ki! Sanırım benim sorunum şu; Evet ben evi seviyorum ve bu bana huzuru getiriyor, ama ben özgürlüğümün kısıtlanmasını sevmiyorum.

Telefonum bile #EvdeKal diyor, iyice sinirlerim yıprandı wallahi☹ Şuraya bir yere az içimi döktüm millet, beraber toplayalım. Lütfen daha fazla içimi dağıtmayın🙅‍♀️

Konumuza dönmemiz gerekirse, Bugün ki konumuz Bir Kişilik Testi; Labirent! Bu testi japon bir psikolog bulmuş aslında. Testin amacı şu; Sizin diğer insanlarla olan ilişkilerinizde nasıl olduğunuzu çözmeye yarıyor, başka insanlar da denemek de son derece mantıklı tabi. Merak ettikleriniz varsa hani diye dedim🤭 O zaman hemen geçelim. Arzuya göre Kâğıt ve Kalem ile yapılabilir.

Önce soruları kendi içinizde cevaplayıp, daha sonra tüm cevapları okuyun.

Keyif and Çakır👌

START

Sorular;

1. Eski ve ürkütücü bir ormanın içinde ilerlediğini hayal et. Yanında biri var, kim olmasını isterdin?

Süre; 10 saniye.

2. Yürümeye devam ederken önüne bir hayvan çıkıyor, bu hayvan ne?

Süre; 10 saniye.

3. Hayvan ile aranda nasıl bir etkileşim oluyor?

Süre; 10 saniye.

4. Bir süre daha ilerliyor ve açık bir alana geliyorsun, önünde bir labirent. Labirentin büyüklüğü sence ne kadar?

Süre; 10 saniye.

5. Labirentin duvarları ne kadar yüksek?

Süre; 10 saniye.

6. Labirentin içine girmek istiyorsun fakat beraber yürüdüğün kişi girmek istemiyor, ve sen tek giriyorsun. Labirentin merkezine doğru ilerliyorsun, ve tam merkezinde büyük bir bardak buluyorsun. Bardak hangi maddeden yapılmış?

Süre; 10 saniye.

7. Bardakla ne yapıyorsun?

Süre; 10 saniye.

Cevaplar;

1. Ormanda beraber yürüdüğün kişi senin bu Dünyada en değer verdiğin kişi.

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

2. Ormanda önüne çıkan hayvan ne kadar büyükse, senin sorunları kafaya takma kapasiten de o kadar büyük. Eğer hayvan küçükse, problemleri fazla kafaya takmıyorsun, fakat hayvan büyükse sen çoğu şeyi kafana takıyorsun.

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

3. Hayvan ile kurduğun ilişki senin problemlerle nasıl baş ettiğini gösterir. Eğer sakin kalıyorsan sen problemlerini konuşarak halletmeyi tercih ediyorsun, eğer kaçıyorsan, sen problemlerinden kaçıyor ve onları bir kenara iteliyorsun. Eğer hayvan ile savaşıyorsan, sen problemlerin ile savaşmayı tercih ediyorsun.

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

4. Labirentin büyüklüğü ve yolları senin hayatında ilerlediğin yolları temsil eder. Labirent büyükve oldukça karışık bir yapıya sahipse, bu senin yaptığın hataların birer yansımasıdır aslında.

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

5. Labirentin duvarları senin insanlar ile olan ilişkini temsil eder. Eğer duvarlar kısaysa bu senin sosyal ve insanlara karşı samimi ve sıcak olduğunu gösterir, açık bir kişilik. Eğer duvarlar uzunsa bu senin insanlara karşı duvarların olduğunu gösterir, mesafeli ve temkinli bir yaklaşıma sahipsin, yalnızlığı seviyorsun ve kapalı bir kişiliğe sahipsin.

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

6. Bardağın yapıldığı madde ormanda beraber yürüyün insan ile aranda ki ilişkinin sağlamlığını temsil eder. Hayal ettiğin madde ne kadar sağlamsa ilişkiniz o kadar güçlü ve kuvvetli ddemektir. Cam, karton bir bardak ise siz birbirinize çok bağlı değilsiniz demektir. Eğer metal veya sağlam bir madde ise sizin bağlarınız kuvvetli demektir.

