Beyaz eşyalarında hangi özelliğin olmasını istersin?

Konu beyaz eşya olunca isteklerimizin sınırı yok, resmen teknoloji uzmanı kesiliyoruz! Tasarım, dayanıklılık, performans derken güzel kampanyaları da kaçırmamak için gözümüzü dört açmamız gerekiyor. Beyaz eşyalarında olmasını istediğin özelliği hemen seç; bayılacağın sürprizimizi kaçırma! Yorumlarını da eklemeyi unutma.
  • Beyaz eşyalarında hangi özelliğin olmasını istersin?Cep telefonumdan tek bir dokunuşla beyaz eşyalarımı kontrol edebilmek
    A seç
  • Beyaz eşyalarında hangi özelliğin olmasını istersin?Çamaşır makinemin programı bitince televizyona bildirim gelmesi ve sürekli kontrol etmek zorunda kalmamak
    B seç
  • Beyaz eşyalarında hangi özelliğin olmasını istersin?Buzdolabımın bütün bölmelerini ister buzluk ister soğutucu olarak kullanıp, istediğim alanı yaratabilmek
    C seç
  • Beyaz eşyalarında hangi özelliğin olmasını istersin?Koltuğun altında kalan çorap tekini, bitmesini beklemeden çamaşır makinesine ekleyebilmek
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|8
176245

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 176

• Buzdolabımın bütün bölmelerini ister buzluk ister soğutucu olarak kullanıp, istediğim alanı yaratabilmek. İşte bu tam benlik.

1|5
    1|0
  • Görme engelli olduğum için beyazeşyaların sesli bir program özelliğinin olmasını isterdim.

3|2
    0|0
  • Aslında akıllı ocak gibi bir şey olsa, sesli arama motoru olsa, tarifler bakabileceğimiz müzik dinleyebileceğimiz. Yemek taşacağı anda hassaslık özelliği ile alarm ötse falan ha bide buzdolabı kapağındaki bölmeler daha geniş olsun ve taşıyabilsin bölme kırılacak diye ödüm kopuyor

0|0
    0|0
  • Unutkan bir insanım ben. Bu yüzden cep telefonu çok mantıklı geldi. Bir de teki kaybolan çoraplar tam bir dram. Bulduğum zaman ise makine çoktan çalışmış oluyor. D şıkkı da çok mantıklı.

0|0
    0|0
  • Unutkan bir insan olduğum için makineye önceden koymam gereken eşyaları sonradan fark ediyorum. Bu yüzden bitmesini beklemeden makineye eklemek isterdim. :)

1|0
    0|0
  • Cep telefonuyla kontrol edebilmek çok önemli. Biraz unutkanlığım var, ocağı açık bırakırım korkusuyla defalarca kontrol etmem gerekiyor dışarı çıkarken.

0|0
    0|0
  • Camasir makinesi camasirlari yikasın kapagi açsın mumkunse bide kurutsun eli değmişken birde dolaba dürsün

0|0
    0|0
  • telefondan çamaşır bulaşık yıkamak ve toplayıp yerleştirmek seçeneği neden yok🤣

0|0
    0|0
  • Çamaşır makinası deilde ocak her 5 dakkada bir bildirim yollasa o iyi

0|0
    0|0
  • İlk şık daha mantıklı diğerlerine göre ama son seçenek de fena değil :)

0|0
    0|0
  • Kullanım rahatlığı olduğu kadar ufak çocuklar için emniyet olmalı.
    Bulaşık makineleri için dışta dokunmatik duğme çocuklar niçin oyun olup herşey berbat olabiliyor mesela

0|0
    0|0
  • Bu nasıl güzel evde çamaşır makina çalıştı bile telefon gel bir mesaj uzaktan otomatik bir şekilde kapati veririz bu sitem bütün ev hanımlar için en iyisi olur sadece beyaz eşyalarda elektrikte su da bile

0|0
    0|0
  • Çamaşır makinem bittiğinde çamaşırları da asabiliyorsa tamamdır bu iş. .

2|0
    0|0
  • Tabiki biz hanımların televizyonda bir program seyrederken aklımızın çamaşır makinasında olmasını istemeyızde ondan sanırım biraz tembellik de diyebiliriz işte :)

0|0
    0|0
  • Buz dolabında fonksiyonel olması çok avantajlı birde bunların içi kocaman ha hamaratlık yapıp doldursan içini yine boş kalıyo misafirlere rezil oluyon dolap boş gibi duruyo :D

0|1
    0|0
  • Hep dışarda bir parça unuturum. Bu gerçekten işimi oldukça kolaylaştırır.

0|1
    0|0
  • Malum cep tlfnu olmazsa olmazimiz, her an heryer de yanimiz da tek bir dokunusla tum teknolojik, aletleri tlfn dan kontrol etmek muhtesem olurdu.

