Yeşil Gözlü İnsanların Özellikleri Nelerdir?

Gözlerinin derinliklerinde kaybolmak isteyeceğiniz kadar güzel ve bir o kadar da hayat dolu gözlere sahip olan yeşil gözlü insanlar. Gözleri o kadar güzel ki. Gözlerine şiir yazılamaz, gözleri zaten bir şiir gibidir.

Anı yaşarlar

Anı yaşarlar. Dilediklerini yapar, yaptıkları hiçbir şeyden pişman olmazlar. Pişman olacakları tek şey yapamadıklarıdır. Anın bir daha geri gelmeyeceğini bilir ve doyasıya eğlenirler.

Samimi ve içtendirler

Karşısındaki insana içlerinden geldikleri gibi davranır ve tüm dünyalarını açarlar. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi severler ve daima size karşı güler yüzlüdürler. Bazen en iyi arkadaş, bazen kardeşten yakın olurlar.

Çözüm odaklıdırlar

Probleme değil, çözüme bakarlar. Her zaman akıllarında dahiyane bir fikir vardır. Çok iyi bir fikir danışmanıdır. Kendilerini aydınlatırken başkalarını da aydınlatırlar.

Sosyaldirler

Herkesle anlaşabilirler. O yüzden arkadaş çevreleri geniştir. Kendilerini iyi ifade edebilirler ve sosyal zekaları gelişmiştir.

Nüktedan ve mizahçı insanlardır

Komiktirler ve insanları eğlendirmeyi severler. Bazen esprileri kendinden soğutsa da kendilerini sevdirirler.

Liderlerdir

Liderlik özellerine sahiptirler ve insanları iyi yönetirler. Her şeyi öyle bir düzenle yaparlar ki bazen şaşırır kalırsınız.

Duygusallardır

Başkalarının ağladığını görmesini istemezler ve hep içlerine atarlar. Ne kadar güçlü görünseler de o güçlü görüntünün altında aslında narin biri vardır. Bazen volkan gibi patlayabilirler.

Özeldirler

Ne olursa olsun onlar özeldir ve insanlığa verilmiş birer armağandır. Onları sevin. Onlar özeller!


0|1
3050

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 49

Kızlar Ne Diyor 29

Benzer Sorular

Yükleniyor...