Avrupa Komisyonu Apple'ı USB-C şarj kablosuna zorlar mı dersiniz?

Avrupa Komisyonu, yıllık 51 bin ton atığın eski sarj aletlerinden oluşması nedeniyle Apple ve diğer şirketleri USB standartlarına uymaya zorlayacak gibi görünüyor. Eğer böyle bir zorunluluk gelirse Apple, Lighting adaptörünü bırakıp USB kablosuna uyum sağlamak zorunda kalacak.
Avrupa Komisyonu Apple'ı USB-C şarj kablosuna zorlar mı dersiniz?
#GürkanŞAHİNBAŞ
#GürkanŞAHİNBAŞ

0|1
211

En İyi Kız Görüşü

• O şirkette kimsenin gücü yetmez

2|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• Avrupa bu duruma el koymaya devam etsin. Çünkü daha büyük sorunlar yok zaten, ölen insanlar evsiz kalan çocuklar mı? Ne yapalım müslümanlar diyorlar. Neyse bence yerinde bir karar. Ancak 1 trilyın dolar değeri olan bir şirketi standartlarından vaz geçirmek oldukça zahmetli bir iş olsa gerek.
    İlginç bir strateji...

0|1
    0|0
    • İnsanlar iphonesuz yapabilir ama iphone insanlar olmadan yapamaz.

• Neyse işte çok dikkat etmedim. İnsanların önüne ne koyarsan onu yer bu kadar basit , ama sadece aptal olanlar.

• Sanırım yanlış yerde fazladan 2 dakikamı harcadım
      I'm sorry...

• Digerleri bu kurala uyarsa Apple uymaz çünkü Avrupa Birliği standartlarında mobil cihazların bataryalarının kullanıcı tarafından değiştirilebilir olması gerekmektedir diye bir ibare var... yani tlf gibi ürünlerde batarya kapakları olması gerekiyor ama apple bu standarda ve AB nin bu yasasına uymuyor... ayni durum bunun icinde geçerli olacaktır...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Sağlasın bir zahmet, dünya kendilerine özel bir yerden ibaret değil.

0|1
    0|0
  • Bence isabet olur, insanların "Ayfon şarjı olan var mıı" diye yakınmasından bıktım 😅

0|1
    0|0
  • Daha iyi olur sanki ama.

0|1
    0|0
  • Sanmiyorum.. Apple vazgecmez farkliliklarindan..

0|1
    0|0
  • saçma

0|1
    0|0
  • Sanırım o iş bitti bile

0|1
    0|0
  • Yani anlamadım ben

0|0
    0|0
  • Aklı fikri para kazanmak ulan uyumlu olsun işte popon mü eriyecek yok kulaklığı bozulur telefon iki yılda çöpe gider oğlum dayanıklı yapın da dayansın samsung daha güzel yemin ediyorum, bilerek berbat yapıyorlar ki daha çok alınsın daha çok para kazanılsın

0|1
    0|0
  • Yapar mı bilmiyorum ama yapmalı. Güzel soru için teşekkürler, bana yeni bir bakış açısı kazandırdı. Dahası Apple'dan daha fazla nefret etmeme sebep oldu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...