0|0
    0|0
  • Ben robot istiyorum ya artık herkesin evinde olsun bence ve taksitle herkesin bütçesine uygun fiyatlarla taksitle satilsin

1|0
    0|0
  • Tuşlarla program seçmek yerine derdimizi söylesek programı onlar ayarlasa güzel olur

0|1
    0|0
  • Bulaşıklari yerleştiren bulaşık makinesi yapsanız varya satış rekoru kirarsiniz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    156

Erkekler Ne Diyor 245

• Evi süpürsün çöpü atsın bulaşığı yıkasın oda boş olunca otomatik sinek ilacı sıksın. Dafşanlarıma taze ot versin. Odada olup olmadığımı algılayıp ona göre ışıkları açıp kapasın. Sesli komut kullanınca 112 acili arasın ve konum atsın. Daha az harcayıp daha çok yaksın veya self jeneratörleri olsun güç kaynağı olmadan elektrik üretip dahili bataryasını da şarj etsin. Daha çok var da neyse. Fazla yüklenmek olmaz

0|0
    0|0
  • sonradan çamaşır ekleme özelliği o kadar kullanışlı ki.
    şu an ki çamaşır makineme ekleme yapmak için pause etmem gerekiyor. 7 defa pause ettiğimi biliyorum. bir ara makine kapağını kendisi açıp "yıkamıyom len çamaşırını" deyip bütün çamaşırları yüzüme atıcak diye ciddi anlamda tısmıştım.

0|0
    0|0
  • sesli komutta gelmeli. hatta mini robot yapmaları gerekiyor evin işlerine yardımcı olan. su getir, çay yap, çamaşırları makineye at gibi çeşitli ufak işleri yapsalar çok iyi olurdu. hazır anneler günü de geliyor :) zor ve abartılı gibi görünse de #SamsungYapar

0|0
    0|0
  • Yani bence en mantıklısı bu bayan olmadığım için diğerlerini es geçiyorum 😂 dışarı çıkacak oluyosun veya akşama eve geldiğinde sabah için çorabın tekini bulamıyorsun yıkama işlemi bitmeden at yıkansın !

0|0
    0|0
  • Ben şahsen kendi isteklerimi kendim yaparım,
    Ha illede fikir isterseniz;
    Yüz tanıyan ve zamana göre; dinlediği, müzik, video, kanal gibi detayları
    kaydetip, ritmin devamlılığını algıladığında otamatik olarak ön uyarı ve arkasından işleme geçen televizyon,
    veya kapıdaki ya da seçilen yerlerdeki kameraların görüntülerinin gerektiğinde , verirmiş ön talimat sonucu ekrana yazdıran televizyon

0|0
    0|0
  • Seçeneklerin hepsi de güzel aslında. Sonradan çamaşır ekleme olayı var artık. Bütçesine uyan gidip alır. Ama tv ye uyarı gelmesi ve diğer seçenekler de çok güzel. Hepsi olsun. Yap bir ortaya karışık 😀

0|0
    0|0
  • daha sessiz olsunlar... bir de efendi olsunlar adam olsunlar.. olur olmadık zamanlarda arıza çıkarmasınlar...

0|0
    0|0
  • Bütün ev hanımlarının istedigi şey bu A şıkkı olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • Teknoloji yaşam konforunu artırmaya devam ediyor. Bu konuda mobil cihazlarla iletişim ve senkron olabilen cihazların gelişmesi ise hayatımızdaki kolaylıkları geliştiriyor.
    Teknoloji candır. :)

0|0
    0|0
  • Bir kaç saat sonraya planlayabilmek güzel, akşamdan doldurup 4 5 saat sonra kuruyorum sabah uyandığımda yeni bitmiş oluyor. Ben evde TV vs izlerken beni rahatsız etmiyor veya doldurup unutmuyorum.

0|0
    0|0
  • yeterli gelmeyen buzluklar yüzünden derin dondurucular almaktan tamamen kurtulmak. o buzluklar yilin her ayı her zaman dolu olmuyorlar ama dolunca da yetmiyorlar.

0|0
    0|0
  • "Buzdolabımın bütün bölmelerini ister buzluk ister soğutucu olarak kullanıp, istediğim alanı yaratabilmek" ilk düşündüğüm özellik olurdu.

0|0
    0|0
  • yillardir samsung kullanirim, android kullanmak gibi, tek giris butun kontrol sende.. onun icin samsung beyaz esya akili sistem senkronunu duydugum ilk gunden bu yana pozitif karsiliyorum..

0|0
    0|0
  • Mesela çamaşır makinesi kirlilik sepetinden çamaşırları kendi almalı ve kendi kendini çalıştırmalı :D

0|0
    0|0
  • sınır yok hepsi olsun ben mühendis olarak öyle bir helede doktora okuyan olarak hepsi olsun isterim. mühendislik ve güzel fikirler birleşir. aklımızda olmayanlar hayal edilir sonra imal edilir

0|0
    0|0
  • Buzdolabımla oturup memleket meselelerin tartışmak çamaşır makinamla gecelere akmak ya da bulaşık makinasıyla kafayı çekmek bu özellikler olursa iyi olur saygılar😉

0|0
    0|0
  • Düşünsene buz gibi bir çilekli milkshake istiyor canın ve bunu sana buzdolabın seve seve hazırlayıp sunuyor 😌. Benim ponçik dolabım 😍

0|0
    0|0
  • Teknoloji çağındayız sonunda kullanmamız lazım nimetlerini

0|0
    0|0
  • Arada sırada halimi hatrimi sormasini istertim lakin bir o var bir ben evde

0|0
    0|0
  • Cep telefonumdan kontrol edebilmek dedim de, illaki benim de gitmem gerek.
    Çamaşırları yıkayıp kurutup ütüleyip asan bir makine yok mu? 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    225
Yükleniyor...