Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 8 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Aşk acısı çekenler, iş hayatında beklenmedik sürprizlerle karşılaşacak olanlar, ailesiyle ilgili problemleri çözülecek olanlar? Bizi bu hafta neler bekliyor ;) ?

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ilerleme olacak. Bugün biraz daha idealist ve hedef odaklı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Aklınızın bir köşesinde sevdiğiniz kişiyle ilgili konular olabilir ancak bir taraftan da kazancınızı artırmak ve başarıya odaklanabilirsiniz. İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. Artık farklı konularda çok yönlü düşünmenizin de zamanı geldi. Buna biraz özen göstermelisiniz.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası farklı deneyimler olacak. Arkadaşlarınız bu dönemde size ilham kaynağı olabilir. Arkadaşlarınızla daha fazla iletişim kurarak ihtiyacınız olan öz güveni ve motivasyonu bulabilirsiniz. Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. Bunları düşünmeniz ve uygulamanız gerek çünkü son zamanlarda ilişkilere tek yönlü davranıp insanları kırıyor olabilirsiniz.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 8 Temmuz Haftası Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası kendileri olacak. Kendinizi enerjik ve çalışmaya istekli hissedeceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Kendinizi ifade edebilir ve bu şekilde çevrenizdekilere ilham verebilirsiniz. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde biraz daha hassas ve olaylara karşı ani tepkiler gösteren bir ruh haline bürünebilirsiniz. Böyle zamanlarda sakin olmaya çalışmak ve duygularınızı hemen ifade etmek yerine biraz daha sindirmek daha iyi olabilir. Bu öfke, kontrolsüz bir şekilde ortaya çıkıyorsa ya da kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası seyahatler ya da seyahat planları olacak. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde iletişim konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bu durum sizi kelimelerinizi daha özenli seçmeye, daha sevecen bir dil kullanmaya yöneltebilir. Uzak bir destinasyona yapacağınız seyahat sizi çok heyecanlandırabilir. Yolculuğa çıkmak, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak için harika bir dönem. Bu konuda kararsızlıklar yaşasanız bile kararınızdan vazgeçmek yerine çözüm üretmeyi tercih etmelisiniz. Olumlu olun ve kararınızın arkasında durun.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası gelecek planları olacak. Ne istediğini bilen ve bu isteklerini gerçekleştirmek için uygun planlar yapan bir kişisiniz. Aileniz ve sevdiklerinizden aldığınız güçle bu planları başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zor günler geride kaldı, artık güzel günler sizi bekliyor. Her türlü yaratıcı proje size hem keyif hem de kazanç getiriyor. Başladığınız işleri bitirmek için ihtiyacınız olan motivasyonunuz çok yüksek. Bu dönemde yaşayacağınız güzel deneyimleri kalıcı hale getirmek için bu günleri iyi değerlendirmelisiniz. Fırsatları kaçırmamanız gerekli.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası maddi konular olacak. Yöneticiniz, iş arkadaşlarınız veya çalışanlarınızın dikkati sizin üzerinizde. Bu moral ve güçle birlikte başladığınız işleri tamamlamak için ihtiyacınız olan motivasyonu kolayca bulabilirsiniz. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıları da bu şekilde aşacaksınız. Sadece biraz gayretli olun yeter. Bir süredir askıya aldığınız projeleri yeniden gündeme getirmek için harika bir dönem. Aradığınız gücü ve dayanıklılığı kolayca bulabilirsiniz. Ailenizden ve sevdiklerinizden göreceğiniz destek de size çok iyi gelecek, onlara teşekkür etmeyi unutmamalısınız.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası sevgi olacak. Cazibeniz, etrafınızdakiler üzerinde bıraktığınız pozitif etki çok yüksek. Adeta ışıl ışıl parlıyorsunuz. Özgüveninizin kıymetini bilin ve kendinizi göstermekten çekinmeyin. Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilirsiniz. Bu da sizi daha başarılı kılacak. Yaratıcılığınızın farkına varma zamanı geldi. Artık kariyer ve eğitim hayatınızda daha başarılı olacaksınız. Aşk hayatınızda da şansınız dönüyor diyebiliriz. Bunları iyi bir şekilde değerlendirerek kendinize oldukça güzel planlar yapabilirsiniz.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası geçmişleri olacak. Sık sık geçmiş aklınıza gelecek ve ne yapmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Ancak geçmişe takılı kalmanın size hiç bir faydası yok bunu anlamalısınız. Sınırlarınızı keşfetmek istiyorsanız, sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek iyi olabilir. Yaratıcılık gerektiren konularla ilgilenerek kendi potansiyelinizin farkına varabilirsiniz. Partneri olmayan Akreplerin ise etkileyici biri ile tanışması olası. Bir grup arkadaşınız veya aile üyelerinizin şefkati, sevgisiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Bu destek kesinlikle size hiç olmadığı kadar iyi gelecek.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kariyer ve eğitimleri olacak. Sizi bir anda popüler yapacak bir proje karşınıza çıkabilir. Bu fırsatı iyi kullanırsanız hayatınızda bambaşka bir kapı aralanabilir. Bildiklerinizi, tecrübelerinizi paylaşarak adeta bir ışık gibi parlıyorsunuz. Tecrübelerinizi bu şekilde cömertçe sunmanız, sizi ilham veren bir lider konumuna getiriyor. Hayatınızın her alanında ve her zaman bu şekilde davranmaya devam etmenizde yarar. Ayrıca finansal yatırımlarınızla ilgili her konuyu, uzman kişilerden destek alarak tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Şansınız açılıyor.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası güzel deneyimler olacak. Havada aşk kokusu var! Eğer bir ilişkiniz varsa, etrafta uçuşan romantizm, aşk ve kibarlık havasında her ikiniz de etkilenebilirsiniz. Harika bir süreç sizi bekliyor. Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. Ayrıca ilişkisi olmayan Oğlaklar çok kısa süre içinde hem kendilerini etkileyen hem de tam ailelerine uygun olduğunu düşündükleri biriyle tanışacaklar.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası ailesi olacak. Ailevi sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aynı zamanda iş yerinde veya işinizle ilgili bir ortamda bir aşk mevzusu söz konusu olabilir. İlk başta bu kişinin iş ortamınızdan olması sizi tedirgin edebilir ancak karşınızdaki kişiyi tanıdıkça sizin için ne kadar uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. İlişkisi olan Kovalar ise ilişkilerinin geleceği ile ilgili düşünmeye başlayacaklar. Evle ilgili yaratıcı fikirler de aklınıza gelecek. Bu günlerde dekorasyonla ilgili ufak dokunuşlar yapabilir veya ailenizle vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Yaratıcılık enerjiniz çok yüksek.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası arkadaşları olacak. Eski arkadaşlarınızla ve yakın dostlarınızla sık sık görüşeceksiniz. Bu size iyi gelecek. Aynı zamanda iletişiminiz de oldukça kuvvetli. Gittiğiniz görüşmelerden başarıyla ayrılmak istiyorsanız, bu dönemde çok şanslısınız. Kelimelerinizi cazibeniz ve nezaketinizle süsleyebilirsiniz. Çok kısa süre içinde bir de sizi kısa süreli bir seyahat bekliyor. Bu seyahat uzun süredir istediğiniz gibi dinlenmenizi zihninizi toparlamanızı ve çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak diyebiliriz. Bu süreci iyi şekilde değerlendirmek için fırsatları yakalayın ve fazla harcama yapmayın.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 8 Temmuz Haftası Burç Yorumları
99
49
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • vikingirl
  Havada aşk kokusu varmış. Hemen içime çekeyim. Oğlak👍
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4899
 • Fala inanmam ama bir aşk mevzusu söz konusu olabilirmiş, bekle gör yapalım.
 • _KahpeFelek_
  Başak : Aradığınız gücü kolayca bulursunuz yazmışsınız güzelde bir de nereden bulucaz onu yazsaydın iyiydi :)
 • experienced16
  .