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!

7. Bardakla yaptığın şey ise yanında ki kişiye olan tavrını gösterir. Eğer bardağı orada bırakıyorsan o insana o kadar değer vermiyorsun demektir. Eğer bardağı yanına aldıysan, veya su içtiysen o insan ile hep beraber olmak istiyorsun demektir.

FİNİSH

Evet millet, testimiz buraya kadardı. Neler hissettiniz ve neler doğru, neler yanlış oldu lütfen duygularınızı aşağı da benimle paylaşın🥰 An itibari ile saat 03.15.

Bayss🥰

#Birhayalimvargibi👻

Labirent Kişilik Testi ile Kendini Çöz!
8
11
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • ozgur00000
  Tahmin ettiklerim doğru çıktı 😀 şokum şu an 😀 güzel olmuş böyle rabirentli falan sor artık 😊😀
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • darknesssgirll
  Ay hepsi doğru çıktı😱😂
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

107
 • mayaahatun
  Sevdiğim biriyle ormanda yürürken yürürken karşımıza bir kedi çıktı kediyi sevdim başını okşadım yola devam ederken yolları karışık olmayan bir labirent çıktı karşımıza duvarların yüksekliği boyum kadardı labirenttin içinde camdan bir bardak buldum ve bardakla su içtim güzel bir paylaşım olmuş yalnız paylaşımda yanlış bir bilgi var cam normalde çok sağlam dayanıklıdır kırılgan olmasının nedeni cam işlenirken içine konan bir maddeden kaynaklıdır
 • KanatsızCanan
  2ci soruya kurt demiştim ama cevap hangisi oluyor onu anlamadım ve evet hepsi doğru çıktı devamını bekliyorum 😊

  @sansürsüzhayat sen de dene 😊
  • kendi kişiliğimizi testlerden mi öğrenecektik ya, doğru da çıktı ama ha. d ikinci sorunun cevabı hayvanın boyutuyla ilgiliymiş, ne kadar küçükse problemi o kadar kafaya takıyosun. sen yine iyisin yani ben kaplan demiştim be. d şimdi labirentteki adam düşünsün sjsj

  • @sansürsüzhayat aynen 😂

 • 😀 güzeldi Pan'ın labirent i 😀
  yanıldığını söyleyemem test doğruyu yapıştırdı 😀
 • alixa
  panda çıktı ne korkuyorum nede yanaşıyorum değişik cam dedim su içtim labirent boyum kadar dedim zıplayıp görüşecez artık 😀 Test güzeldi emeğine sağlık
 • HürreemSultaaN
  Çok güzel bir test Keyifle okudum Bu test beni anlattı.🌺
 • Sonuç hiç gerçekçi çıkmadı
  • Aslında doğru sonuçlar veren bir test🤔

  • Kişiliğime verdiğim cevapları karşılaştırsan anlarsın :) resmen taban tabana zıt. Bir tanesi uymasa neyse de hiçbiri uymuyor

  • Anlıyorum. İstisnalar olabiliyor demek ki🤷‍♀️

 • Güzel paylaşım.
 • bugencyazar
  çok güzel paylaşım
 • bbbbade
  Cogu kismi dogru cikti. 👌
 • uyuyançirkin
  :D Yalnız benim senaryo daha başka oldu :D
 • HymenaIouss16
  Mükemmel bir test olmuş eline sağlık
 • Fena değil ama çok ta gerçekçi düşmüyor
 • Gunahbenim2
  Kısmen doğru çıktı 😊
 • darkleyl96
  Çok değişikmiş
 • pikachuoğlan
  Doğru sonuç veren bir test bencede👌
 • seksimaymuns
  Uzun test ugrasamam
 • Gizli Üye
  Yahu ayı çıktı nasıl sakin kalabilirim ama 😂😂😂
YÜKLENİYOR...