Teknoloji cahili bir sevgiliniz olsun ister miydiniz?

Sosyal medya hesabı olmayan, akıllı telefon kullanmasını bilmeyen, bilgisayar kullanmasını bilmeyen bir sevgiliniz olsun ister miydiniz? Teknoloji cahili bir sevgiliniz olsun ister miydiniz?
Güncellemeler:
Ahlak yoksunu biri fake hesap açıp soruya saldırıyor, modlarda ayakta uyuyor. 👋

0|2
3734

En İyi Kız Görüşleri

• Akıllı telefon kullanmayabilir, sosyal medyayı zaten bende kullanmıyorum ama bilgisayar değişen dünyanın en önemli parçası. Dünya artık dataların etrafında dönüyor öğretmeye çalışırdım.

0|1
    0|0
  • Hayır aksine hacker gibi olsun berber stalk yapariz 😄😄😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Gamer olmayan biriyle bile anlaşamazdım ki ben, kaldı ki teklonojiden geri kalmış olacak birde.

O fake hesap sorununu benim postlardada var, teknoloji çözüm getirmiyor bunlara 😄

0|1
    0|1
  • Teknoloji anlamında bilgi sahibi olmasını isterim televizyonu bile nasıl açacağını bilmeyen birisiyle sevgili olamam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Cahil olduğu için değil de kendi iradesi doğrultusunda akıllı telefon ve bilgisayar kullanmayan bir eşim/sevgilim olsun isterdim. Aldatma ihtimali veya ayağı kayma ihtimali en aza düşer. Öyle kadınlar var ki hocayı dinden çıkarır. Bu tür kişilerden uzak olmuş olur.
    Ve sonsuza dek bana ait olur😂

1|4
    0|0
    • Valla doğru kişiyle evlenmişse erkek kralı gelsin yine bakmaz yine aldatmaz.

• Sen öyle san, evde gül gibi karısı dururken süpürge kafalı kişilerle aldatırlar.

• Saçmalama olmaz öyle şey karsılıklı sevgi varsa :)

• Teknoloji den anlasın evimin herşeyini öyle düzmek istiyorum teknolojiyle aram çok iyidir kendisininde her yönde mağfiretli olmasını isterim çünkü benim babam sagolsn her dalda bir bilgim var inşaat bile 😁😄

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim bu işlerde senden benden daha iyiydi :D
    Bu devirde telefon kullanmayan insan yok ki. Olsa da bence sorun yaratırdı çünkü haberleşmemiz şart

0|2
    0|2
  • Beni gerçekten sevsin yeterli. İster anlasın ister anlamasın.

0|2
    0|0
  • Sorun etmem. Bunda yanlış ne var? Kitap okumayan insan cahil sayılmazken bilgisayar sosyal medya kullanmayan neden cahil oluyor?

0|0
    0|0
    • Soruyu bir daha okur musun?

• Tabi ki bende sevdiğim insanın böyle olmasını tercih ederim

• Peki o zaman 😊 teşekkür ederim. ☺️

• Evet namuslu olurlar çünkü onlar onlara cahil diyenlerde namussuzluklarını gizlemek isteyenler
    Şekil a daki gibi 😃😊

0|0
    0|0
  • İsterdim , hiçbirşeyden haberi olmazdı en azından benden haberi olurdu aldatmak nedir bilmezdi. Sosyal medyanın ağına düşmez saçma algı odaklarına ilgisi olmazdı.

0|1
    0|0
  • Ayrılık sebeplerinin hep teknoloji yüzünden olduğunu düşünürsek kısmen isterdim

1|1
    0|0
  • Kendi kullanmak istemese anlarım ama cehalet iyi değil, istemezdim..

0|2
    0|0
  • Cahili olan değilde kullanmayı tercih etmeyen olsa iyi olurdu

0|1
    0|0
  • Ben de teknoloji cahili olmak isterdim. Eminim o zaman daha bilge biri olabilirdim

1|1
    0|0
  • isterdim

0|1
    0|0
  • Farketmez.

0|1
    0|0
  • Ben galiba o cahillerdenm.

Iyi ki cahilim 😊

0|2
    0|0
  • Kullanmamak neyse de bilmemek nedir

0|1
    0|0
  • Sadece ınstagram için geçerli ise evet

0|2
    0|0
  • Fark etmez.

0|1
    0|0
  • İstemezdim

0|1
    0|0
  • İstemezdim

0|1
    0|0
  • istemezdim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 32

• Hayirr kendimi dizginliyemessem bile onun benim yaptiklarimi görüp dizginlemesi gerekir anca böyle tamamlariz birbirimizi ya da törpüleriz

0|1
    0|0
  • Umarım telafi için çok kitap okuyordur fiziksel olarak. Konuşacak şeyi başka türlü nasıl kazanacaksa.

0|1
    0|0
  • Seçeneklerden sadece sosyal medya hesabım yok.
    Cahilden sayılırmıyım?

0|1
    0|0
  • Hayır istemezdim beni aldatsa falan kabak gibi ortaya çıkardı bir manası olmazdı

0|1
    0|0
  • Cahil sevgilimi kaldi hele kizlar sirket kurmuşlar slogonida soyle itina ile stolk yapılır analizler 1 saat içinde elinizde.

0|1
    0|0
  • Gerçekten isterdim..
    Bizim var da ne işe yarıyor zaman kaybından başka.

0|1
    0|0
  • Dürüst ve oturaklı olsun da ben ona öğretirim. Teknoloji delisiyim zaten. 🤗

0|1
    0|0
  • Birlikte csgo oynayabilecegim kız arkadaşım olsun isterdim

0|1
    0|0
  • Fazlası kötü oluyor cahilliğin, tarayıcıdan girip sen de silebilirsin görüşleri

0|0
    0|0
  • Ben de bırakırdım tüm teknolojik kullanımı birlikte cahil cahil takılırdık.

0|1
    0|0
  • Oyle cok insan varki bilgisayari birak adini bile yazamayan.

0|1
    0|0
  • wow u bilicek lol u bilicek en azından knight online oynamasını bilicek ne anladım o dünya dan ^^

0|0
    0|0
  • 2 haftadir kullanmiyorum kafa rahat

0|1
    0|0
  • Teknoloji özürlü olmasını istemem

0|1
    0|0
  • Neden olmasın 10 numara olurdu

1|1
    0|0
  • Hayır