Sosyal medyada görmekten bıktığınız çift hangisi?

Sosyal medya çiflerle dolu. Kimisi bizim çevremizde kimisi ulusal çevrede fenomen. Her yerde karşımıza çıkıp mutluluklarını gözümüze sokuyorlar. Peki sizin Sosyal medyada görmekten bıktığınız çift hangisi?Sosyal medyada görmekten bıktığınız çift hangisi?

0|0
196

En İyi Kız Görüşü

• O çiftlerin gerçekten mutlu olduklarını düşünmüyorum. Yanlış anlaşılmasın sevgilerini sorgulamıyorum. Zaten bana da düşmez bu. Sadece paylaştıkları o toz pembe fotoğrafların çok da gerçek olmadığını söylüyorum.
    Fark ettiyseniz hepsi dikkat çekici evleri, arabaları, giyimleri kuşamları ile bir yerlere gelmiş herkesin gözünde. Millet de buna özeniyor. Yani gösterişe, pırıltıya. Yok kıyafetimiz şuradan yok ayakkabımız şuradan😏 Saçma sapan hallere girmeye gerek yok. Seven insan sevdiğini sürekli paylaşmaz. Elalem baksın, incelesin istemez...😒

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kısacası hepsi abi normal yaşantıyı sosyal aleme taşıyıp nispet yapar gibi yaşamak çok saçma şimdiki aşklar zaten böyle çıkalı 1ay olmuş ortak hesaplar acılıyor gereksiz bunlar bence cogunun gercek yasantısı böyle degıl hepsı göz boyama 8. sınıftan berı cıktıgım sevgılım var ve Şu an 21 yasındayım ve hıc bır zamn boyle dusunce olmadı olmaaz sosyal sacmalık bunlar

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Gülben Ergen - *****
    Murat Boz - Aslı Enver
    Seren Serengil - Ümit Yaşar
    Acun - Şeyma Subaşı.
    Murat Dalkılıç - Hande Erçel
    Demet Akalın - Okan Kurt

2|0
    0|0
  • Görmek istediklerimi takip ettiğim için böyle sorunlarım olmuyor. Yoksa, hesabımın çöplükten bir farkı kalmaz..

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır sosyal hesap kullanmıyorum ama kullandığımda da pek önemsemediğim için kesin bir isim veremiyeceğim😛

1|0
    0|0
  • Öyle bir çift yok nedense sosyal medyayı takip etmiyorum. :D

0|0
    0|0
  • Murat boz ve aslı enver
    Seren serengil ve ümit yaşar

0|0
    0|0
  • Şeyma subaşı net

1|0
    0|0
  • Seyma ile acun

1|0
    1|0
  • fahriye burak

0|0
    0|0
  • Alişan

0|0
    0|0
  • Burak ozcivit asli enver😲😲😲

0|0
    0|0
  • Yok öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Sonradan görme çiftlerden bıktım..

0|0
    0|0
  • Alisan buse vural

0|0
    0|0
  • Hiç yok 🤔😶

0|0
    0|0
  • Acun şeyma subaşı

0|0
    0|0
  • Kimseyi takip etmiyorum

0|0
    0|0
  • Acun ve sürtüğü

4|0
    1|0
  • Çift görmek istemiyorum şaşı oluyorum ondan sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Artık çiftlikleri kalmamış ama
    Murat Boz ile Aslı Enver çifti artık baygınlık getirdi... birlikteler iken bu kadar haber olmuyorlardı...

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada sürekli mutluluğunu paylasmış gibi yapıp mutluyuz imajını vermeye calısanların mutlu oldugunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Acun şeyma 😏

0|0
    0|0
  • Siyasi partiler

0|0
    0|0
  • Brad Pitt ve karısı

0|0
    0|0

Benzer Benceler