  Kova burcu ile yazanların hiç biri doğru değil hem de, yıllardır,

  İnsan ara sırada olsa tutturamaz mı ya..

  .
 • UmutsuzMila57
  Oğlaklar çok kısa süre içinde hem kendilerini etkileyen hem de tam ailelerine uygun olduğunu düşündükleri biriyle tanışacaklar... allahim lutfen bu sahsin ismi EMRE olmasin
 • İncima
  Benim burcum oğlak ama yükselenim kova yükselende hep doğru söylüyor. Sizde yükseleninizi takip edin bence
 • recalar
  Beni romantizim bekliyormuş. Hadi hayırlısı diyelim o zaman.
 • LinaLena
  Oğlak burcuyum ve umarım artık hayatımın aşkını bulurum🙏
 • Kimderdikisenle
  Boğa için söyleyeyim kesinlikle doğru diğerlerini okuyasın gelmedi
 • Baharçetin
  Uzun zamandır burç yorumlatı okumamıştım bu vesileyle okumuş oldım
 • tezer85
  Tutma olasılığı yüksek şeyler yazılıyor onun için insanlar inanıyor
 • semihpehlivan
  Yay olarak yazanların hepsi geçen hafta çıktı ilk defa tuttu
 • Ben yengeç burcuyum, bakar mısın orda dalları çıkmış aldatılmış bir kız gözüküyor mu?
 • Sundoll
  İş hayatım klmadığı için koç burcu yorumu bir işime yaramıyor...
 • Crayzgod
  Aslanım ne zaman okusam hep kötü günler geride kaldı deniliyor, nerde lan bu güzel günler
 • Krakozya
  Çok kısa süre içinde bir de sizi kısa süreli bir seyahat bekliyor. Umarım :)
 • johnny_sinss
  Vallaha her an her şey olabilir takipde kalın derim
 • ınFLAMESssq
  Aşk acısını sanırım atlatıyorum burda öyle yazmış ama ben halaaa acı çekiyorımm
 • radyasyonluPANDA
  boğaların parası cebinde olduktan sonra
  herkese cennet i yaşatır
 • AişəTürkovaa
  Partneri olmayan akreplerin ise etkileyici biri ile tanışması olası... 🙄
 • Moɍpheus
  İlerleme değişiklik falan diyorsunuz da yok abi öyle bir şey :D
 • Hüseyin_33
  Bu hafta Yengeçlerin odak noktası seyahatler ya da seyahat planları olacak. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde iletişim konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bu durum sizi kelimelerinizi daha özenli seçmeye, daha sevecen bir dil kullanmaya yöneltebilir. Uzak bir destinasyona yapacağınız seyahat sizi çok heyecanlandırabilir. Yolculuğa çıkmak, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak için harika bir dönem. Bu konuda kararsızlıklar yaşasanız bile kararınızdan vazgeçmek yerine çözüm üretmeyi tercih etmelisiniz. Olumlu olun ve kararınızın arkasında durun.
 • Olgun10
  Aslında burçlara inanmam ama zor günler geride kaldı evet daha zor günler beni bekliyor 😂
 • ben_ozgurlugum
  Balık
  Bu hafta Balıkların odak noktası arkadaşları olacak. Eski arkadaşlarınızla ve yakın dostlarınızla sık sık görüşeceksiniz. Bu size iyi gelecek. Aynı zamanda iletişiminiz de oldukça kuvvetli. Gittiğiniz görüşmelerden başarıyla ayrılmak istiyorsanız, bu dönemde çok şanslısınız. Kelimelerinizi cazibeniz ve nezaketinizle süsleyebilirsiniz. Çok kısa süre içinde bir de sizi kısa süreli bir seyahat bekliyor. Bu seyahat uzun süredir istediğiniz gibi dinlenmenizi zihninizi toparlamanızı ve çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak diyebiliriz. Bu süreci iyi şekilde değerlendirmek için fırsatları yakalayın ve fazla harcama yapmayın.
 • hazallk
  Biraz daha idealist ve hedef odaklı olacakmışım. Daha fazla nasıl olabilirim bilemedim 😕
 • Çapkin0000
  Bak bekliycem bakalim tutacak mi en sonunda burcumu yazarim
 • Vurucuadamm
  Burclara gire fal dogru degil ama yine de okumasi zevlkli tesekkurler.
 • sissyboi
  Aaaa valla ilk defa burç yorumum bana uyuyor 🤭👍🏻
 • Kedoş
  Çok teşekkür ederiz ben ikizlerim
 • Erol_bey
  burcuma göre biriyle tanışacakmışım.. ilginç
 • game34
  başak burcuyum maddi sıkıntılar devam ediyor
 • Loseer
  Teşekkürler
 • PİŞŞTTTT
  koç yok mu ben mi görmedim:D
 • Kartaliceeg
  Mantıksız
 • Anlamsız geldi
 • Harun_2186
  Böyle gelecegi yorumlayan şeyler sallama hepsi
 • Yine yıkıklık
 • Masal-sı
  Ümidim yok ama bakalım 😀
  • recalar

   Ümit'in olmadığına emin misin? :D

  • Masal-sı

   😂😂 şu an çelişkiye düştüm

  • Masal-sı

   😂😂 şu an çelişkiye düştüm

  • Hepsini Göster
 • Burçlara ilgim yok.
 • Grandiflora
  Odak noktamız kariyermiş hadi hayırlısı
 • niall_harry_louis
  Balık benim için tamamen doğru
 • tesekurlerr
 • Aşk kokusu varmışşş oh miss :D
 • esmanuresmanur
  sakin olmam zor
 • Eylultemz
  Thankssss
 • Apricitiy
  Oğlaklar için güzel bir hafta olacağa benziyor :)
 • EemeraldD
  Gercekten harika bir romantizm havasi
 • Şevvalle
  zor günler geride kalmadı muhtemelen
 • AsliPink
  Burç murç hepsi hikaye
 • Bengeldi
  Ne yasarsam yaşayayim artık hiç umrumda değil
 • bELAmıarıyom
  Twşekkür ederiz haftaya yine belerim
YÜKLENİYOR...